Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia megvan hivj ttelon :06202891023 vagy a mocitomi@citromail.hu
szia a ledkerék meg lene még a géphez??
sziasztok aprilia tuareghez 125 keresek lendkereket ha esetleg valaki -nek lenne meg kereshetne fesbukon Berki Attila lucfalva előre is kösszi
Szia,
ő valószínűleg tud benne segíteni, elég sok bontott cucca van Tuareghez

patvaros87@gmail.com
Sziasztok Tuaregesek! A gépemhez lenne szükségem feszszabra, 125- ös rotax 123- as blokkos. Nincs valakinek eladó esetleg? Széles utat! elissa
rotax gyujtás+lendkerék érd:202891023
Italmondo.hu-n szokott lenni ha jól tudom
Sziasztok aprilia tuareg 1985 ösbe rotax 127 blokk honan tudok kuplungot rendelni ?
Rave 1 es power szelep ha jóltudom
az milyen?
ez a lufis fajta nevét el felejtetem
vaákuum-os a powered?
nekem most meg ette a dugot
Másfél év szar olajal konkrétan a gyürü alol bányásztam ki a koksz ott :D volt tulaj hibái :D de jó hir semi baj nem lett de még + ba indiai dugo szoval az is megy visza :D én most a 3 polusu gyertyára és szar karbira gyanakszom meg néztem levegő csavar tökig be csavarva és 3mm szivacs volt benn 1 szer 2cm teres majd utána 1cm es . veszek belle ngk r t és adok neki kaját 2cm es szivacsal meg alapjárati is nagyobb hogy mikor lasitok több anyag legyen meg még 1 kis olaj a benyába 1:40 re kevertem power 1 el de megy belle még 1 kicsi miután be járatam be edzetem utána komolyob karbulárás de lehet nagyobb karbi csak még épül a mitom szoval most elég ha megy .
.Nekem is ugyanez a blokk van benne és ugyan ezt produkálja.
De ennek az oka szerintem nem az erőben rejlik mert megy mint a disznó ha eléri a fordulatot....csak szerintem a tiéd is ahogy az enyém, lassan veszi fel. Énis a power szelepre gyanakodtam.(vaákuumos)
De nekem most egy ideje olyan problémája is van hogy nem akar kipörögni rendesen, és eszi a gyertyákat.
istván079....Nekem is ugyanez a blokk van benne és ugyan ezt produkálja.
De ennek az oka szerintem nem az erőben rejlik mert megy mint a disznó ha eléri a fordulatot....csak szerintem a tiéd is ahogy az enyém, lassan veszi fel. Énis a power szelepre gyanakodtam.(vaákuumos)
De nekem most egy ideje olyan problémája is van hogy nem akar kipörögni rendesen, és eszi a gyertyákat.
ez a blokja
sziasztok most kaptam 1 apriliat ha jol tudom rotax 127 es touareg olyan mintha küszködne a power nem huz akorát pörög faszán megy mint álat de mégse az igazi kerékre nem akar fejönni .
Eladó
Nekem is volt ilyen af1-nél soha nem jöttünk rá mi volt a baj , inkább megszabadultam tőle ,
Sziasztok! Egy rotax 127 blokkos gépemről lenne szó. Az a gondom vele hogy nem mindig pörög ki rendesen, és alacsony fordulaton nemigazán van benne erő/nyomaték...vagy inkább mondanám hogy elég nehezen akar kigyorsulni amíg nincs meg a megfelelő fordulat. A power szelepre gondoltam mert a vákuumoshoz nem nagyon értek hogy hogy kell beállítani. Karbi tiszta, gyertyát próbáltam már sokfélét a versenygyertyától a sima autó gyertryát mindent. nemrég kapott új gyújtótrafót is. de már előtte is csinálta.
kompresszió is van úgyhogy már nem tudok mire gondolni. Ha valaki tudna segíteni az jól jönne...köszi!
Szia!

Első fékunkahengernek ennyi lenne az ára?
5w-os -4,5 dl /szár
Sziasztok! Tuareg wind 600 fordított telóba melyik szárba mennyi olaj kell? köszönöm!
Sziasztok, elado egy 1988-as rotax 127-es tuareg wind minden alkatrésze. Szinte megvan minden apróságokat leszámitva. Gondolok itt gáz kar hátsó féknyereg karburátor. Az alábbi linken minden megtalálható. Hívj vagy írj megegyezünk.http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Aprilia_tuareg_125_rotax_127_alkatreszek_43908253.htm?first=1