Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Ne haragudjatok a következő kérdésért (biztos sokszor volt már), de 46.000 bejegyzést visszaolvasni elég sok idő lenne. Szóval: vettem egy Aprilia SR 50-et. Alvázszám szerint 1997-es. Fekvő Minarelli blokkos, karbis. A gondom a következő: láttam, hogy a hűtőben csak sima víz van, így gondoltam, lecserélem. A vízszivattyúnál a két gumi csövet levettem, kiengedtem a vizet. Gumicső vissza, feltöltöttem a tartályt fagyállóval. Mentem vele kb 2 km-t, amikor a mutatóm igencsak elindult felfelé. Létezik, hogy esetleg levegő rekedt volna valahol a rendszerben? Lehet ezeket valahogy légteleníteni? Köszönöm a válaszokat, segítségeket!
megoldottam ezt is, esztergáltatok egyet. Viszont egy olyan jelenséget tapasztaltam, hogy sárgás, és igen halvány a szikra ezt mi okozhatja?
Viszont eltörtem a légkompresszorom cső csatlakozóját. Nincs valakinek elfekvőben egy nagy szükségem lenne rá még a hétvége elött.
Elnyalódott a lendkerék ékem, ezért nem volt szikrám..
Nem beletenni kéne, hanem kivenni belőle (súlycsökkentés) , akkor gyorsabb lesz. :-)

Az, hogy lomha, sokmindent jelenthet, pl kopott henger, kopott kuplung gyenge rugókkal, rossz tömegű görgők, karbi beállítás (ha karbis), koszos légszűrő, kismanók, stb...
Szóval egy kicsit több infóra lenne szükség, mert ebből az egy mondatból nem sok mindent lehet leszűrni.

G.
Mi lehet a gond? Vissza alakítottam a járgányomat injektirossá de valamiért elment a szikra. Valakinek valami 5lete?
Szervusztok adott egy f12 hosszú minarelli, nagyon lomha alig megy szeretném kicsit javítani miket tegyek bele?
Ha menet közben is súrol, akkor nem megy vissza a dugattyú benne. Vedd le a féknyerget, és járasd meg benne a dugattyúkat. Kipumpálod, majd visszanyomod, jó párszor ismételd meg. Ha ez nem segít akkor féknyereg felújítás lesz belőle. Ha már szétszedted akkor nézz rá a fékbetétekre is. Ha meg a fékkar rángat annak az is lehet az oka, hogy eldeformálódott a féktárcsád.
Üdv mindenkinek. Tudna nekem valaki segiteni,sr 50 faktory hátsó tárcsafék nagyon surlodik és fura hangokat ad ki és fékezésnél a fékkar rángatozik! Lehet hogy fékbetétet kellene cserélni?
Akkor érdemes lesz megnézetnem a termosztátot és ha nincs akkor rakni bele?
Akkor érdemes lesz megnézetnem a termosztátot és ha nincs akkor rakni bele?
Akkor érdemes lesz megnézetnem a termosztátot és ha nincs akkor rakni bele?
Akkor érdemes lesz megnézetnem a termosztátot és ha nincs akkor rakni bele?
Jobban kopik, többet fogyaszt, kisebb a teljesítmény, nagyobb a koromlerakódás.
Csak komplett tudod megvenni.
És ez mennyire jó hogy túlhűt?
Ezekkel az izzókkal vettem, nem tudtam hogy mi van benne sajnos. Ilyen projektor lencsét lehet külön kapni vagy csak az egész fényszóró házzal együtt?
Hiányzik a termosztát és túlhűt.
Túl nagy teljesítményű izzó használata. Megolvadt a műanyag projektor lencse. Csak cserélni tudod és visszarakni a gyári 15W-os izzókat. Vagy LED-re alakítod, stb. Lényeg az hogy ott nem lehet 'melegebb' mint 15 Watt.
Üdv!
Nem rég vettem egy Sr 50 lc 99-est Stage 6 hengerszettel, 17,5 dellortoval van hozzá 21-es is.. 1 éve lett felújítva azóta 1400 Km van benne.....nagyon megy és vadul....a hőfok jeladót kicseréltem mert nem mért gondoltam az rossz...az új jeladóval sem mér, kábelek óra rendben van. valakinek ötlete esetleg?
Sziasztok! A képen látható problémával szembesültem ma. Mentem egy hosszabb, kb 180km-es túrát és a kezdetben kis pöttyként jelenlévő "tejesedés" ennyire elterült. Ezt hogyan tudnám eltüntetni? Egyáltalán mi ez? Köszi előre is :)
miofan, sanq köszönöm a segítséget. Megjött a csomag, hétvégén be is szerelem. Még egyszer köszönöm.
Oké!
Az jó. Küldök emailt és megbeszéljük a részleteket.