Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze
figy felvehetlek MSN-re? mert lenne egy pár kérdésem
ha igen akkor igazoljál már majd vissza
csak az első dob arrow aztuti a vég azt nemtom
kell azt is jártani...csak nem 800 hanem 500 km-t....
8 ezer???? csak?
akkor veszek énis polinit azt legalább nemkell sokat járatni
arrow vég meg a rendszer az különböző dolog...
jah az évjárat 91-es blokk 96-os henger 97-es hengerfej a váz az 96-os szal azért gondoltam hogy 97-es mert a hengerfej 97-es rajta de akkor még nemtudtam, hogy a blokk 91-es
Tudom már rájöttem hogy nem 97-es egyszer voltak megnézi és az mondta (sorry akiket megtévesztettem), de tényleg DID felni és Arrow kipuf van rajta van rajta
hát az már elég rég volt hogy eladó...az én kis drágaságom most már megmarad,már meg van hozzá az arrow vég,lassan meglesz az arrow v gianelli rezó is,aztán majd alakul az sm szett és a 160as polini is
amenniyben télleg eladó engem is érdekelne a dolog
Hy olvastam hogy eladod a mocid küldenél képet az enhat@citromail.hu-ra nagyon érdekel előre is kössz
HELLO.APRILIA RX 50 venem eladó kiválló motorikusan és esztétikailag itt a link!http://www.kepesmotor.hu/aprilia/i?p=7876&c=2464&st=apri lia%20rx%2050
Ne legyél már okos, azt az 50es gépedet 2es ben elverné a 125ös rx-em, 160 as hengerrel meg aztán pláne erős lenne , igaz te ne mtudhatod mi az h erő az 50es motorral
de ha anno lelett vámolva vagy ki lett rá fizetve a regadó akkor megoldható a vizsgáztatás...de nem hiszem hogy ez megtörtént.
ez sajna törvény már vagy 3 éve...
majd megnézem melyik hónap
de amúgy hol hallottad ezt a 10 éves határt?
így van sajna...de nem valószínű h 96.októberi vagy nov vagy dec...
megnéztem 96-os az még nem fér bele?
Ez mekkora fasság!!És ha letelt a 10 év akkor a jó öreg120/50 marad végleg,nincs mit tenni??
de ha 10 évesnél öregebb akkor nem lehet vizsgáztatni
Állítólag a vámpípírok megvannak hozzá,az meg elég a vizsgához+adásvételi
már nem vizsgáztatható amúgy meg az még kb 150 pénz,szal felejtős...
sziasztok.a hasznaltauto.hu nézd....
Nagyon tetszik ez a moci és ráadásul még vizsgáztatható is !!250k-ért elviszem
Bikepics.com-on láttam róla képeket
eladó az RX-em, nyáron volt teljes motorfelújítás(dugó,gyűrű,hajtókar,csapágyak,stb),láncszett,f ékbetétek
teljesen jó állapotú, csak a gumik nem 100asak
300 az ára
itt a számom is: (20) 380 5480