Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem neked írtam,hogy csicska te csicska!
csicska az anyád,legfeljebb.....ki volt az a marha aki 300 fölött megvette?
Szasztok arcok!Kár,hogy ma adtam el az enyémet,nézhettünk volna egy gyorsulást vagy bármit ......csicskák!!!
ht nem én pezzegtem a húrt buzi....mit pofátlankodsz ide?
a fasz kivan már a nagypofájú névtelen nethuszárokból.
hiába van 600 lovas géped lehet hogy egy pony romettel elmegyek mellet mandinerben
csak a pofátok nagy baszátok meg.

hagyátok már abba a másik ember, illetve a motorjának a fikázását.
és melyik az egyik meg melyik a másik
ha cigány lennék nem ebbe a szobába jönnék mert te vagy itt az egyetlen
köszönjük az értelmes fikázást...."minden cigány a maga lovát dícséri" gratulálok neked
na cső az 1ik motor az enyém a másik meg a haveromé!a haverom most vette
de a ti gépeiteket tuti hogy alázzák!!!!!Bujdossatok el mellettünk ennyit rólatok
Az látod lehet
Ez is egy nézőpont,csak kicsit groteszk
Pfff.....akkor vegyél egy levizsgáztatott simsont,ha rendszám kell,egy dologgal több ami után el tudnak kapni
Csak tudod ez rendszámos is....:)
nagyon jól látod,a kipufogó végcsövemen van rozsda.de ne általánosíts,és nem kell lehúni a másik motorját,oks,mert akárhogyis csűröm csavarom,kostolgatod a paripám-
tudom te is árulod,de nemhiszem hogy egymás elől vennénk el az embereket.
Köszike! Az enyémen nincsen ilyen csavar....sztem ezt a telót a mocidba utólag nyomták bele..sőt biztos..
Van egy pár rozsdafolt azért a vasadon.
mondjuk hátsó boge telónál nekem semmit sem lehet állítani....de szentem 1.nél lehet vhogy...
kero,biztos lehet állítani,cs gondolom kell hozzá vmi speciális eszköz amivel eltod fordítani azt a nagy csavar féleséget...és én ugy látom h geri rx-én van rajta 1 ilyen fej....
itt a fénykép!!
Ezt szerintem senki nem vonta kétségbe,de ez még nem jelenti azt,hogy nincs még1 olyan jó,mint az!
Az enyém csak eccerűen költségmentes,és hibátlan:)
Tudom,hogy nem mondtad,hogy 95ös....!

Amúgy én a mocimat azért tartom nagyra meg becsesnek mivel,hogy még egy ilyen nincsen itthon,és erre feltenném a házunkat is!
Amibe minden vadonás új!
De ez láccik a képen is...,hogy milyen gyönyörü,és motorikusan is full új min den....sztem vacsi blokkot kapott bele....még a telószáron sincs karc meg ilyenek!
én ezért vok elájulva tőle,de nem csak én hanem nem egy motoros ismerősöm,meg szerelő is....
nem is mondtam hogy 95ös a motorom,,mondtam is hogy 94es-
Sajnos ettől függetlenül 320 az irányára.2007közepéig müszaki,költségmentes a gép-
nem rendszámos,egyébként motor.hu....
keroé is csinos,de van-e rajta rendszám?
kollégádnak mondjad h ott van keroé 300k-ért....a csuda motor.. bocs kero de vhogy nem tom elhinni h annyira fasza lenne:P