Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lol...komolyan neked felfogási problémáid vannak 1 szóval nem mondtam h én nagy vagyok...szóval szentem neked kéne visszavenni,ha ide találsz gyere
Nem ugyan azt jelenti mint a munka,te nagyonhülye?!
szinoníma ha úgy vesszük,ne próbálj fogást keresni rajtam! Vegyél vissza,vagy ha akarsz akkor ahogy jön a tavasz kimegyek hozzád és mutassál valamit,hogy miért vagy nagy....
de 1ébként elég szar szavakat használsz...mint pl kishapsinak is írtad h tudom mi az "keccsölni" :S ez a paraszttájszólás van a XVIII ker.-ben már bocs?v ezzel cs nagy akarsz lenni,de nem megy?
héhé...anyádat 1 szóval nem szídtam...szóval....nem gondolod hogy te "szólsz hangosabban" ha már hangerővel játszogatsz?....felfogási és értelmezési problémáid vannak ? xD
Akasszál le a voluméból! Utána én is!
azzal semmi gáz h engem szíd,mert én is őt...de az anyámhoz semmi köze(Nem mintha hozzám lenne)... szóval keroka vegyél vissza.
nem értem hogy ezt mér? ez a forum nem erre van ...ha szidni akarjátok egymást mennyetek olyan forumra vagy ott az msn!
te ne szídjad az anyámat te fasszopó
Jaja! Szezonba van csak választék ilyenkor,lehet,hogy olcsóbb,de nem tucc válogatni...
avasszal úgy is elviszik az RX et (remélem) és akkor veszek valami rendes nagyot!De az biztos ha veszek valami nagyot akkor azzal nem fog forgalomba mászkálni,max a kerületen belül!
Nem érzem biztonságba magam a kocsik között motorral....Nem bizok a gecikbe,....és így elég nehéz jó tempóval motorozni :D
Marad csak az off road,mert ott ha bukok,akkor az az én hibám volt....
ya és most elég kevés van belőle, majd mikor szezonja lesz teli lesz.
én is mikor vettem áprilisban 8 db volt az ujságban és már csak ez az 1 volt és azon a héten jelent meg az ujság.
semmi baj a kérdezéssel, erre van a fórum hogy választ adjunk egymásnak.
ya néztwem én is
de ha jól emlékszem azt 96-osnak irja.
meg van a használtauton egy tc610 az is olyan 400 körül van.
most leesett az ára eléggé.
de az baj hogy mivel elég ismeretlen márka a sok nepper megprobálja átbaszni az embereket.
nem tom hol láttam már hirdetve egy 98-ast 450 é asszem.
csak az volt a bukó a dologban hogy sima telo volt rajta, és egy csavaros hűtőidom.

az a muri hogy 92-95 ig forditott telo , 95-96-ig sima telo volt, és 97-től ujra forditott telo volt.
és csak 94-ig volt az egy csavaros hűtőidom.
tehátt lerít róla hogy az ember kicsitt ujabnak irta a gépet mint lenne.
Azt a faszcibáló kurva anyádat,azért mert valamit kérdezek te kis köcsög!Először nőljél fel kicsit bazdmeg,és utána okoskodj! Rohadjak meg kimegyek hozzád tavasszal,azt megnézem,hogy mire vered a faszod egyfolytában!

Kishaps :Sztem nem is volt vita,de bocs ha zavart,hgoy kérdeztem!
Köszi azért!
Motor.hu-n néztem egy TE610 et 400e FT
1998as azzem...de az már régóta fentvan sztem már nincsen meg
kero...látod,könnyű terelni a témát.....
egyszer fikázol egyszer kérdezel .
na vita lezárva.

a husky-k alapbl kibaszott jó mocik, csak a magyarországi alkatrész ellátása nem igen jó. meg drágákk hozzá a gyári alkatrészek. itt a fődarabokra gondolok. henger kuplungkosár stb.
az ilyen apróságok mint vezérműlánc fogaskerék, szekunder lánc, fékbetét az ugyanolyan árban van mint a töbi motorhoz.
és szerintem dizájnra is elég jól néznek ki.
az enyém egy te 610 és 96-os évj.
de az enyém az finn vb-s motor nem gyári a telok meg a motrba is bele van nyulkálva.
Milyen husky a tied?! mikori évj?! Ezek mennyire tartósak blokk szempontból!?
FAszomat érdekli,hogy milyen vastag jég volt,azt tudom,hogy a kocsinkal majdnem letaroltunk 3másik kocsit,mert csuszott álló helyzetből keresztbe...
Kishapsi,meg az a másik....az a fogyatékos irta,hogy nincs is ott jég...Ennyit erről!
na most egy kicsit irigyellek
nekem a krossz csizma+gatya+mez+bukó, ott van letakarítva a szobában

szombaton kihoztam a gépet mivel már össze van rakva

de még 5 ben is elforgatta a hátuljátt ezen a fagyott fődön meg aszfalton.
Szevasztok.

kero most nem roszbol de par hozzászollással elobb kb 6 cm vastag volt a jeg,
most kb 3-4 cm vastag

az nem számít mien vastag hogy fél centi vagy 30 a jég az jég,ami ha csak miniméter vastag akkor is kurvára csúszik,én is tegnap eldoltem a jégen,mert az út oldalra lejtett és elcsúsztak a gumik állohelyzetben.hiába tettem le a lábam, a motocross czizma meg a másik irányba csúszott,szoval spárga,szar volt. a foút kozepén.
Lehet,hogy te azon a környéken mászkálsz,de mi egy napra rá voltunk az ő utcájukba,sőt náluk...és ott volt min 3-4cm vastag jég! amit szerintem nem ő varázsolt oda 1perc alatt!
ez idáig mind szép és jó cs keroka nem fogja föl
amúgy meg kurvára nem volt jég, végülis azon a héten csak napi 3-4 szer járok arra kocsival, faterom egész nap arra megy ugyhogy jeges vita lezárva.
amúgy meg kurvára mindegy hol elesett vagy nem, nem szégyen az esés abból tanul az ember igazán.én is estem te is estél fogok is te is fogsz.
1ébként pont tőled nem fosok....nem tartozom neked semmivel meg stb...szóval vegyél vissza magadból
ha akkora spíler vagy akk gyere nyáron
Hehh,és jogsival megy a motor?Nekem van szerinted jogsim nagyra?!
Mondtam,hogy nem mersz kijönni,mert fosol,hogy beégsz!
De tudod mit?! Kimegyünk akkor mi hozzád! Nahh?! Most meg nem fox ráérni vagy mi?!
hmm most beégtem h kval,de ez nem érdekel.... és igen,nekem sokat jelentenek a motorjaim,nem ugy mint 1eseknek...nekem legalább nem nagy a szám,és nem vok eltelve magamtól