Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek! Tuareg 600-hoz keresek központi teleszkópot, ha tud valaki jó állapotút kérem jelezze! Más típusé is jó, ha biztosan beépíthető. Köszönöm.
Nekem van
Sziasztok.
Eladó Aprilia Tuareg 125ccm motorom. Jelenleg nem indul.
Szikra van, anyagot kap.
Sem tolásra sem rugásra nem indul.
Egyszer elindult alattam, furcsa alapjárat volt..
Azóta nem indul.
Komplett motor karbival.
2 darab kerékszett
Abból 2 hátsó kerék,gumival lánctányérral, féktárcsával együtt.
2 darab elsőkerék, 1gumival van, 1 gumi nélkül.
6-7darab blokkfél
2 főtengely
Kuplung szerkezet
STBSTB
Motort is bontom.
Még mindene.meg van.! Ules, tank, kormany, idomszett stbstb
06202386818-as számon el lehet érni, de ide is felnézek néha.
Am 6 blokot keresek
Sziasztok!

Van itt valaki közülünk, aki Wind 50-ben az RV4 blokkot kicserélte AM6-ra? Érdekelnének a tapasztalatok.
Köszi!

Üdv,
Gyuri
Heger 30e.,szíjj 8e.Telóm jelenleg nem jó,e-mail:KapiTomi1976@gmail.com.
Szia milenne az ára?
Sziasztok.Aprilia Tuareg,Pegaso 600 henger dugattyúval gyűrűkkel és vezérműszíjj alig használt állapotban negyedáron eladó.20/292-4099 Tamás.
Sziasztok.
127-es rotaxhoz tud valaki esetleg komplett berúgó részt eladót?
sziasztok, próbálkozott már valaki rotax 127 blokknál a 125ös hengert 250re cserélni? kell hozzá valami átalakítás? Esetleg valakinek 250es henger eladó?
sziasztok etx 125 alkatrészek pl rezo,henger ,kerekek,elektromos dolgok, önindito elsölámpa, powerszelep,stb,06705134946
sziasztok etx 125 alkatrészek pl rezo,henger ,kerekek,elektromos dolgok,power,0670514946
Sziasztok!
Tuareg 50 rally-hoz keresek váltó felöli oldaldeknit.ha esetleg valakinek lenne kérem jelezze felém előre is köszönöm.
Aprilia tuareg 600 ,100ezer

Sziasztok!

Belefáradtam !

A motorról.... Nem mai gyerek ,de motorikusan elég jó volt a mai napig!!
Sajnos a főtengelyen az ékszíjtárcsának az csavarja leoldódott így szétbaszta azon az ékpályát ami így cserés lett + szíj ,
Ami cserélve van /volt
Hátsófékbetét
komplett karburátor felújítás
tavaly volt -dugó,gyűrű,csapszeg + honolás ,szabadonfutó,ékszíj,szelepek felszabályozása ,szelepszár szimering,szelephimba tengely csere
Olajcsere a tavaszon
Ezen felül vannak esztétikai hibák + a hátsó teló kinyomta az olajat
Alkatrésznek vagy javításra eladó ,ebből az árból nem engedek ,bontani egyelőre nem bontom!

Esetleg cserélem robogóra aprilia leonardo 125 -150 , gilera runner 125 , vagy más 125ös robogóra

ÁRA 100ezer
Sziasztok. Hátha valaki tud segíteni illetve tuti. A pegaso 650 első teleszkópja jó e a tuareg wind 600 ba? Robbantott rajzon ugyan az.
Sziasztok!
Van itt valaki, aki foglalkozik Aprilia Tuareg Wind 50 alkatrészekkel? Esetleg van eladó cucca ? Jelenleg legfőképpen egy komplett kipufogó érdekelne.
Merre érdemes keresgélni, ötletet tudtok-e adni?
Sziasztok!Megoldva a problem!Bár jó pár óra net ,telos segítséggel :) Most mint a vadszamár megy a tuareg :)
Szép Estét Mindenkinek!

Valakinek lenne esetleg egy használható bendix-je 125-öshöz?
Ma beadta a kulcsot, de ennek ellenére legalább jót motoroztam.

Üdv Mindenkinek!
Sziasztok! Ezen az oldalon rotax 560hoz (tuareg 600/pegaso 600hoz) lehet kapni jó pár alkatrészt(újakat is) Én már teszteltem ,megbízható ,korrekt, és gyors !
Nekem 1 hét alatt megszoktak jönni a cuccok!

link : http://sportaxracing.co.uk/
Sziasztok. Nincs valakinek önindító aprilia tuareg vagy pegaso 600-hoz?
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Vettem egy Tuareget új 160-as hengerrel,ment kb 300km-t eddig vele.Azt vettem észre 6000 felett elkezd szaggatni :( Nem power szelepes motor.1987-es születésű.Azt sem tudom hányas széria a blokk benne.Mi okozhatja a szaggatást? Kicsik a fúvókák a 160-as hengerhez?Vagy a gyújtás? Köszi szép napot!
Hello
Pneumatikus power szelepet keresek jó állapotban hiánytalanul!
Sziasztok!
Keresek a képen látható Aprilia Tuareg Rally 125 tankot és ülést.
Árban miregondoltál?
Sziasztok!
Hátsó fék főfékmunkahengert keresek.