Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a helyedben, mikor már tudni a konkrét hibát (de lehet, hogy meg sem kellene addig bontatnod a blokkot...), felvenném a kapcsolatot az előző tulajdonossal...
A helyzet az hogy kb 2 hete hoztam el a motor es akkor is csak max 5 km-t mentem vele aztan elvittem egy szervizbe ,hogy nézzék már átt és azzal fogadtak , hogy gáz van.....2 lehetsegés dolgot mondtak gyűrü törés vagy szelep hiba... Igen kéket füstöl és a henger , kipufogo csatlakozás között is olajfolyas van. A lényeg az ,hogy igazábol én át sem néztem mivel nem igazán értek hozzá és nem is szertnék hozzá nyulni ezert írtam mivel gondolom ti már ismeritek és van tapasztalotok ezzel a mocival kapcsolatan! Köszi
Az hogy derült ki, hogy olaj van a kipufogóban?!
Nem lehet, hogy túl sok benyát kap és az mossa ki a kipufogóból a kormot, ami úgy tűnik, mintha olaj lenne? Az talán megmagyarázná nehéz indítást is...
Olajszint normális, nem csipegeti az olajat?
És füstöl is kéken?
Persze gondolom füstöl.
Jobbik esetben a légszürö házon keresztül szívta be.
Van egy átlátszó cső a motor jobb oldalán a légszürő házbol abbol enged le az olajat ha van benne.
Aztán probálni kell be kéne inditani légszürö fedél nélkül ha nagy a karter gáz akkor baj van mert akkor fel lövi az olajat. de az is lehet tul lett töltve olajjal! Már láttam ojat is mert azt hitték nincs benne olaj közbe pedig ennél a tipusnál melegen kell nézni!
Sziasztok fórumozók.
Egy kis segítséget szeretnék kérni egy sxv 550 el kapcsolatban melyhez nem rég sikerült hozzájutnom. A probléma pedig az hogy elvittem szerelőhöz a motor mert nem indult be aztan az kiderült , hogy azért nem indult mert el volt állítva rajta az alapjárat (2006 évj.moci) de ami jobban zavar az az , hogy olaj van a kilufogoban mint kiderült. Szóval azt szeretnem kérdezni , hogy ebben az esetben mi a tehendő?mert nekem azt mondták hogy ez kiderüljön szét kell szedni az egész blokkot ami nem kevés pénzbe kerülne szóval ha valaki tudna valami infot azt jó lenne , hogy még is mi lehet vele.köszi
Viszont Angol nyelvű a Manuál...
De a képek Magyar!
Valami sz@r jön be,nem nyitja meg egyből. Mjad ha jön segítség,nem akarok elcseszni a gépen semmit. Annyi a tudományom,hogy be illetve kikapcs! és nem is érdekel.
"Windows"
Nem video, sima Pdf. "Adobe Reader" progi megnyitja, van Winows-hoz és Androidra is, ha okostelón (persze ha droidos vagy) akarod megnyitni...!
Google a barátod!
Videót küldtél? Majd hívnom kell valami számítógéphez értő embert és majd az megnyitja. Egyébként KÖSZI!
A pontozást már én is tudom.Akkor kellett volna tudnom amikor beragasztottam és megrángattam a 6 csavart. (ragaszt,pontoz az a tuti!)
Azt mondát a szervizben, hogy a lendkerék csavarjait nem szeretik ragasztani, mert a sülyesztett fejű imbusz csavarok annyira beragadnak, hogy lazításkor elnyalja az imbusz kulcs a csavarfej belsejét és akkor cumi... Inkább meghúzás után pontózóval meg szokták ütni a csavar fejének a szélét a lendkerékbe!
Az enyémet ma bontották szét és azt mondták, hogy nincs baja, mert az enyémet is pontozták az utolsó szerelésnél!
Bár én is majrés vagyok és ha én csinálnám, akkor biztos ragasztanám és pontoznám is!
Ilyenre sikeredett a lendkerék lehúzó- Nem a tengelybe hanem a tengelyre kell rárakni. Vagyis rakható a lehúzóba is,mert adottak a méretek! Ja,2500 péz. Majdnem megharagudott az öreg a 3-nak.
Meg van!
ott van
10-9-8-7-6.......... és törlöm is. Siesssséééééél.
"A szívás előtti pillanatok"-ra?
szólj ha megvan.
megy is.
figyi csak
kiírom az utólsó videómra az ímél címemet,elolvasod és gyorsan törlöm. Hm?
Mondtam már,hogy magyar vagyok!
I am here!
Ha itt vagy akkor légyszi írj.....
Így van. De majd ha hívnak telefonon akkor megkérdezem,hogy mit takar az a fújás.
Nem írnék ki ide semmilyen adatomat,mert van itt egy rxv nevű NŐI felhasználó Tibor néven és............rendőrségre járkálok miatta.
Te meg voltál elégedve velük, milyen társaság, jól szerelnek?
Ha adsz egy E-mail címet akkor küldök egy Service Manuált, amiben le van írva minden, milyen használat/igénybevétel mellett mit hogy, milyen időközönként kell átnézni vagy cserélni!
Én voltam. Ott fújnák,de nem tudom,hogy miként. Én meg mosnám mittommén olajjal,gázolajjal............nem is tudom mivel kellene.