Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok tudna nekem segíteni valaki első teleszkóp szétszerelésben?
Üdv Mindenkinek!Érdeklődnék,hogy valaki Sopron-Fertőd-Kapuvár vonalon a hétvégén motorozik-e ?Vagy volna kedve most ,vagy a közeljövőben csatlakozni egy kis ténfergéshez?Mindenkinek kellemes motoros hétvégét kívánok!:)
Szia!
Tavaly vettem egy bontottat RSV-hez mert mert úgy volt hogy kell, de még sem kellett. 10E volt az ára, ha kell szólj, 10E-t tudom adni én is.
Üdv,W.
Próbáld meg az ebay-en,rsv hez van lehet jó a tiédre is.http://www.ebay.com/itm/2004-A...
sziasztok 1989-es aprilia af1 125 ccm-es replikához keresnék hátsó főfékmunkahengert előre is köszönöm
Sikerült,de nem volt egyszerű!
Két napig légtelenítettem,mire jó lett!
Már majdnem feladtam,de most már jó.
Ha nem muszáj nem nyúlok a hátsó fékhez!
Hali, és a féket sikerült megcsinàlni?
Azért agy Rsv 4-re becserélném a 10-est.
Nem csoda, zx10r után csak az új sportmotorok nem gyengék
Helló!
A zx10r után az RSV kicsit gyengének bizonyult.
A sor 4 után elég megszokni V2-őt.
Hát a kettő két külön fogalom!
Az egész más stílus,motorozás szempontjából is.
Hali Látom volt zx 10 ed és most RSV-d van mondj véleményt mert én most ez a kettő között vacilálok. Előre is köszönöm
Mikori?
Sziasztok. Egy RSV 1000 R műszerfal elrepedt felső borítását kellene cserélnem. Van valakinek egy jó tippje, honnan szerezzek, hogy nem kelljen a gyári újat megvennem?
Valaki le tudná írni R-es Mille, hátsó rugóstagjának a gyári csillapítás értékeit? Köszönöm.
Sziasztok!
Mille hátsó lámpát keresek, ezt a fajtát. Ha valakinek van vagy tud eladót kérem szóljon!
Úgy van, Tomival hasonló a technikánk, ha visszalapozol párat, nem kell sokat, mindketten leírtuk a tutit.
Hello kell hozzá egy kézi virágpermetezö és egy benzincsö. Nekem nagyon jó lett a fékem. Szívesen segítek! 30/2739022
Sziasztok!
Cseréltem hátsó fékcsövet.
Hogyan lehet normálisan légteleníteni a féket?
Már mindent elkövettem vele és nem akar felkeményedni.
Mi a teknikája?
Partibob,

27K
Mennyi lenne beszerelve a cucc? Köszi.
Partibob,

Nálunk van raktárról fokozatkijelző hozzá és be is tudjuk szerelni!
http://www.agomotors.hu/websho...
szia,én már így vettem a motort,nem volt vele problémám. pontosan nem tudom hogyan működik,de szerintem a motor fordulatszámát és a sebességet figyeli,ezek alapján mutatja hanyadik fokozatban van épp. elég jól működik,csak néha visszaváltáskor megbolondul kicsit.
Szia, látom neked van fokozatkijelződ. Nekem is nagyon kellene egy, hol szerelték be? Volt vele bármi problémád? Köszi.
Sziasztok!
Van valakinek felesleges hátsó fékcsöve? 2004 factory
Vagy hol lehet venni?
Nem kell drága!
mostmár menet közben is látom ha gond van a töltéssel