Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Sikerült kisilabizálnom hogy két egyforma szenzor van a motorban! Az egyik a légszűrő alatt, a másik az akksi mellett! Nekem a hátsót hozza hibásnak, az atmoszféra vagy barometers sensort! Felcseréltem a kettőt, akkor is ugyan az a kód jön ki!
Legszuro nelkul probald meg. Mennyi idon belul dobja ki a hibat? Alapjaraton csak?
A service felirat csak a szervizintervallum nullázásáért kiabál, a hibát a sárgalámpa jelzi.
Sziasztok! Hát a hibát kiolvastam, és a szóban forgó alkatrészt kicseréltem, egy haveréból, de nem tűnik el.... Találkoztatok már ilyennel?
Sziasztok! Újabb 2006- os tuono 1000. Service feliratot ír! Jele nincs hibának, de szeretném kiolvasni és/vagy törölni! Illetve egy magyar leírást keresek még. Tud valaki segíteni? Kössszi,
Eladó a képen látható 70ccm-es hengerszett Am3 Am4, Am5 és Am6 blokkos motorokhoz.
Henger átmérő 47mm
Szett tartalma:
-hengertest
-dugattyú
-gyűrűk
-csapszeg
-zeegerek
-tömítések

A szett ára Akciósan csupán: 11990ft
Köszönöm a választ, üdv a Jászszentlászlói Tuonosoknak!
Szia. én már egy éve BOSCH dot 5.1 supert használom nem levegösödik jol birja a meleget is. mást már probáltam régebben de azok nem igazán birták a strapát és ez bevált.
BUEk mindenkinek! Van valakinek tapasztalata fekolajak teren? Melyik birja legalabb fel evig lelevegosodes nelkul?
kellemes ünnepeket
tuonosnak
kellemes karácsonyi ünnepeket minden tuonosna
Eladó egy új, brembo aprilia hátsó fékmunkahenger eredeti aprilia csomagolásban.
Ár: 40.000HUF

Akinek esetleg gondja van a hátsó fékkel...
én 192 vagyok, de nekem frankón kényelmes. Hova raknád? Minek? Én nyomtam vele napi 6OO+ km túrát semmi baj....megszokod pár hét alatt.
Koszi, igy nevvel rakeresve latom mar volt emlitve parszor itt a forumon, leirtak alapjan eleg jonak tunik.
A PRFactory-s szaki is nagyon jol hangzik, valoszinuleg oda is benezek, ha mar egyszer a Bukkbe jarunk majrecsikot koptatni, de ha mar Debiben lakok majd, akkor kenyelmesebb helyben szervizeltetni.

Nincs veletlenul koztetek 190cm feletti pilota? 198 centis vagy, a labtarto meg eleg magasnak tunik hosszu tavon, lentebb raknam majd a labtartot 3-5 centivel, csak felek a feket/valtokart is igazitani kell majd az alacsonyabb poziciohoz, de ezt ugyis csak akkor ereznem ha mar le lenne cserelve a labtarto.
Debrecenben van Oláh Józsi, jó szerelő, csak nagyon sok a munkája, sokat kell nála várni. De ha a non-plus ultra kell, akkor nem messze tőlünk Abonyban van Polyák Laci (itt a fórumon PRFactory), Csak ajánlani tudom. Ő szervizelte a Millémet, mint egy agysebész, úgy dolgozik , élvezet volt nézni minden mozdulatát. Minden csavarját ismeri az Apriliáknak, nem kell nála jobb szerelő földi halandónak !
Szia! Nem tudom megnyitni a linkeket, de szerintem normális a kevés km, mivel az enyémre is csak egyszer ült fel az asszony, azóta valamiért azt mondja hogy nem szeretne , így nem megyünk túrázni, nem megy bele a km..... Mondjuk egy kicsit húztam neki lehet az volt a baj
Szevasztok APRIto`k!

Mar par honapja nezegetem a Tuonokat, masodik motornak nagyon ugy nez ki azt akarok venni.
Olvasgattam itt a forumot es gondoltam megkerdem nem e ismeritek az alabbi gepeket/tulajukat:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000-9558867

Jol lattom ennel csak egy oldalon van dob? Meg is van kicsit mar barnulva a trombitalastol --
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000_gyari.cserelheto-9469107

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000_rsv-9155179

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000_r-9405377

Viszont feltunoen keves a km nemelyikben, ez normalis, vagy ilyen draga lenne a benya?

Illetve most fogok hazakoltozni Mo.-ra Olaszbol (innen a szerelem :D ) es nem tudtok veletlenul Debrecen kozeleben Tuono szakit, esetleg alkatreszest?
Köszi sikerült megoldani. Végül egy kis kontakt pray beküldése helyre pofozta a dolgokat
Nekem akkor csinált ilyet, amikor lemostam a kapcsolóknál is. Gondolom a hidegben nehezebben szárad ki, segíts rá hajszárító legkisebb fokozatával:)
Én nem.. De az elődöm biztos,mert igen patyolat tiszta
Lemostad a mocit?
Sziasztok! Én most vettem egy 2009 es tuono-t és a menü beállító gomb nem csinál semmit! Se hosszan nyomva sehogyan sem Ha valaki tud ötlettel szolgálni,megköszönöm :)
Ez Ze velemenye, tiszteletben kell tartani. A tulajok tulnyomo reszenek viszont ugy erzem nem ez a velemenye. Ha nincs igazam, ne tartsatok magatokban
Alloresz leegese nem attol van hogy Japan vagy olasz. Sot ha ujra meg lesz tekercselve akkor ismet le fog egni. 2008elejetol mar egyebkent 370wos generatorral adtak ki az rsvket az 500w helyett.
Ha erdekel vkit elmondom az egesz generátor storyt de inkabb telon, mert utalok potyogtetni .