Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek szerint nem. Vagy a kormányon lévő cuccok különböznek?!
Nem egyforma a kormányunk?
Ezt sikerült össze barkácsolnom:

Ezt benéztem...
"Minap" csináltam a másikon kuplung olaj cserét és az zavarhatott be az adásba...!

Akkor helyesbítenék: ..."közvetlen a kuplungkar felfogatása után"...

Köszönöm, hogy kijavítottál!
Kuplungfőfékhenger?

Eddig azt hittem bovdenes a kuplungjuk.
Hát egyenlőre még sajátomon kísérleteznék, ha valami gixer van az nem annyira nagy gond Dual térképet hivatalos axone szoftverrel is feltudnak neked tenni.
Én pont tegnap este faragtam fel a kormányra a térképválasztó kapcsolót, ami nem is volt annyira egyszerű mint gondoltam, mert a kapcsoló nélküli típusnak elkezd vastagodni a kormánya közvetlen a kuplungfőfékhenger után... Már csak az elektomos bekötést kell meg csinálnom (Zener dióda, ellenállás)... Na ott még lesz azt hiszem egy kis fej vakarás...
Lehet, hogy te leszel aki felrakja nekem a DualMaps-t az Ecu-ra?!
És mióta kezdett el csúszni?
Köszi. Az olaj az friss benne és mindig ezt használtam
Megmértem, amit kiszedtem 34,85mm, tehát tied biztos hogy jó, kuplungbovden holtjátékot nézd még meg melegen.
Hmmm... Ezt nem tudtam. Akkor biztosra ment a srác. Bár érthető...

Ha sikerülne elkérni a kábelt, én is beszállnék 1 hétre, ha megoldható...
XV tuner programja csak a saját kábelével működik, direkt levédte a srác, a kábelben van egy azonosító chip. TuneBoy -t annyira nem ismerem.

Most lehet sikerül kölcsönkérnem egy szlovák sráctól, elvileg 15eur /hét.
Szia!

35mm vagy felette az jónak kellene lenni elvileg. Váltó olajat nem cseréltél esetleg? attól még csúszhat. Van egy kiszedett lamella sorom este megmérem mennyi.
Egy olyan kábel engem is érdekelne!
De sajnos én sem találtam senkit itthon akinek lenne ilyen, vagy hasonló...
Mert biztos létezik "alternatív" megoldás, mint ahogy az egyik srác is írta korábban (34. oldal 828. hsz). Nála egy autószervizben sikerült rácsatlakozni a mocira, csak nem volt meg a megfelelő progi...
Az pedig van (XV Tuner/TuneBoy), már csak valami jó kis kábel kellene...
Ha szemre jónak tűnnek a lamellák, akkor én meg próbálnék első körben rugókat cserélni a kosárban, mert az segíteni szokott a csúszáson, és azt ráadásul megúszod pár ezer forintból!
Sziasztok!

Tudja esetleg vki,hogy mekkora az új kuplunglamellák mérete? Csúszik a kuplungom teljes gázt ráadva. Szétszedtem,megmértem és 35mm. Azt írták,h a min vastagság 34mm. Ezek szerint még tűrésen belül van,de mégse jó

Köszi
Igen. Abban igazad volt h oda irhattam volna az evjaratot. Mint irtam sajat velemenyt irtam. Es nekem csak 2007 es evjaratu volt. 2008 as nem. Igy sajat velemenyt nem irhatok rola. Termeszetessen a ktm nek is vannak gyari hibai ugy mint a hondanak is stb.
Akkor ezt úgy kellett volna leírnod,hogy : voltak a motornak betegségei de azokat 2008-tól kijavították és azok MEGSZŰNTEK! Nem kell általánosítani,hogy mind szar!Én most is ezt a motort venném meg és gondolom van még rajtam kívül itt 1-2-3..... ember aki szintén. Én is tudok KTM betegségeket (pl.2012-esen) mégsem irkálom sehová,hogy milyen szar!
2007
Legyél szíves és írd le,hogy milyen évjáratú volt az a szar motor!


Itthon nincs valakinek XV Tuner kábele? Ebayen volt egy eladó 40 körül, de csak utolsó napon akartam rá licitálni, erre előbb levette az eladó mert 0 licit volt még rá és eladta (írtam neki)
"Köszönjük" nektek ezeket a "magas röptű" és sok hasznos információt tartalmazó hozzá szólásokat a típussal kapcsolatban...

"Ezért megérte ennyit iskolába járni"
Akkor ami működi kés bevált nem adják el csak azt hirdetik amit meguntak szerelgetni ?