Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szépen veszi a sebességet, igaz 1esnél kicsit harapós hangja van, de lehet a bovdenen kell állítani. Rég nem motoroztam már, szinte azt is elfelejtettem hogy mi hogy merre és ilyen kis kétüteműm nem volt még:D 6-éve kb elestem egy KLE600-al és azóta motorra se néztem, de most a munkám miatt kellett egyet újítanom, így lett az RX- amit 5 éve nem használtak csak állt.. 2 hetet és kb 20e ft-t költöttem már rá, de úgy látom ti okosabbak vagytok hogy egyből észre vesztek mindent :) lehet még rá megy a gatyám is és annyit költök rá majd mint amennyiért vettem (50e XD)
Eladó 70cc hengerszett 7 felőmlős,nyomatékos heneger,14000ft
A komplett blokk ami nem kellene vele a gyujtás a szivomembrán csonk karbi se kell így mennyi ill a henger milyen állapotú ez az amelyik a felömlő alatt karcolt?
Szia! A kipufogó 25 000 Ft a karburátor 15 000 Ft, egyben olcsóbb 35 000 Ft.
Hát az elég nagy gáz!Kurva sok váltoolajat raktál bele!Az ellenőrző csavart csavard ki hogy a felesleg kifolyon,mellesleg tudsz normálisan váltani,?mert az a kuplungrugó eléggé lazásan néz ki a kép szerint.?
Nos, a bejelölt 2 helyen (kuplung és annál a kis csőnél) Folyt az olaj miközben alapjáraton ment a motor mert a világítást csináltam. Most az a gáz hogy 6dl olajat kapott vagy nagyobb a probléma? Eddig nem folyt egy deka sem pedig azóta tettem bele 10 kilométert XD
Keresek Jobbos sport kipufogót AM6-ra , képpel árral itt lehet jelezni ha van deniweit@gmail.com
lendkerék csere kell nekem is ez volt vele
Eladó egy eredeti olasz Minarelli AM 6 blokk bontva, olcsón! Ami van benne:

Top DUE+ 90cc hengerszett: 25000ft
Top Racing telisonkás főtengely: 20000ft
olajpumpa: 2500ft
gyújtórész + lendkerék (Ducati Energia): 6000ft
blokkfelek: 6000ft
RS dekli (0km-s vízpumpaszettel): 3500ft
6-os váltó: 7000ft

Ha érdekel valami akkor írj ide, vagy a rocky96@citromail.hu címre. Postázom is. Igény esetén képek.
helo kipufogo mennyi lenne ?
Nagyon szépen köszönöm:) De most már inkább foglalkoztat az hogy a dellorto 14/9 és a 14/12 között mi a külömbség, de látom ezt senki nem tudja :D
eladó rx cuccok nagyon olcsón..egyben 10 000 ft de külön külön is megválnék a cuccoktól.. 30 605 6883
1993 ban gyártották ezt a színt de a vázszám után is megmondják az évjáratot pontosabban http://motorky.hyperinzerce.cz...
Sziasztok! Aprilia sx-50 (2007) motorom eladása miatt eladóvá vált egy Leo Vince V6 kipufogó és egy Dellorto Racing PHBG 19mm-es Black Edition karburátor Szabolcs-Szatmár Bereg megyében. A hiretést ill. több képet megtalálsz az Alkatrészek kínál rovatban.
A dellorto sha 14/ 9 és a 14/ 12 között mi a külömbség? ( Tudom 3 .. de teljesítményben nagyon eltérő?
Az úszószintet úgy tudod állítani hogy görbítessz az úszón.de csak nagyon keveset szabad. De először nézz utána hogy mekkorának kell lenni a szintnek és csak akkor állíts rajta ha rossz.
Próbáld meg kicserélni a jobb oldali szimeringet az olajnál, vagy másik gyertyával.
Köszi, Csak az a baj hogy a Dellorto 14es karbinak szerintem nem lehet állítani az úszó szintjét, mert csak egy kis tű van benne ami zár és nyit, de azonkívül a kis műanyag úszón semmi sincs amit lehetne állítani. Fúvókát meg kitakarítottam a lerakódástol és azóta csinálja ezt, lehet igízíd van, vagy sok kaját kap vagy nem tudom. Légszűrűt is próbáltam szivacs nélkül is..
Próbáld meg levegőszűrő nélkül vagy kisebb fúvókával. Úszószintet is ellenőrizd (ha túl magas nem jó)
Dellorto 16 os karbi szívócsonkal, rx50 benzincsap érdekelne..! Itt vagy a tomacsika89@freemail.hu -n írjatok akinek van eladó:) árat is kérek :)
8e + potaköltség és elviszem... Ha érdekel.
11 órától eate 6 ig szereltem ezt a szemetet (RX50)... 11 körül kitakarítottam a karbi szűrőit, át mostam minden kis zeg zugot... össze teszem és erre max ha van 6e fordulatom dadog füstöl..... nem értem.. az agyamra megy ez a 2t ..... és még mindig semmi eredmény.. tegnap még mentem vele, minden rendben volt. reggel is pörögtünk kicsit, utána mint akit szétvertek kalapáccsal... Váááá! Help! ! Van ötlet mit cseszhettem el? 14es dell karbi van rajta..
Eladó alkatrészek:
-kevlár kuplunglamella szett rugókkal
-dellorto olajpumpa
-feszültségszabályzó
-elektronikus indexrelé
-tuning membránház polini carbon lapokkal,szívócsonkal
Érdeklődni az alex_94@citromail.hu címen lehet.
Próbáld meg hogy ha tartalékra teszed a csapot, akkor is így csinál-e.
Szimering csere
Membrán csere
Olajcsere
Légszűrő tisztítás, beállítások
Mindent megcsináltam, de még mindig nem tiszta a rendszer...
1,8e-2e van alapjárat fél percig, utána mint ha kiszívta volna a karbiból a benzint és le áll.
Utána meg szivatón 4-5 rugás kell mire megint beindul..
Szépen ketyeg, de nem értem miért kopik el a benzinem..
Csap dugulás? Csepeg a benzin igaz nem folyik és nem is tölti fel a csövet csak ha be índítom a motort..
Valaki ötlet? (csap tisztításon kívül)