Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs, nem sikerült a link!
Ahol szoktam vásárolni ott ezek vannak: http://motoralkatresz.eu/motorok/aprilia/550/353/2007/
Egyáltalán milyen láncot érdemes rárakni? Elég a közel 10e forinttal olcsóbb D.I.D 520VX2 amit 80Le-ig ajánlanak, vagy inkább érdemesebb megvenni a D.I.D 520ZVMX láncot, ami 150Le+? Vagy felesleges az erősebb, mert úgy is hamarabb megeszi a gumigyűrűket a por-sár-homok trió mielőtt megnyúlna a lánc?
Szerintetek 4300km-nél, ha láncot cserélek, akkor cseréljem hozzá a lánckerekeket is, vagy azok még elmennek egy darabig anélkül, hogy bántanák az új láncot?
Szerintem még a gyári lánc szett van rajta, csak már szinte teljesen hátra van tolva a kerék!
Keresek eladó jobb hátsó idomot fekete színben.
Hello nézd meg az enyémet garantálom hogy hidegen melegen kifgástalanul indul az ujjabb tipusú inditóval .
A két db 3000,- akkor már jöhet is.
alfaq4@index.hu ide irhatsz és küldöm a címet meg a manit ahova kell. :-)
Igaz még annyi sincs rá.
elevenmotorba. De ha több lenne 150-nél akkor.....olaszba van 2011-es 1800km-rel,meg sincs kopva sehol, 3500€. Ilyen hülye felfogásom van sajna.
Hova viszed szereltetni?
Hát igen.
Én pedig szerda reggel viszem és "felelevenítik". Minden csavar majd beragasztva,beütve majd pedig heggggesztve lesz!
Egy már biztos, hogy Soft állásban gyengébb nem lett közép tartományig, mert 4.-ben kuplung nélkül gázból simán jön fel kerékre!
"Logikus"!
Ma hoztam el a motort a szervízből, átnézték, csináltak rajta egy általános szervízt és bekötötték a "Map Switch-et" plusz megkapta a hozzá való dual szoftvert!
Már csak próbálgatnom kell!
2,2-ért nem ment el,akkor majd háromért elviszik!
Szia!

Irányár : 3000Ft :)
Annyi lesz, hogy mindkettőknek jó legyen
Szia az első két index érdekelne.
Mi lenne az ára?
Ma volt csapatás.
Biztos túl sok volt az érdeklődés
Akció van, mert 2 millióról "leárazták" 3 millióra!
Ezért (is) mondják azt, hogy sosem bízz meg egy nőben!
Van youtubon egy blokk összeszerelős videó amin egy csaj szerel,az alapján csináltuk..Ő is rosszul rakja..:)
Én jártam úgy teljes generál után(hajtókarszakadás),hogy összerakva a gép nagynehezen beindul és megy is,de úgy mint egy 250 es...Hátsó henger kipufogó csonkjánál meg folyik fekete olajnak tűnő benzines korom.. Hoppá,hoppá...Nem ment az eggyik henger...Késöbb egy hozzáértő jó alkatrészes aprilliás barátom megmondta nekem a megoldását..Elraktuk a vezérlést...És tényleg,utánna összerakva úgy ahogy mondta és ment mint a doxa óra.. Köszönöm neki még egyszer küldj videót a hangjárol és az indításrol és megmondom az e baja.. :) hajdar380@gmail.com Na meg kérdezd meg a gazdáját hogy volt e a közelmúltban szétszedve
Kb 2 hete mentünk kakucsra, ott találkoztam a szlovák sráccal akitől volt a kábel, így ott vissza is adtam neki, akkor már nem is állítgattam mert működött rendesen a motor, inkább csak motoroztam
Szép a mocid!
Mi újság? Folyik még a tesztelés?
Hétvégére elég jó időt mondanak!