Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

40000 pinz
elado eredeti am6 blokk üzemképesen 19 karbival gyujtáselektronikával együtt + adok mellé egy hengert dugattyuval együtt
olyan kéne amivel hatodikban nem emeli az elejét és rendesen le tud forogni :D
Rakhatnál fel képet mégis milyen felső munkahengerhez kell. :) Derbié is lehet, hogy jó hozzá.
Hello mindenki!
Nemrég vettem végre egy aprila sx 50-et magamnak ,de van 1 kis probléma az első fékkar el van törve . És eddig sehol nem találtam...

Ha valaki tudna segíteni patrik.bukovsky@centrum.sk ra írjon előre is nagyon szépen köszön˜öm a válaszokat ! esetleg elég hozzászólni is :D !
Hello mindenki!
Nemrég vettem végre egy aprila sx 50-et magamnak ,de van 1 kis probléma az első fékkar el van törve . És eddig sehol nem találtam...

Ha valaki tudna segíteni patrik.bukovsky@centrum.sk ra írjon előre is nagyon szépen köszön˜öm a válaszokat ! esetleg elég hozzászólni is :D !
11-48 aztán 1 keró!
Sziasztok! 80-as hengerhez milyen láncáttételt javasoltok?
üdv!
nekem volt cpi-m... a kuplungja az szerintem jó, főleg h 5 csavar szoritja le nem 4 mint az olasz am6 ban , azon kívül a váltója nekem tól puha volt, néha alig birtam üresbe rakni!
csáó! nekem van egy 21 pwk karbim eladó!
13 ezer Ft
Sziasztok!
Kérdésem az lenne,hogy mi a véleményetek a CPI SM50-ben lévő,,kínai" AM6-os blokkról?
Hali!
Valaki megtudná mondani, hogy az állórész kivezetései közt hány ohmokat kéne mérnem?
Melyik színűek közt mennyi a gyári érték?
Köszönöm!
Szia pillanatnyilag frissítik a weblapot de a Georgedesign Motormatricak.hu oldalon megtalálod őket!Az én szettem 25e volt saját elképzelésem szerint csinálták,vagyis nem csak megszokott sablonokat csinálnak hanem egyedileg terveznek is csak ajánlani tudom őket!Majd rakok fel nagyobb felbontású képet az jobban viszaadja a minőségét és szépségét:
Hali. Tudom nem a témához kapcsolódik, de a matrica szettet az RX-re hol csináltattad és mennyi volt ?
28-as nem jó?
Sziasztok!Jó állapotú 21-es karbit keresek rx-re!Ha van vkinek kérem jelezze!Mailem:farkas.gabor.02@citromail.hu
már megvan gyertyacserés volt
hm...
Sziasztok! Kis segítség kellene ! mi lehet a baja 2006 os rx-emnek 70es henger 19es dellorto karbi és nem pörög ki hanem puffog mint az állat most lett benne szimering kicserélve és még mindíg puffog durrog nagy gáznál és még fullad is Mi lehet a baja ?
Megprobálom 100-assal, ha evvel sem lessz jó akkor.nem tudom mi lehet vele!
Szerintem nem sok az,még lehet hogy feljebb is mehetsz 100-102-re.
A lényeg hogy nyelezés után őzbarna legyen a gyertyakép.
Szaisztok !
Van egy am6 blokkos motorom és az probléma vele hogy menetközben nem pörög ki rendesen a motor,üresben teljsen kiforog!
A motoron 50-es henger ,16-os dellorto karburátor van és 90-es föfuvokával csak szivatóval megy 95-össel nem kell szivató,de egy 50-esnek szerintem ez sok !
Mi lehet a probléma vele?
Aprilia RX 50 AM 6 blokkra való új 80.-as henger szett 28 000ft.Erösitett telesonkás fötengely 22 000ft
horvathpal75@gmail.com