Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Kellene nekem fekete műanyag fogaskerék ami a főtengelyen van, a kuplung lefogató-összefogó ami a kosárba van benne a kúpos alumínium, az önindító és a lenkerék között lévő fogaskerék/szabadonfutó, s a power. Telszámom:06309361110
Szia! Melyik oldal az?
Szia! Érdekelne hogy megvan-e még a műanyag fogaskerék ami a főtengelyen van a fekete, az önindító és a lenkerék közötti fogaskerék/szabadonfutó, meg a kuplung összefogató kúpos aluminium tányér ami a kosásrba van, meg a power.... De egy telszámot adok, csörögj rám,visszahívlak s könyebb ugy: 06309361110
Mar nincs sajna van első vila sarvedővel 3e muszerfalal 5e vagy csak a muszerfal 2500 frszabajzo 3e stb olcson kiarusitast tartok
125ccm Aprilia Tuareg Wind, rotax123-as blokkal bontódik.
Bármi amire szükséged lenne, itt lehet érdeklődni
patvaros87@gmail.com

Üdv
szia én egy német oldalról vásárolok mindent az itthoniakhoz képest 50 %-al olcsobb
kellene nekem aprilia tuareg 125 gyujtás alaplap
Köszi, közben sikerült nekem is. Szintén damilos fűkasza kulccsal. Sajnos nem tudom a méretet.
szia olvastam hogy gyertyakulccsal gondjaid voltak nálam a lengőkasza gyertya kulcsa vált be. Esetleg vezérmű felső keréknél lévő szimering méretet megtudnád mondani?
sziasztok tuaregesek hatalmas problémával szembesültem a minap 600 windem vezérműszíj felső bordás kereke elszabadult általam fel nem fogható módon hál istennek azt menteni tudtam viszont a mögőte settenkedő szimering megsinylete valaki esetleg tudna méreteket hozzá
Szutyok freemail 3x küldtem már el .
Írjál már te légy szíves. marjan.r@freemail.hu
Szia!
Nem kaptam semmit, kérlek küld egy újabb üzenetet.

Üdv
Írtam meg kaptad?
Szia!
Tudok benne segiteni, emailon a részleteket.
patvgaros87@gmail.com

Üdv
Hello. Valakinek eladó tuareghez első fékcsöve van?
szia.de 14 csak elírtam,de közben már szereztem bele köszi :)
A 17-es krossz gumi már nincs meg de én ilyet használok mint ami a képen van Bridgestone mert utcán is járok a gépemmel és nagyon jó! Földúton is jól tapad, még kanyarba is van jó fogása, és kevésbé kopik úgy mint egy krossz gumi! Már csak ez a kettő van, ezeknek most le is vittem az árukat!
Bridgestone TRAIL WING-42 130/80-17 M/C 65H Ára fix 10 ezer!
Michelin T66 90%-os 140/80-17 fix 6 ezer!
A hátsó mennyi kes? A bütykös hátsó már nincs meg?
hello. nagydemon@citromail.hu Tel: 06709487864
Szia a fejidom megvan még? Elérhetőséget tudsz adni?
aprilia tuareg 125 wind-et bontok ha kell valakinek alkatrész.
hello. nem 14-es a lengővilla tengelyed? olyat tudok adni.
Sziasztok,

Ütitek még a vasakat Tuaregesek? Az első szériák lassan veteránok lesznek
Mostanában végre egyre többet gurulok személy szerint
Sziasztok!

Rég jártam már erre, 1-2 éve még akadtak Pegások bőven itt a fórumon. Alakult egy facebook csoport, ahol szerveznek egy ígéretes találkozót a nyár végén.
Belinkelem, hátha érdekel valakit. Az a jó, ha minél többen leszünk.

https://www.facebook.com/event...

Minden jót!
Üdv.
sziasztok.ma sikeresen eltört a lengővillám tengelye 24mm az átmérő és 27 cm hosszú.honnan tudok ilyet beszerezni? fontos lenne köszönöm