Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden rendben.
Sajna nagyon ritkán van jó idő a menésre hol meleg van hol meg szakad a lé.
De talán mostmár.....
Mult 7en voltak a többiek csak nekem nem volt jó az időpont Velencét kerültem bringával családdal.
Lehet most 7végén megyünk 1kört terepen.
németországva vagyok jelenleg.ha én telefonálok akkor a magyar félnek nem kerül semmibe.laci0315@freemail.hu erre ha elküldöd a tel számodat felhivlak holnap.igazság szerint csak érdeklődnék mert janiuár elején szeretnék motort venni.
Hello , csörrenj meg vissza hivlak, nekem olcsó.
Zsír új szettem van itthon ( 100font+8 a posta angolba). Nem mérek föl semmit,mert nem bízok senkibe! Egyébként sem nekem való az adás-vétel.
Ott szoktam ülni,van olyan,hogy bejön és olyan is,hogy nem.
Ez egy licites hirdetés, így sajnos az ára közel sem biztos hogy itt áll meg, általában az utolsó 5 perc ami mérvadó, ott akár 3-4X esére is felmehet az ára (nyilván nem ennél a hirdetésnél ) Postára 25 eurót ír, és postáz Magyarországra is.
Nekem a régi típusú gyári lámpa kellett, de már szereztem... Csinálj egy "felmérést", hogy kinek mire lenne szüksége a szettből itt a fórumon. Vedd meg a szettet, aztán ami nem kell áruld ki...
helló láttam a motorod hirdetését. Tudnál egy-két dolgot irni róla?itt vagy e-mailon?
Én is azt hittem először hogy kamu, de aztán jött a zsír új rezó, és csak ötezer volt Ahogy néztem rxv sxv 06-07 üléseket is hirdetnek. link3 link2 link1
Ott van a fejidom vagy a lámpa neked. Azt hiszem te kerested. Láttam már én is ezeket,deeee ennyiért majdnem ingyen,azt gondolhatná az ember,hogy kamu.Pedig szerintem nem az. A szettből is 3-4 cucc kellene,a többivel mit kezdjek ugye?.
Üdv.!
Bocs hogy beleszólok, Natix kft hirdetései ezek, Kecskeméti Aprilia márkakereskedés, és a vaterán hirdetik főleg az alkatrészeiket.
Rendeltem már tőlük vaterán keresztül, az Rx-emre gyári rezonátort, kemény öt ezer forintért, rajta volt még a megsárgult olasz címke is. Illetve haverom is vett idomokat fillérekért, meg 0 km-es rugóstagot tiz ezer környékén. Biztos hogy beragadt cumók, vagy nem tudják mi mennyit ér
Az enyém zsebes.
Ha összebeszél1-2-3 ember akkor akár ezt is szét lehetne dobni.
http://www.ebay.de/itm/2616010...
Nem tudom, hogy élő hírdetés e, de ezek sem rossz árak:
Arrow rendszer
Enduro szett
Egy próbát megér, mert szerintem ezek évek óta "beragadt" cuccok, így még erőssen alkuképesek is!
Szerintem csak a 7,8L-es és a 12L-es tankos között van különbség az ülések között, és Rxv-hez lehet kapni "verseny Enduro" ülést, amin a zseb van...
Az a hűtővédő nem tűnik rossznak és az ára sem vészes..., köszi a Linket!
Rég "láttalak". Mi a helyzet? Tehát csak a zseb a különbség? Gondoltam hátha magasabb az rxv ülése!? De akkor nem. Jobb oldalon kezd hasadni az enyém. Gondolom nem tett jót neki az 5 év állás,gondozatlanság.
Nekem van ilyen is olyan is felfogatásban nincs difi az RXV van egy zseb az SXV nincs!
Szerintetek ez az sxv ülés jó lehet az én rxv-mre? Van valami különbség a kettő között?
Szia!

Mióta van nálad és honnan jött?!
MOtul 800 2T ha olajat teszel a tankba. 1:100 is bőven kenést biztosít egyébként injektorok is jobban szeretnék ha nem ég rájuk a kokszos olajsár.

Tehát megy a gép? Indul pöc-röf? Én amikor a lábam közé csaptam a nagy apriliákat, indulás előtt volt egy hatalmas gyomorgörcsöm, mármint hogy "megáll" a szerkezet, vagy lehet azért mert eléggé erősek , félelem bennem volt a megbizhatóság terén... nehéz leküzedenem,... lehet sajátos... írtad a 7-8km tolást a hegyekben az nem semmi lehetett.
Egy kipufogót gyorsan dobjál rá!
Akkor nem is merem megmutatni a harmadikat ...ezért eladó az sxv .
Szerintem te azok szemében, akik "megszívták" az Sxv-vel és Rxv-vel, mazoista vagy, hogy mindegyikből tartasz egyet!
Igen , meg ez is
Még jó,hogy ismered. Hiszen a tiéd!