Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik járgány ez? Néztem én is egy 8-as 450-est,amikor hívtam pont akkor számolták be neki egy másikba. Ha 1 órával előbb hívom akkor most az enyém. Igaz eladó most is,de rajtam ne nyerészkedjen senki.
Attól függ,hány km van benne. Ha kevés akkor nem kell átnézetni....mert mit nézne rajta?
Sziasztok!
Akinek van eladó sxv vagy rxv supermotoja (550) es az képet és infót küldön már a farkasmate0311@gmail.com-ra!
Előre is köszönöm!
szóval akkor nyugodtan lehet vele hetente menni a géppel ? :D
Benzin van bőven, de dugócsere attól félek. Van egy 2008as gép Arrow kipuffanóval. A kecskeméti szerviz 120km van nekem. Erre is gondolok, megvétel után érdemes átnézetni típusban jártas szerelővel ?
te nem játszol
Nekem 9000 ebböl 1,5 volt ingázás most 2éve sajnos nagyon keveset mentem vele kb:2500 km.
6500km / 13 hónap. Ebből még feküdtem is 1 pár hetet.
Kb 40ezer, 2007 óta.
14.000 km=5 szezon.
Sziasztok!


Csak egy kérdés: Kinek mennyi km van a motorjában , blokkjában ?
Napi ingázásra használja valaki?
2 kérdés volt
Szia!

30/5705961
De 7végén lehet, hogy nem mindig leszek elérhető, mert külföldön leszek.
Esetleg e-mail-ben : giorgiomoto@gmail.com
Tudsz küldeni valami elérhetőséget ?
Igen. 5000Ft
A kuplungkar gyári SXV-é? Annak ára?
Megnéztem mennyiért mennek használtan (ebay-en), de nem találtam, csak az új árát tudom.
Az első lámpa új ára 28ezer FT, ezt odaadom 15ezer Ft-ért
A hátsó lámpa új ára 60ezer Ft, ezt odaadom 20ezer Ft-ért indexek nélkül (le van vágva rövidre a rendszámtartó)
Beárazhatnál mindent, úgy könyebb lenne mindenkinek!
Főleg az első lámpa ára érdekelne engem!
Szia!
A hátsólámpa indexek nélkül is eladó?
Ha igen mennyiért? Köszi előre is!
Szia!
Engem az első lámpa érdekelne! Egy elérhetőséget adhatnál
Sziasztok!

Van pár eladó tökéletes állapotú alkatrészem
Minden rendben van köszönöm az érdeklö dést.
Multhét Vasárnap voltam egy nagy enduró turán minden tökéletes volt a géppel csak velem nem nincs fizikum álloképesség egy nagy 0 :-)
Ígí sajna töbször is elestem mocinak hálisten nem sok baja lett.
Tovább szántunk mint állat!
Remélem nagyon jól van mindenki és éltek?
Leszedtem a vízpumpa fedelet, kicsavartam a hátsó hengerből a hőmérséklet jeladót, az elsőből is a kis lezáróját és levettem az alsó hűtőcsövet a vízhűtőkről és óvatosan kompresszorral átfújtam.
Te mivel, vagy hogyan távolítottad el teljesen a hűtőrendszerből a vízet, mielőtt feltöltötted az Evans-al?
Köszi!
Miután megírtam a hszt. már nekem is leesett!
TZ Motor.
Budaörsi út.
Nem emlékszem nem volt sok pénz ez nem chipes.
Hol, kitől és mi pénz volt egy ilyen akció?

köszi.