Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt rosszul tudod, a szerviz intervallum nullázását a pici villáskulcs jelzi, a service felirat az hiba.
Szia, megköveznélek... :) Vannak a 2OO6osok, 133LE, illetve ezt viszont alacsonyabb fordulaton adja le, vannak a 2OO7-től gyártottak, 139LE. Ezek között még különbség az első fék...a 2OO6osoknak dugattyúnként külön betétje van, összesen 8. Meg van ugye a faktory. Ez akkor 3. Ha én is tévedtem, jöhetnek a kövek.

Ja...a legfontosabb, a 2OO6osokkal még foglalkoztak, az oldal légterelő idomok igényesen matricázottak, mag a hasidom is, nem sima fekete, a hátsoülés vastagabb, kapaszkodós, nem az a sima deszkalap.
Sziasztok!
ELADÓ a szívem csücske. Itt megnézhetitek meg: http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000-9941688
Képeket tudok még küldeni ha kell!
olvass vissza generátor-tekercselő ügyben...
Szia!
Jól tudod! Kétféle kiadása van. A Factory motorikusan teljesen ugyan az. Külcsín más(váz színe+fényzés) ill. a rugózó elemek+a felnik(full Öhlins futómű elől hátúl+kovácsolt felnik amik sokkal könnyebbek a sima öntött verziónál). Valamint kapott még pár carbon elemet. Ezen kívűl tudtommal megegyezik a sima R verzióval. Ha tévedtem ne kövezettek meg! :)
sziasztok. segítsetek elfüstölt a generátorom. tud valaki bontottat ?? vagy olyat aki profin tekercsel?
Köszönöm szépen megtaláltam.
szia. bal oldalt hátul a rugostag felöl jol látszik a blokkon
Sziasztok motorszámot hol tallok a blokkon?
Sziasztok touno vásárlás előtt állok egypár jó tanácsot elfogadnék, hogy mire figyeljek oda, típushibák esetleg gyerekbetegségek mik lehetnek 2006-2007 évjáratokat nézegetek.
Sziasztok!
Eladóvá vált szeretett Tuonom, mert túra kategóriára váltok és a csomagok elhelyezése miatt sajnos nem megfelelő.A motor kifogástalan műszaki állapotban várja új gazdáját.

https://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000-9724228
Sziasztok! 2006-os Tuonoba keresnék jobb első lámpát. Ha tud valaki segíteni kérem jelezze. Köszönöm! (zelinaati@gmail.com)
Elvitték a szerelmem....:(
Sziasztok!
A tárgyalóba kiraktam egy vasárnapi túratervet, akinek van kedve, csatlakozzon!
Üdv!
Sziasztok. tudtok ajánlani valamilyen tanktáskát?
Sziasztok!
Ha valaki tudna eladó TUONO ecu-t szóljon. 2006-os Újabb Tuonoba keresek.
Köszönöm!
Inkább ide írjon: info@yetishop.hu
Sziasztok!
2007-től hányféle tipus létezik a Tuono-ból?
Jól veszem ki, hogy van az .....1000R és Factori?!
Ha igen, akkor miben különböznek??
Ez a rendelet nem vonatkozik a robogókra és a motorokra ! Elvileg...
Sziasztok,
Lehet hülye kérdés de mivel Pesti vagyok és szigorodni látszik ez a szmogriadós téma gondoltam ránézek a motor forgalmira. Nekem 02 es besorolási kódom van a forgalmiban ami azt jelenti hogy nem lehet használni szmogriadó idején. Ahogy olvasgattam a jogszabályt, nem tesz különbséget motorkerékpár és autó között, egyszerűen minden olyan gépjármű aminek V.9 es besorolási kódja 0 és 4 közé esik. Ez azt jelenti hogy abban a valószínűtlen esetben ha ez a riadó fennáll nem közlekedhetek lehajtott rendszámmal? Valahol a neten találtam egy cikket mi szerint 2006 tól gyártott Tuncik Euro 3 asak, létezik hogy csak az én forgalmim van elrontva?
Nagyon köszönöm! Ha nem jutok dűlőre a környéken, akkor felkeresem őket.
Szia. két tuono szervizes számát megadnám TISZAKÉCSKÉN 30 229 6413 a másik aki hivatalos APRILIA szervizes POLYÁKI LÁSZLO 70 389 6486 valamelyik hátha tudna segiteni én hozzájuk járok de még nem fogott ki rajtuk semmi.
A hiba néha egyből elindításkor ott van, néha kell kb. 5-10 másodperc mire kidobja.
Mindenesetre a motor indul, minden működik, nem zabál sokat, Csak elég idegesítő az a SERVICE felirat!
A motoromnak sérült volt az ECU-ja, tehát nem egyszerű a dolog. Lehet valószínű kábel köteg sérülés, de attól félek az ECU hibája csinálja, bár fura hogy minden mást meg jól csinál......
De ami most még rosszabb, hogy nem mindig, de már kétszer előfordult, hogy egy második hibát is generál! P 600 és akkor nincs mellette a kód! Rákerestem, de nem találtam meg egyértelműen mit jelent. A hibakód táblázatok sem hozzák!