Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladásra kínálnám Gilera RC vázban épített Cagiva AR 350 4T motoromat. Építésből adódó hiba csak a karbi nyakaknál van ami igen könnyen orvosolható. Egyéb problémák építésből adódóan nincsenek! További apróbb hibák akadnak, de nem az a "Veszélyes" kategória. Ugyan itt Yamaha XT 600(1990) és Yamaha DT 80/125(1975) váz eladó építésre, minden kellékkel, BŐVEN AZ ÁRON ALUL! Illetve rozsdamentes acél kipufogó védőtől elkezdve a króm dísz-ig mindenfélét gyártok megrendelésre, akár tervezéssel is. Éljetek vele nyugodtan... Az esetleges késztermékről képeteket készítek ha nem tetszik vagy újat szeretnétek nem számítok fel újabb árrést. (Ez egy kezdetleges akció motoros barátaimnak, baráti áron a horror árat felejtsétek el!) Széles utat, gumifákat, mosolygó rendőröket mindenkinek!
Üdv: Ádám!
MITO ALKATRÉSZEK ELADÓ!
MITO 1,2 EVO 1,2

HENGER, BLOKK,6 KÜLLŐS FELNI,VÁZ,MŰSZEREK,POWER, STB STB. 06706574245
CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ! KÖSZÖNÖM!

Mito Evo alkatrészek!
hali,sztem gyűrű törés,nállam akkor csinálta ugyanezt
Sziasztok!

Mit szólnátok ahhoz, ha a 2015-ös évben, valamikor a nyáron, összedobnánk egy Cagiva talit?
Huh hát nem olcsójános a csávó....
Enyiből 2x fel lehet újítani kb nem?
Nekem lassan hajt a kis rohadék....
Pesten neked mit mondtak a felújításra?
Nekem River 600-asom van.
Itt hirdetése az úrnak, nem túl olcsó, de ez már minőségi önindító lenne.
http://racing-bazar.hu/motorke...
Helló!

Én nem újítatom fel sztem az enyémet gyárilag is alul méretezett önindító tudomásom szerint..
Hol lehetne vajon elérni ezt az embert?itt fórumon van?
Neked milyen géped is van?
Hello!
Van egy illető aki W12 eseket alakít átt cagivákhoz japán jóminőségű önindítókból, és most kezdte el a W16 osokat is ugyan így. Ha l tudom folyamatba van teszt és készül, vagy már elkészült a W16 os japán önindító.
Én jelenleg úgy vagyok vele hogy pesten van az önindítóm, és megnézik felújítható/javítható-e.
Helló Deemon!Nekem W16-600 van és szenvedek az önindítóval.Ha tudsz segíteni mit lehet ráfaragni azt megköszönném....
Gondolkodtam a felújítatáson de szerintem sokat úgy sem bírna...
sziasztok eladó vagy csere a hirdetésben szerelő telefonszámon kell érdeklődni

http://olx.hu/hirdetes/cagiva-...
Hello.
Olx-en hírdetnek egy rivert alkatrészenek kérdezd meg hátha meg van neki
Az önindító kiváltása más típusúval akciódról érdeklődöm.Milyen önindító és milyen átalakítás kell,hogy passzoljon az eredetivel.Köszi.
Szia!Nekem is Riverem van.Az önindító az típushibája a rivereknek.Más típushibáról nem tudok.Hogy megéri foglalkozni vele azt neked kell tudni.Szerethető motor nekem ez a véleményem.mikor megvettem 4 éve,darabokra szedtem és rendbe raktam.Üdv
Gyújtást azt nem, de honnan veszed hogy kompo van benne? Mérted?
Hello. Cagiva super city 125 mennyibe kerülne egy olcsóbb hajtókar?
Szia!

Van nikacilos és van vashengeres is.
Sziasztok!

Még új vagyok itt.
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Van egy cagiva frecciám (gilardoni 1), manuális poweres, rendszámos.

A gondom az, hogy 2 nap állás után nem indul.
Kompresszió, szikra, benzin van.
Sok tekerés után 1-2 durranás és kész.
Mi lehet a baja?
Ha gyújtás, azt lehet állítani valahol?
1 hete vettem, nem értek hozzá.

Segítségeteket nagyon megköszönném.
Hali a freccianak is nicasilos hengere van? köszönöm
Sziasztok!
Nekem egy Cagiva River 600 as motorom van (95-ös). nem rég vettem voltak vele gondok, most legutolsó problémám az vele hogy az öndíndító tönkre ment, és úgyfest tudok hozzá átalakítani jobb minőségű japán önindítóbót, 50 ezerért.
A kérdésem az lenne hogy szerintetek megéri foglalkozni a motorral, nem tudok róla mindent, típus hibákat stb. Ez egy egy hengeres karbis blokk. Tanácsokat szeretnék kérni. Előre is köszönöm!
Hello!
Nekem is önindító problémáim vannak (River 600). Nekem W16.os önindító kellene a motoromba, de sjanos sehol sme kapható, és ha lenne is semmit sem ér, hamar tönkre menne, én most azt az opciót választottam hogy japán önindítót alakíttatok át kompatibilisre, elvileg az jó lenne, és nagyságrendekkel jobb minőség. Neked is W16 kell?
Üdvözlet!
Volna egy gyors kérdésem. A kuplung bowden felújító szett és a sima bowden miben különbözik?
Az én lovam zabálja a bowdeneket, és nem tudom, melyik mellett döntsek újonnan.
Aki esetleg tud Cagiva Elephanthoz erős, vastag nehezen szakadó kuplung bowdent, csak belsőt, az ne tartsa magában!
Üdv, cagiva canyon 600 önindító problémánk van, a gyári önindító teljesen tropa. szereztünk egy canyon 350es önindítót amihez lett gyártva e gyedi tengely hogy rámenjen a 600as blokkra, de sajnos gyenge ahhoz hogy megforgassa a 600as blokkot. valaki járt már így? milyen motornak az önindítója lehet hasonló ehhez? ahogy észreveszem típushiba és lehetetlen bontott önindítót szerezni hozzá. köszönöm előre is.
Sziasztok kérdésem lene hogy tudto-e ajánlani egy jo árba lévö és nem gagyi alkatrészekkel elátott üüzletet ? elöre is köszönöm
Cagiva Mito Evo 2. ELADÓ!

Nicasilos hengerrel, új dugattyúval,új DID "o" gyűrűs lánc rendszámos! FIX 250eft.
06706574245

Cagiva Mito Evo 2.