Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. Tuaregre való gumik eladók.
Traktorlámpa.Sok munka de működik.
Lehet a foncsorjaid már megmattúltak.Esetleg újrafoncsoroztatás?
A traki lámpákat (víztiszta üveggel)bele lehet bűvészkedni de készíteni kellen egy külön keretet!
XT600Z nél láttam ilyen átalakítást.
Szerbusztok márkatársak! Keresek az enyémhez(Tuareg 600 Wind) valami jó fényű H4-es , méretben megfelelő kerek lámpákat amit beépíthetnék a gyáriak helyére,mert azok fénye elég gyenge és az égők beszerzése is körülményes. A foncsoraim nincsenek kivakulva és a töltés is rendben van(13.2 lámpával). Kérem ha valakinek kivitelezhető ötlete van jelezze felém ezen a fórumon! Előre is köszönöm.
2016.05.28

Ekkorra tervezem a klasszikus Dual Sport motorok és motorosok találkozóját.
Akinek volna ilyesmi a garázs hátuljában vagy esetleg legelöl és van kedve megismerkedni másokkal is akik rejtegetnek még ilyen régi "dombelhárítókat",azok jelezzék felém a részvételi szándékukat!
A helyszín egyelőre pontosan nem ismert.Magyarország az 100%!És annak is a közép vidéke.Mindenki aki részt szeretne venni az eseményen az utolsó két héten belül meg fogja kapni a koordinátákat hogy hol kell keresnie a többi őrültet:)
Éppen ezért kérem az előzetes jelentkezést!
tenere4ever.gmail.com
70 2758857
Sztív

Kérem csak azok jelentkezzenek akik ezt elfogadják ,továbbá 25 évet betölti a motorkerékpárjuk 2016 ban.
Nem létszámra megyek hanem minőségre!

Üdvözlettel minden leendő "dombelhárítósnak"!
Sziasztok! valaki tudna nekem segíteni? Aprilia ETX 50 hez kellene kilóméteróra spirál. Ha van valakinek vagy tudja honnan rendelhetek kérem írja meg köszi!!
A gyári van elől hátul.... Csak csalóka a cross gumi miatt szerintem
21es.
Egyébként mekkora az első kereked ? Mert ahogyan elnézem 17-es
Nem ! Most vagy levegős még a rendszer vagy nem tudom!
Egyszerűen 3 liter olajat töltöttem bele ,és a nívó csak meleg motornál mutat értéket akkor is a maximum felett !
Mindenesetre leengedtem 0,5l -t mert a manuál csak 2,5l -t ír
Jó ,akkor megnyugodtam a 90-100fok nem sok
De ezt nem értem. Minden indításnál 3 dl olajat lehet rá tőlteni?
150 fok körüli. Persze, hogy mutat hidegen a nivó.
Neked amúgy mennyi az üzemi hőmérsékleted és a nívópálca hideg motornál mutat valamit??
Mert nálam csak ha bemelegedett a motor ja és majd 3l olajat benyakal
Ahogy gondolod...
átgondolom még , mert potyára nem szeretném megvenni
8000 spirál nélkül.
Ma jött meg az alkatrész és tökéletesen passzol!
Szia!

Lehet érdekel a cuccos , bár ez 150c ig van órázva és a fordulat/sebesség mérő is többet mutat ..Mi lenne az ára ?
Megvan a műszerfal.
Látom átalakítottad a gépet ! Én is tervezem a superlotyó kereket alá , már hátsó tengely megvan ,az elsőért 10én egyek bujákra!
Találtam felniket is ha meglesznek még 10 után akkor megveszem azt is 35 ért , és már csak a küllők vannak hátra meg egy kerék festés +gumik !
Aztán ha minden jól egy veszek 1 papíros járgányt és go a jogsi !

Akarta kérdezni.... esetleg műszerfalad van eladó? Ha van, kérhetek róla képet?
Égőket nem néztem. Attól kéne elvileg világítania, ha egy elszállt. De megnézem.
Szia!

Nálam csak 2db biszti van ...Égőkkel mi a helyzet, esetleg sarúnál kontakt hiba ?
Sziasztok. Segítségre lenne szükségem. Tuareg 350-en fejidomot cseréltem, először volt világítás, féklámpa. Tegnap beleraktam egy zsír új akkut és se világítás, se féklámpa. 3 biztosítékot találtam de mind jó. Van még valahol?
Ha esetleg valakinek szíjra van szüksége 348,560,504,604 (HD MT500 hoz is) rotaxhoz itt a link ,de szerintem itthon is beszerezhető olcsóbban !
http://sportaxracing.co.uk/sho...
jaaa és a Motor Line Kft betudja szerezni ugyan ezen az áron