Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia af1 vegkiarusitás
Rotax 123!
Olajdekni 500
Membrán 1e
Viztérfedél termosszal 3e
Hengerfej 2e
Blokfelek párba 4e
Feszűltségszabàjzo 3e
Fordulatszám spirál 3e
Hatso labtarto konzolokkal parba 4e
Hatso fogaskerek õntvenyel,gumival 3e
Viszapillantok pàrba 4e
Lánc 1e
Kuplung bovden 2e
Elsõ labtarto parba konzollal 2e
Hátso lampa futura 2e
Sport pro elsõ làmpa 3e
Regi fajta af1 hatso lampa kocka 500
Olajtartaj 500
Elsõ fék nyereg csõ plusz munkshenger 2e
Tuareg hûtõ 1e
Af1 kerekek gumikkal vilaval 5e kompletten
Elsõ fekrendszer 4e
Van még sok minden

Tel 06307316232



Kuplungkar szivatos konzolal 2e
Õnindito 3e
Mûszerfal 3e
valaki tudna nekem képet küldeni ésa bekötésről is képet feszültségszabályzóról ? ja és szerintetek a powerszelepnek a bowdenjét hogyan vezessem el ugy higy ne szoruljon ? és még azt szeretném kérdezni hogy a power nyelvnek hogyan kell állnia ? (képeket kérnék ha lehet ) köszönöm
Aprilia rx 125 "89
Nos.
Magasság 185
Szélesség 90
Hossz 100
Remélem tudtam segíteni.
Holnap lemérem neked. Milyen méretek kellenek pontosan? Nekem Sj4000-em van, szerintem tök jó kamera az árához képest, vagyis amire nekem kell, arra tökéletes.
legalább él a topic
Nekem megfelel. A fejemen nem csíkozódik, gyors mozgást 60FPS miatt bírja. De vannak idegesitő hibái. Mikor 35 fokból lemerültem vele víz alá, bepárásodott. Meg van egy kis szélhang is a videókban(sj400 nél kevesebb, de azért mert az le van rendesen szigetelve, a motrot is alig hallani). De ezt a 2 hibát meg lehet oldani egy pár100 forintos megoldással, mind a 2-őt egyszerre. Én is megfogom majd. sj400-től jobb-e? Kinek mire kell. Nekem jobb. Én 1080p-ben 60 FPS miatt vettem, meg a színek miatt. SJ4000 képe élesebb, de a színek okádékok(ég napsütésben ki van égve egy az egybe) mert ezek utólag, szoftveresen vannak javítva. Nézz róluk nyers videókat szerintem.
Egy kicsit OFF-ok vagyunk nem?
valaki lenne olyan kedves és tolómérővel lemérne egy "nagy dellorto whsb 34..." karburátor külső átmérőket, illetve karburátor hosszát.
köszönöm
másik motorba kell.
jó is ? Bírja a gyors mozgást? nem csíkozódik vagy ilyenek.. sj4000-től jobb?
Sony AS-20
6-12ig. talajfüggő
Neked milyen is van ?
Veled beszéltem e-mailben, nem?
Ott marha jól leírtam szerintem a véleményem, ha nem tudod visszakeresni elküldhetem megint.
De azóta gondolom jelentek már meg újabb kamerák(habár a Xiaomi Yi-n kívül nemsok ér valamit). Sajnos én már annyira nem vagyok a témában, megvagyok ezzel, ami most van. De szívesen segítek :)
Helló!

Anno vettél sportkamerát, akkor mutogattad melyik a jó.
Most vennék, de le vagyok maradva, melyik tipust éri meg megvenni.
Tudnál linket küldeni, vagy tipus nevet?
Kössz
vettem bele 9es gyergyát elmentünk csapatni de kb 3km után megált és már nem tudtuk azzal a gyergyával elindítani másik meg persze nem volt.egyébként egy öreg 88as rx a moci.
Kissé hiányosak az infok. Mi volt a pontos típusa? A gyár szerint ezekbe a blokkokba NGK B10EG való. Amíg az af1-em volt, ezt a típust használtam. Mástól olvastam panaszt erre a típusra.
Szoktak ajánlani 9-est a hűvösebb napokra.
Először is miből gondolod, hogy a gyertya a rossz? Előrször nézd meg, hogy van e szikra.
ha nem a gyergya akkor szerinted mi lehet a hiba,gyujtás melyik része vagy a karbim nem jó előrre is köszönöm.
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy nektek menyit eszik az Rx-etek? mert olvastam 7 literes fogyasztásról de az enyém igencsak falánkabb
Ha a gyári megadott típúsú, eredeti(!) gyertyát veszel, és szétmegy ilyen hamar, akkor nem biztos, hogy a gyertya a ludas..
üdv nektek tudnátok segíteni hogy millen gyergyát vegyek az rxembe eddig amit vettem katalógus alapján kb 2 3 km után mindig kiment előre is köszönöm.
üdv,bontom és egybe is eladó!
főtengely,henger,gyújtás jó!
email:mocitomi@citromail.hu
tel:202891023
Nekem azt mondták nem gáz mert minimális meg centírozásnál beleszámolják
Nem érezted az iróniát? Egyébként ha a tűgörgő(k) jók akkor rá kéne mérni órával, hogy milyen szerintem.
Szerintem gáz