Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ezt még egyszer el kellett volna olvasni
Tud valaki itthon 2 tükröt, ramair díszt, oldalidom tartó műanyagot, kormányt, és fejidomtartót (ami a tükröt tartja tükör) 04-től RSV-hez?
vagy marad az ebay
Sziasztok ! Hátha valakit érdekel : http://www.jofogas.hu/jasz_nag...
igen az tudom nem öhlins csak azért írtam hogy az 51-es mert csak nem lenne vastagabb
Az enyém nem öcslin, hanem a fekete. Hogy is hijják? Sehowa, vagy mi a szösz. A lényeg hogy nem ment rá a rendelt csutka. A tolómérő 42.74mm-t mutatott.
az öhlins 51-es
Nekem hogy lehet 53mm-es az első villám?
Szia
van fent az aproban egy 51mm es pár. Na az pont rsvrol jött le:-)
megkapod valamivel olcsóbban:-)
hivj ott a teloszamom
A japánok gyártanak még motort egyébként? Én csak olasz motort látok az utakon. Ja bocs mégse, csak másra nem kapom fel a fejem
Sziasztok.Rsv 1000 r-hez keresnék bal oldali kormányt.Ha esetleg van valakinek megköszönném a segitségét.
Hát ezt lóvés gsxr esek írták
Hol olvasol te ilyet.... mondjuk az apriliásokra jellemző....már akit sikerült megismertem, hogy pont leszarják, mit gondolnak mások.
Ahogy olvasom,egy némelyik ember jól leszólja az apriliákat,de én hiszem,hogy jó motorok.
Sziasztok!

Falcora szeretnék egy pár sportdobot, kellemes hanggal! :) :)
De nem ártana tanúsítvány is a vizsgához! :)
Esetleg tud segíteni valaki? Köszönöm!
xenon 4db izzó+trafó 15e ft-ért.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Már megoldottam!
Sziasztok!
Tudna nekem küldeni valaki gipro fokozatkijelző bekötésről valami leírást?
Mert az enyémbe valaki úgy kötötte be.hogy bezavarja az üzemanyag szint jelzőt.
Amikor mutatja hogy hanyadikban van,egyből kijelez a üzemanyag szint jelző.Mikor üresben van akkor nem.
Ha RSV-t akartok, csörgessétek meg a Tarkát, mostanában nem néz ide fel, mem is hirdeti, de el akarja adni még sztem. Ami tuti, hogy igen gondos, hozzáértő gazda és nem a lehúzós fajtából való, remek arc. szityyyu@yahoo.com-ra ha dobtok egy mailt, elküldöm a számát.
Engem a kipufogói érdekelnének. :)
Ezt leszámítva külsőre szép gyári
igen ez 2004es, de mijjaafaszééé a régi rsv kuplungfedele van rajta? Pedig ezen a motor az a legutolsó ami letud érni.
Bár az évjárat nem stimmel mert 2004 ben jelent meg ez a fajta.
Ezt esetleg ismeri e valaki?

http://www.kepesmotor.hu/april...
Én egyszer találkoztam itt fent a fórumon olyannal,itt panaszkodott hogy átutalt x összeget és nem kapott motort,bár földhöz nem vágta anyagilag de jó lecke volt neki.
Van ember aki utalna előre, a mai világban..... ?