Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nehogy utalj előre egy vasat is! Átverés!
Sziasztok!

Eladó első fékbetétek maradtak még nálam, ha valakit érdekel.

Eredeti Brembo 07BB05SA

Teljesen új állapotban, bontatlan csomagolásban.

Ár: 15.000Ft / csomag (A két csomag egyben eladó)
Elég sok az átverés úgy látom,lehet maradok a kis cbr emnél azt legalább tudom ,hogy jó.Miért akarod lecserélni a TL t.Egy ismerősömnek is volt egy gyönyörű állapotú piros tl1000s e az egyik suzuki szalon főnökéjé volt,aztán anno eladta most van egy 2004 es kawasaki zx10r je de azt mondta ha ugyan azt a tl t vissza kapná ugyan olyan jó állapotban,akkor inkább az kéne neki mint a zx10r.
Eléggé ritka a jó állapotú RSV itthon,lelakják őket. Előre ne utalj soha...
Sziasztok,
Mindkét pécsi motor egy hulladék, ami a hasznaltmotoron van fent 900ért Győrben, az meg átverés. Egy lengyel faszié aki angolul tud és kint van a motor. Beszéltem vele, ha 400000at átutalok neki, hazaküldi a motort megtekintésre. szerintetek...?
Szerintetek melyik lenne a legjobb vétel ami most fent van használtautón? A béscsabai motorokat is megnéztem, azok viszont rendbe vannak, szépek.
Azért szomorú,hogy ez megy magyarországon,ha valami biztos az az ember saját motorja.
Akkor megvettem volna
Darabonkent 850 az alja. Javitasra also hangon 200 kell meg ha a motornak incs nagy baja
Már mind a két gépnél per koponyánként 850EFt ot?Azért milyen jó is a fénykép csalós tutinak néznek ki a gépek,a gyanútlan áldozat leutazik pár száz kilométert,hogy aztán pofára essen
Blokk fekek meg kivulrol is egy hatar sz.r.
Egyik egy kicsit jobb motorikusan(zorog,de legalabb jobb gazreakcioja van) de azon cseres az osszes tarcsa, hatso gatlo elfosta az olajat. Gumik lanc kuka.
Csavarok jopar helyen hianyoznak. 850be odaadna
Igen szerintem arról amiket te néztél cím:7631 Pécs, Nagyárpádi u 1
Mennyit csal azért a kinézet,gondolom akkor a blokkjuk lehet kuka vagy ilyesmi,nem.
A linkeket nem tudom megnyitni telorol, de gondolom meg mindig arrol a ket geprol van szo ami az RMCnel van. Ha nem akkor storno
A Pecsen levoket en is neztem anno. Felejtsd el! Hulladek mindketto.
Szekszardon volt egy jo 2007es. 1.25misiert
1misiert sztem max 2005ost kaphatsz jobb allapotban
Bár mind rohadt messze van.
Ezeket találtam

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rsv_1000_
factory_r-8072921

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_r
sv_1000_factory_r-7150518

http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/
hasznaltmotorok/228975/APRILIA_RSV_1000_FACTORY_NAKED.html
Hali mindenkinek,nézegetem ezeket a 2004 es Aprilia RSV 1000 Mille R Factorykat,na meg még a honda vtr1000 sp1 et nézegettem,mert az sp2 elérhetetlen árban.Ugyan még van gépem,csak el kéne adni,de el gondolkodtam hátha egy V2 új élményt adna.Mennyire megbízható gépek ezek,milyen problémája szokott lenni ha van,milyen az étvágya,meg ilyesmik érdekelnének.Hát árban ha el tudnám adni a motorom akkor max 1millióm lenne rá,nézegettem már gépeket győrben volt egy 900EFt ért,magán személytől, meg azt hiszem pécsen 2db ami cégnél volt,külföldi okmányos.darabonként 950EFt
Köszönöm szépen!
Akkor várok, hátha lesz valami, elérhető áron. :)
De előbb új sisak, gumi.... :) :)
Gyári állapotában ez a dob szerintem ugyan azt tudja mint a te gyári dobod, tele van a belseje szűkítővel kanyarral ide oda megy benne a kipufogó gáz, szerintem nem éri meg a csere, át kell alakítani és akkor meglesz a hangja
Csak ilyen dobpárt vennék, gyári állapotban, mint, ami ezen a gépen van. :) De ez az, amit élőben sehol sem látok-hallok.
Ha csak simán perforált cső van benne akkor a fűfűfűfű ből lesz dirr durr
Sziasztok!

Nekem egy SL 1000 Falcom van. Jelenleg a gyári kipufogóval. Ha veszek rá egy szintén gyári, de Aprilia Racing kipufogót, mennyiben fog változni a hangja?
Köszi előre is!
Minden 2007 modelé rajta.
Az idomoktól a kerekekig minden.
A 2004-sé nem tetszett.
Nagyon szép a motor, gratulálok hozzá!

Csak valami nem stimmel...ezek a szín összeállítású factory-k csak aranyszínű vázzal jöttek ki. Ez le lett fújva?
erről van szó.
Én 5mm-es plexiből vágtam egy darabot a kitámasztó alá, ha egyenetlen lenne a talaj, és ezt tettem az ülés alá:-)