Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van pár cucom! 06307316232
Itt válszt találsz a problémádra!
http://www.kartingsa.com.au/ka...
Valaki segíthetne hogyan lőjem be pontosan a karbit!Úszó...stb!Kaphatnék pontos értékeket?
Szia! Van 1-2 rotax kacatom ha érdekel :)
Üdv! Érdekelne a rotax 127 blokk néhány alkatrésze. Előre is köszönöm!
Csooo.... :)
Ezt kukk meg!
Aztabetyárosuristenitnekie! Itt már nem segit holmi tuning! Egyszerűbb megállni! :D
http://olx.hu/i2/hirdetes/apri... Zsír új, ha esetleg valaki ilyet keres.
http://olx.hu/i2/hirdetes/apri... Ha valakit érdekel, keressen bátran.
Hello, keresek Aprillia Tuareg Rally alkatrészeket. Amire szükségem lenne:
-fejidom (lámpával, tartóval)
-tank (tanksapka, benzincsap)
-elsősárvédőt
-ülést
Köszi
Köszi.
Az összes készlet elfogyott, továbbá nem áll módunkban sem behozni, sem értékesíteni.
Köszönjük!
muanyag.
hello, a tuareg rally 125-ös tankja műanyag? a választ előre is köszönöm.
pont delutan hivtak hogy kesz a lemez is az ajtora, holnap megyek is erte

szoktam lesni en is neha a hirdeteseket hatha meglatom de nem lattam meg en se.
jo gepet vett az biztos. aszem debreceni volt az urge
Óóó fasza lesz, ha kész lesz.
Kell az hidd el. Ha már lúd legyen kövér. :D
Jó volt az a 125-ös ami neked volt. Hirdetésben még nem köszönt vissza, ezek szerint bevált a új gazdájánál is.

Értem. Köszönöm!
lassan de biztosan jovoheten meglesz a lemez is az ajtora, bevakolom es kesz is
akna egyenlore nincs mert a regi garazs aljzatbetonja lett egyenlore meghagyva... eleg egyenetlen de egy ideig megteszi.nem akartam meg 70et kolteni aljzatbetonozasra... de kesobb cserelve lesz akkor megy az akna.
a 125os tuareget en is meghagytam volna kocsi mellett ha meg az lett volna.

a posta viszi hazhoz majd a cuccost igaz hogy 3-4 het mire megjon de ócó
Lassan haladsz a garázzsal azért. :)
Múltkor akartam írni, hogy aknát ássál a közepére, mert sokszor jól jönne. :D
Most egyelőre leteszek a nagyobb motorról, lesz kocsi előbb. Addig meg van a 125-ös, tegnapelőtt is gépeltem egy jót vele.

Akkor megnyugodtam, hogy tényleg ingyen van. :D
És milyen futár vitte házhoz?
Ja kicsit abszurd, hogy a föld másik feléről feleannyiért idejön....
igy van ahogy NemesG is irta, elkezd atugralni inditaskor es nem indul a mosi rendesen mert nem forgatja a fotengelyt rendesen az indito...utana sehogy
de peganal hallhato a csorgese is ha mar kopott a szabadonfuto, legalabbis nalam az volt
en rendeltem mar es tenyleg ingyen posta, vagyis benne van az araban a posta nevetseges hogy egy level kinabol eljon 60 ft-ert, nalunk pedig a sima level belfoldre pedig 150 ft
hat van elonye a badogdoboznak az biztos
lassan elkeszul vegre a garazsunk is.
nekem ez az ev volt ilyen, hogy nem volt motorozas hiaba volt motor....
Helló!
Ha egy bendixből indulok ki vagy csak egy sima szabadonfutós kardánból, akkor nem viszi át a hajtást, csak szalajt.
Eleinte csak néha, aztán egyre sűrűbben. Gondolom én, így van ez a 650-es Pegasonál is.
Hali! Sok helyen olvastam a Pegaso 650 szabadonfutó gondjairól. Ennek mik az előzményei ha vannak, és mik a tünetek ha rossz?
THX
Srácok, aki rendelt már ebay-ről olyan cuccot aminél nulla forint a szállítás (shipping) az tényleg ingyen idehozza valaki a kapumba?
Kicsit hihetetlen, hogy hong-kongból ide ingyen, de egye-fene, ha tényleg így van.
Hát igen egy kicsit toldok hozzá és olyan pegát kapok mint a tiéd volt, úgyis az a kedvencem közöttük.

Igen, tudom.
Hát most jön a tél, a kocsi kicsit praktikusabb a hóban, fagyban.
Az utolsó mondat tetszik
Lehet úgy leszek a jövő szezonra, hogy a munkám miatt nem tudok majd nagyon motorozgatni... ha meg nincs idő rá, felesleges sajnos.
Azért köszi