Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pontos link a termékhez : http://www.malossistore.eu/en/...

Kicsit elnéztem
Ez lemaradt : pegaso 600 , tuareg 350, és 600 -ra -jó, elméletben !
Sziasztok tuaregesek!
Ha esetleg valakit érdekel szívócsonk phbr34es karbihoz akkor a malossinál található hozzá ,igaz nem görbített, meg kicsit rövidebb (ez viszont jobb is a teljesítményre nézve + szerintem a fogyasztásra is) Én most rendeltem ,kb 2 hét múlva tudom megmondani ,hogy passzol e rá pont , de mérések alapján jónak tűnik !Link :

http://www.malossistore.eu/en/...

Cikkszám : 13 1012B és a fotó: DWG TYPE C
Szia, de van.
Sziasztok valószínű , hogy gyűrű törés van a rotax 127-esemben . mit hol érdemeses beszerezni? Gondolok itt pl.: dugatyú csapágy ilyesmi. köszi
Szia idomod nincs vèletlen?
Aprilia tuareg 600 hoz keresek fej idomot
Vennék Tuareg 600-at vagy Pegaso 600-at. Hiányos, sérült is érdekelhet, a blokk a lényeg. Papír nem fontos. richard.bakos kukac freemail.hu
Szia rá nezesre ez egy rs 125 csiga
Szia! Tudok benne segiteni az email címemre küldj üzenetet és ott a részleteket.
Üdv
sztender megvan még róla vagy azóta kiárultad?
Eladó aprilia tuareg 350.Ár megegyezés.
Eladó GYÁRI Tuareg tükrök (3000Ft)
Szia erdekelne pneomatikus power? Ha valaki tudna.
Sziasztok!
főfékhenger nézőüveget keresek ,lehetőleg jó állapotut
Sziasztok. Aprilia Tuareg 350-ről komplett fejidom konzollal,első lámpa, gyári indexek, km óra, hátsó lábtartó, első sárvédő eladó. Hibátlan állapotban átalakítás miatt. 17 colos hátsó cross gumit beszámítok. Érdeklődni itt lehet :szoki8@citromail.hu
Sziasztok erdekelne hogy rotax127 pneumatikus power rave 2. Jo e a rotax 122 be? Koszi
Eladó Rotax 123 alkatrészek!
- LED-es indexek, relével
- olajpumpa
- vízpumpa
- oldaldeknik
- hűtő
- váltó alkatrészek
- kiegyenlítő tengely
- stb.

Ha érdekel valami írj e-mailt.
sz.schliemann@indamail.hu
ja és a cuccot Czeglédi Zsolt nevű paraszttól vettem, itt zsolt0430 néven fut. Nem ajánlom senkinek, a vele való üzletet. Direkt még képet is küldtem a motorról hogy rávaló-e ő váltig állította, viszont furcsa módon ő nem tudott képet küldeni a portékáról. Természetesen az eset után nem reagált e-mailre..
képeket valamiért lehagyja
Sziasztok,
van egy km csigám, nem tudom mihez jó, az biztos, hogy 125 Tuareg Windhez nem. Engem átvágtak vele, hátha valaki ráismer.
ha valakit érdekel: kortvelyimi@gmail.com
trupo125 Csütörtök van és nem hozta a postás amit igértél. Holnap is várom nagy szeretettel , de ha nem érkezik meg nem fogom a 35000 minuszt benyelni .
http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Aprilia_Af1_Minarelli_RV4_blokk_alkatreszek_70es_hengerszett_simsonra_35603400.htm
Hali találtam egyet próbálj rá ha gondolod
hali,van egy eladó rotax 127 blokkom ,berakod és megy..55.000.-ft
postázom is utánvételbe.
06202891023
Sziasztok! Ismét szeretném a segítségeteket kérni. Tuareg Rv4 blokkhoz alkatrészre lenne szükségem( a főtengely utáni tengely, amin a kuplungtárcsa van.). Ha van valakinek, kérem csörgessen meg (30/3083085) visszahívom.
Már csak ez az alkatrész hiányzik hogy összerakjuk a mocit!
Sajnos a motor előző tulaja szétgányolta a tengelyt. Ráheggesztették a kuplungtárcsát és a görgők helyére egy perselyt raktak, így szétkopott.
Előre is köszönöm ha tud valaki segíteni!
Széles utat!