Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagyis sürgősen bocsánat!!!!
sziasztok! váltókart tud valaki eladót olcsón?
Put kuldtem
Szia, engem érdekelne!
Ha erdekelne valakit egy kb 40kmre hasznalt szinter brembo fekbetet(SC verzio) szet 5khuf ert odaadom. 7.3mm vastagsagot merek
Szia, a PC érdekelne, ha még aktuális. Mikor tudunk róla beszélni?
koszonom csak nem tudom hogy tudnam összerakni az új idomokkal
Ha gondolod lovok kepeket
Igen
de ez akkor mind az rsv1000r.hez valo es nem mille-hez ugye ? :/
Oldalidomok, hatso idomot es tankot osszekoto idom 2004-2005 rsvn, tukrok, egy palyaidom fejidomokkal egyutt, kis apro muanyag bizbasz idomok a fejidom korul
megnézem ma este mi maradt, de ezeket mintha már elvitték volna, illetve a ram airt otthagytam Polyák Lacinak.
Oldal idomok tutti vannak jó állapotúak 2-3 pár. Meg tükrök is vannak biztosan
Ami érdekelne. Fejidom kopoltyúkkal , lámpa, váltókar, ram-air idom:l
Miben kell a segitseg? Beszelj Polyak Lacival.
Nekem tul sok idom nincs sajnos arra hogy atalakitsam. A motorjaval kapcsolatos dolgokat szivesebben elvallalok
es valaki csinalt mar ilyet?!
hat az enyem az utolso generacios mille. nem tudtok valakit aki tudna segiteni?:(
Az újabbhoz, (2004-től volt egy nagyobb átalakítása az RSV-nek) nálam is van két gyári új idom, egy fejidom és egy bal oldali oldalidom. 2003-ashoz nem jók.
milyen ujabb?
Csak az ujabbhoz vannak idomok nalam gombokert
Ha gondolod innen mar at is alakithatod
mas nincs elado? :/
Szuksegem lenne par alkatreszre mert kijottek elem....:/ tudtok segiteni? 2003-as Mille. szeretném ha mielobb meggyogyulna
Üdv! Eladó pár dolog 2002 -es Millére: Power Commander III, Akrapovic titán sportdob, K&N sportlégszűrő. Érd : lanyitamas78@gmail.com
A kipufogót elvitték.
Üdv! Van pár eladó holmim. Az egyik egy pár MIVV GP karbon slip on. Az egyik oldali kipufogó sérült, nem lyukadt át. A másik komplett, használt Power Commander V Autotune lambda vezérlő-fűtővel. Érdeklődés: 06 70 2846444
Sziasztok RSV tulajok!!! :)
Jelenleg egy R6 tulaja vagyok, de szeretném a következő szezont egy RSV 1000 nyergében kezdeni!!!
Mille ami a pénztárcámnak is megfelelő árfekvésben van, esetleg van köztetek aki megválna a motorjától???
Ajánlatokat ide, vagy emailben várnám!!!
beciby@citromail.hu
Köszönöm előre is!!!