Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rég eladta...
Hali megvan még az Aprilia rx-ed? Megvásárolnám
de ha öszeadjuk a 4-est meg a 3-ast akkor kijön a 97
Kérdés:Rx nek hol van a "dögcédulája"???ha van neki
hát a színe az 94es...a blokkja az 93as szóval 97től messze van meg fura a tel szám is...
komoly a motorod!
köszi szépen! a méreteit már xlzx leírta, nincs viszonyítási alapom, de annyira azért nem foghatják vissza a
motort, meg elég nagymotoros külsőt is ad neki
Hello mindenki APRILA RX 50 ELADÓ!http://www.kepesmotor.hu/aprilia/i?p=7876&c=2464&st=apr ilia%20rx%2050 Nézzétek meg megéri!
itt van még egyszer remélem nem bsztam el
Szerintetek ebben mi a buktató??Mert nekem gyanus(de ha nem stipistopi)
nezd meg az enyem ehez mit szolsz?
xlzx miert ne lenne olyan motorom ... sokkal izmosabb lesz 160 ccm es 45 loero es ezzel vagy ki amikor a 125-os ktmbe van 42 lo te szarlama
kössz. Nálam van már egyébkén február óta. Még nem esedékes. Most nincsrá...
Mi az általános vélemény ezzel a motorrral kapcsolatban?
hát asszem 1 robogót még az 50es is ott hagy 160as az 45ló....neked soha nem lesz ilyen motorod...na csá
160-as nagy izom gep lehet ...
jottem mar fikazni
már elkelt...itt van amotor a 3.kerületben. keresd Kishapsit,az ő bátyjának van 1 160as izomgép ha még meg van...
Hali
Az Aprilia RX után érdeklődnék!!Tudom nagyon-nagyon régen hírdetted a fórumban,de most minden lehetőséged megragadok hogy találhassak egy megfelelő vasat!!
Ha ez az akkor majdnem emgvettem
ez most nem rég volt fönt a neten, nem? talán 250be...jól sejtem? amúgy Balázsnak elől 3,5*16,5
hátul pedig 17*4,25ös felni van,de előre bőven elég a 2,5-es,hátra pedig a 3,5-es....ami Balázsnak van az kicsit visszafogja. de a 2 kerék mindennel 1ütt olyan 150 körül lehet...most tudok 1 elsőt 310es tárcsával,gumival 50ezerért. de én mito kerekeket fogok bele pakolni
Hello!
Király a éped. Nekem is van egy. Neked milyen supermoto kerekek vannak rajt? Én is szeretnék csak azért érdekel...
Hát, azért dob rajta eléggé, kükönben tewrveztem a kipufogó rendszert is, de mivel vettem egy komolyabb gépecskét, az már elmaradt.
De így is sokkal nyomatékosabb
Halika !
Ez még az előző mocim volt, a nyáron vettem egy másikat, és azóta ez nincs is használva.
Papirjai igazából nincsenek ,mondjuk nekem nem is kellettek.
az ára (ebből kifolyólag is) 290.000 Ft körül.
Hali
Kérdésem lenne,hogy milyen papírjai vannak a motornak és az ára ???
ÜDV
mit ér a polini a gyári aprilia rezóval?... semmit....csak simán az arrow rezó többet dob rajta a 25ös hengerrel...
Még pár dolog az rx-ről gianelli kipuf dellorto"n karbi sport kuplung és a bal oldali motordekni carbon