Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írtam,... de ha neked kényelmesebb akkor itt is tehetsz fel képeket...
Hali.
6000.- belsővel eggyütt. Csere érdekel Rx50 cuccra 1998-ig.
Üdv!
mi az ára a guminak?
Üdv mindenkinek!
Érdekelne egy 2003-as évjáratú Rx-re farokidom.
Aki tud vagy netalán van neki elfekvőbe, az kérem írjon.
Előre is köszönöm
Hirtelen már azt hittem hogy az enyém
Az enyém pont ugyan így néz ki, alig van némi eltérés....
98-as évjáratú, és ott van a blokkon a motorszám (nekem)
Email: tomirx75@gmail.com
Érdekelne.. e- mail vagy facebook?
Szia ha müszerfal érdekel irj van egy képet küldök teirom milyen állapotú
Sosem volt motoron, Békés Megyében majdnem mindenütt átvehető 18" zsír új gumi új belsővel....
3 sebességes, de még mindig jobban meg vagyok elégedve a 3 sebességessel mint az am4-5 ös blokkal szerelt RX-el
Hány sebességes?:) 3?
Sziasztok!
A napokban került a birtokomba ez a kis RX, mindössze 50e Ft-t fizettem érte :D.
Sajnos 1-2 apróság hiányzik még pl: Km óra MZ-é volt -.-" 1 kis festés sem ártana...
Nos, ha valaki tudja hogy ezt a színt melyik évjáratban gyártották, és az AM3-as blokknak merre található a motorszáma és ezt meg is osztaná velem nagyon meg köszönném, mert 1 négyzetcentit sem hagytam ki mikor átvizsgáltam de mind hiába mert nincs rajta jelölés.
Előre is köszi!
10k mindenestől :) ere még a különolajzást is rá tudod kötni nekem ki volt kötve ezért elcsomóztam ... szívócsonkal
Mennyi lenne egyben?
ismét farokidomot keresek !
Üdv. Eladó km óra, rendesen mér, egyetlen hibája, hogy a plexilap repedt, de az könnyen orvosolható. Ha érdekel írj, vagy a kispeter10@indamail.hu -ra.
itt a kép is
hello nekem van egy 16 os dellorto karbim szívócsonkal
Kaparva ? Jesszusom!
változó... karbit 10 ezer körül kapsz, szivócsonk meg 2-3 ezer ft körül megy!
Üdv!
Koppintott am6 os blokk tekercsről feljövő kábeleiről képet kérhetnék hogy melyik hova megy a fehért csatlakozón belül?
Előre is köszönöm!
Értem, Köszi. Kb Milyen áru egy 16-17es karbi szívócsonkal használtan? o.o?
az a gyári karbija, sajnos az elég fos egy karbi!
én csak ajánlani tudom neked hogy cseréld le például egy 17 es dellortora, a teljesítménye is jobb lesz és hangolhatóbb!
Alap 14 es karbi, igaz az alapjárati csavart még nem nézegettem, fúvóka teljesen ki lett kaparva. :/