Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. 92 es mitohoz keresek ( hátsó lengővilla tengelyt ) ha valaki tud segíteni azt megköszönném...!
Mito henger + hengerfej eladó !
Üdv Urak!Cagiva frecciához (C12)van valakinek hátsó sárvédője?Jó állapotú érdekel,összegittelt,hegesztgetett van!
Sziasztok!
Láttam sokan keresik az elefánt manuált, nos két nap keresgélés után megtaláltam!
Sajnos nem letölthető, de a semmitől jobb:
http://issuu.com/cfouq/docs/ca...
Szívesen....
Sziasztok!
Létezik Cagiva elefant 125-höz letölthető szervizkönyv?
Rengeteget kerestem már, de nem találok.
Előre is köszi....
sziasztok, 2007 es evo mito-hoz keresek lendekereket, jeladós verzió, az evo 1 vagy 2 höz való sajnos nem jó bele
Sziasztok!
Cagiva Prima 50-esre (1992es) Mekkora első lánckereket érdemes rakni, 13-as vagy 14-est?
üdv..power elektronikát vennék a frecciámba..találtam is eeggyett..honan tudhatom mg hogy nem égette már le egy elöző vezérlő?
Várok mindenkit a Cagiva Mito Fan Club Hungary facebookos oldalán.
Alkatrész adok-veszek, Segítség adás, túrák szervezése, bármi nemű információ szerzés, alap adatok tömkelege...stb.
Raptor 125cc, Supercity 125cc blokk nagyban egyezik mitoval , és sok motorikus alkatrész csereszabatos .

https://www.facebook.com/group...
cagiva supercity 125 vagy 50-esre való olajtartály szintjelzővel eladó ha valaki esetleg keres ilyet
sziasztok esetleg tud nekem szerezni valaki cagiva primához dugót használtat vagy újat olcsón? 40 es átmérő
Sziasztok
Bocs,hogy zavarnék,csak érdeklődnék,hátha tudnátok segiteni nekem,Cagiva Frecciám van C12 7sebességes elvileg
a powere nem megy rá bowden,gondolom csak elektromos,most akkor ennek a nyitási tartományán,hogyan lehetne állitani?
és még egy lenne a karburátoron a nagy csavaron ami oldalt van kb 5fordulatot kellett kitekernem,hogy normálkisan induljon és működjön a motor az nem sok az 5 fordulat,nem szeretném,hogy leegye a gatyom...xd
az olajszivatyú bowdenjének van köze a power szelephez egyébként?
köszönöm,ha valaki tudna nekem segiteni eme témában
Sziasztok.

Egy kis Segítségre lenne szükségem. Nemrég került a házhoz egy 2002-es Super City(50) Milyen hajtómű(kuplung)olajat, illetve 2t olajat használtok hozzá? Olajszivattyúja megbízható, vagy jobban járok ha kikötöm? Valamint milyen szériahibái vannak az ilyen gépeknek? Alkatrészellátás? Honnan a legcélszerűbb beszerezni? Első teló szimering, első fékmunkahenger felújító szett(ha van), és a Kuplung kicsit csúszik, valószínűleg lamella baja lesz. Esetleg valaki tudja a gyári láncszett pontos méreteit? Valamint a fejidomról hiányzik a plekszi, valakinek talonba esetleg?

Előre is Köszi a segítséget.
Széles utat,
meg sok Gumifát... XD
hali valaki tudna pontos méretet adni dugattyúról hogy 50 es primába milyen van nem az átmérőre gondolok hanem dugó hossza csapszeg átmérő stb. a tűgörgő hossza széle

csak azért fontos mert itvan nálam 1 szervizelni és nemtudom hogy ez gyári ami benne van vagy kókány mert elég simsonos beutése van néhol köszi előre is
Sziasztok a mai napon a hűtő folyadék ellenőrzése közben észleltem hogy egy fehéres olajos szerkezetű anyag van nem olyan régen vásároltam a motor így nem tudom a mivoltát az anyagnak valakinek valami ötlete hogy mitől kerülhetett oda, esetleg valami hutofolyadek tomito? A másik hogy a power motor tolja az olajat kicsit, elég lenne neki egy tomites csere vagy az egész motort cserélni kell? A harmadik hiba hogy a kuplung felől kopogó hang hallatszik ha alapjáraton üresbe ki be huzogatom a kuplungot akkor halkul behuzasnal ha vissza kiengedem akkor marad a kopogas, lehetséges hogy a kuplung harang? Ha szetakarom szedni a kuplung részt akkor a váltó olajat lekell engedjen vagy szetszedhetem anélkül? Egy Cagiva Raptorrol van szó. Köszönöm a segitsegeket
Sziasztok!
Cagiva freccia c12rbe keresek power elektronikát, fordulatszám mérő spirálba bowdent, láncot, valamint első gumit. IRJON AKI TUDNA SEGÍTENI!
valakinek nincs t4 500e kuplung elado?
sziasztok cagiva prima vizpumpa alkatrésze van valakinek csak a kis propeller kellene nekem
hali mindenkinek. láttam egy két vidit hogy az elefant 125 kiáll kerékre. na most . az enyémen mikuni tm 35 ös karbi van megy mint álat olyan 5500as fordulat felett . mondjuk még van egy kis finomítás a karbin. dde mivel növelhetném még az erejét. dinamikusságát ? ez már perselyezett henger.
Helló Skacok!Cagiva W16 600 Tulaj ha van itt eszmecserére jelentkezhetne.Vagy ide vagy a fordtom@freemail.hu-ra írjon már.Mindenkinek jól jöhet a tapasztalatcsere.
Köszi.
Üdv! Mito kuplung lamella jó freccia c12-be? Valakinek van eladóba?
Megoldottam, igen falsot is szivott, de a tűn is állítottam.
Most már azt kéne kideritenem milyen zárlat van hol és mi okozza, aksit berakom kb 1óra és már nem tekeri az inditót, próbáltam már másik 2aksival is.
úgyan ez van nekem is. nem is állítok alapjáratot. amig nem lesz megcsinálva. sztem valahol farsot szívhat.
Az miért van ha a mocinak tekerek alapjáratot gázt húzok neki elengedem sokkal később megy visza alapjáratra? De viszont ha nincs alapjárat gázt húzok elengedem rögtön vissza esik a fordulat? Bowden jo most cseréltem, ja és ha rátör a frász gázt húzok vissza engedem nem ugrik vissza a fordulat csak akkor ha a szivatót rá húzom majd vissza engedem akkor jo.
ötlet valakinek, előre is köszi
hali. a képen láthatókét első hátsó idomot keresek.