Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem acerbis van amostanin(93as) az előző 94es volt abban nem volt gyapot és kibaszott nagy hangja volt,de ilyen repedtfazék....lehet hozzá kapni(nem tom h hol) acerbis meg arrow-ot...
Hellosztok!
Nekem is RX em van 25 ös és szeretnék rá valami jó kipufogóvéget mind1 h milyen márka csak jól szóljon! A gyári van most rajta ami elég langyos , ha tudtok olyat ami kicsit méllyebbé teszi a hangját kérlek írjatok! "94 -es a motor , előre is köszi!
Hali
Középsztendert és egy km/h-t keresek spirállal!!!
segíccség
nem tud valaki RX kereket vagy kerékagyat?
kelethagod@yahoo.com
sziasztok!

valaki nemtudja, hogy hogy kell a kormányzárat kiszedni a helyéről, mert beletörtem a kulcsot és jó lenne kivenni onnan a kulcsdarabot, hogy tudjam még használni, ezért is nagyon előnyös a központi gyújtáskapcsoló
msnt adhatsz esetleg,dumálni
ilyennel nem játszom. 2,500 a szimering+3 az olaj,inkább legyen új!
köszi!
itt a szám: 06-72-314-627
Szoktak olyat csinálni, hogy kva vékony hézagmérővel, vagy egy darab papírral kitisztítják a szimmering és a szár között. Bedugod közé, és körbe a száron próbálod kiszedni a kulát a szimmering alól. Ez gyakran segít első körben, amíg a szár nem karcos, vagy a szimmering nem szar.
a pécsi apriliánál csinálták
húzd ki belőlük az infót
dehogy húzott el. én szedtem ki meg raktam vissza a telókat nem gáz
egyszer esés után elfordult az egész, elcsavarodott
ráparáztam de fellazítottam a csavarokat, visszatekertem egyenesbe, csavar visszahúz azt kész
én most télen a rezót fogom lekromoztatni kurva jól fog kinézni
hol csinálták neked 6ért? és ugy csinálták meg h nem húzott semerre ha elengedted a kormányt? kérdezd már meg plz vagy adj 1 teló számot mer tudnom kell h mennyi megy bele.
polírozásra gondolsz? érdemes?
jah a telószimmering nem bírja sokáig, kb 1 év volt nálam
má megint folyik mer a telószár má csúnya
nemtom mennyi olaj kell bele mer csináltattam
viszont 6 ropié megcsinálták mindenestől
a hátsó dobomon volt 1 leo vince matrica
viszont bele van ütve hogy aprilia szal tuti gyári
papírozni? az mi a fene? világosíts fel.hát még nem folyt ki belőle olyan sok szal még jó lenne vmi más megoldás....
mindenképpen szét kell szedni? "papírozni" próbáltad már?
jah,nem tod mennyi olaj megy a telóba?
nekem most folyik az első telóm,azt nem nagy cucc szétszedni,csak hát minden pénz tied is műszakis? meg kellenek új gumik mert most mitas utcai van de ezek sehol sem tapadnak.meg a karbit be kell lőni de hülye vagyok hozzá szal majd vmi szerelőnek adok 3-4 üveg sört csak megcsinálja aztán így kb ennyi hibája van a mostaninak. milyen kipud van? hasonlít az enyémre...nekem acerbis
nem rendszámos sajna
de uccse fognak meg
úgy állt meg hogy egyre gyengébb lett érezhetően napról napra
aztán egyszer még szar olajat is raktam bele mert nem volt más
siettem, kiforgattam amit bír, hirtelen elkezdett jobban húzni
és utána megszorult
má bánom hogy nem kaptam szét még amikor éreztem hogy gyengül
1 hajtókart spórol6am volna lehet
13/49 is jó utcára.... 100nál nem kell több városon belül...tied is rendszámos?
amúgy nem para szerelni
fostam tőle kicsit hogy majd nemtom rendesen összerakni de nem gáz
elég fasza blokk
én maradok a 14/49es áttételnél mer terepre is jó meg utcára is elmegy
amúgy hogy,milyen helyzetben szorult meg? tudtad h már szar vagy cs 1x?
hát az előző fél évig volt nálam abban 8 bar volt akompresszió. ez most van meg 1 hónapja,10 bar van benne szal még 5-10ezer km-t el kellene mennie....most 13/49 az áttétel de most vettem 15ös első fogaskereket. az előző 16/49cel 160at ment óra szerint. ez 13/49cel 125öt megy,de csutkánál fullad,karbin kéne állítani. 50est már szedtem szét 125öst még nem