Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.
Na senkinek semmi tipp?
Mito kuplung lamella megegyezik a c12 -vel?
Helo srácok:), a segítségeteket kérném abban hogy cagiva mitom-on 1996-os evo2. Olyan hiba állt elő hogy miután a motor bemelegszik néha hidegen is de melegen most folyton csinálja hogy üresben vagy 1-es fokozatban ( a többiben nem, és 1-es ben is csak 3rpm alatt) ledadog és megáll , mintha kihagyna a gyújtás vagy ahoz hasonló, viszont a karbi már kilett pucolva, membrán jó, vezetékek a trafón kijavítva mert vki előttem elgányolta, de nem tudom mi a hiba... viszont nem tudom mennyire függhet azzal össze hogy a gyors leállító elszállt azaz mindegy hogy on vagy off van beállítva mindegyiken megy és nem áll le csak kulcsra..:(
remélem van valakinek ötlete, ami segíthet rajtam:D ?

Mellesleg az első fékem is sokszor elpuhul és semmi fékhatás ami nagyon szar érzés,,:/ viszont olajat nem ereszt ami arra utalna hogy levegős lenne a rendszer, sejtésem hogy munkahenger de kiváncsi vagyok mit mondtok?
válaszaitokat előre is köszönöm , Üdv mindenkinek!:)
Hello, freccia c12-be jo a mito evo 2 Kuplung lamella?
Hello mindenki!
Lassan 6. éve áll a garázsban Cagiva Aletta oro 125-öm, gyújtása nincs meg babetta gyújtást akarok bele esztergáltatni, vagy ha tudtok olcsón, vennék is! :) Remélem más baja nem nagyon van :) a henger még nem rohadt be hála istennek!
Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni. Kb 2 éve találkoztam a kecskeméti gokart pályán egy sráccal aki egy Cagiva Mito I vázba épített azt hiszem egy yamaha TT vagy honda XL blokkot. Ha valaki tud róla vmi elérhetőséget pls dobjon meg vele !
Jóval ár alatt eladó Egy Cagiva Mito evo 125, Komoly vevők jelentkezését várom, (nekem 470 ezrembe van),minden külföldi okmány megvan a forgalomba helyezéshez! , Minden megoldást meghallgatok, hajlandó vagyok 300.000Ft alá is menni! Nem árulgatni akarom hanem eladni!

CAGIVA MITO EVO 125
Valszeg az lesz a 0 visszajelző vezetéke.Lámpázd ki,testet szakít egy kapcsoló.
Hello, cagiva c12 kapcsoláai rajz vagy manual van valakinek?
nem jelez vissza az üres, hőfokmérő, olaj, index nincs, világitáat felkapcsolom azt jelzi hogy ég,
Kábeleket végig követtem minden a helyén elméletileg,
Megy egy kérdés a blokkból kijön egy száll kábel a lendkerék felől kb a karbi körül van az az üres visszajelző?
Égők jók!
...illetve, ki tud nekem adni egy eredeti farokidomot hozzá...persze nem ingyen! :) Ha jól tudom jó hozzá bármelyik Raptor vagy Planet, illetve Ducati Monster farokidom is. Sajnos az előző tulaj levette, mert nem találta menőnek, viszont nekem még is csak kellene!
Köszi!
Csabi
Ciao!
Tud valaki segíteni nekem egy kicsit?
A kérdésem az lenne, hogy nem rég vettem egy Cagiva Raptor 125 2005-ös évjáratú mocit. A kategóriájában a legszebb nakedbike szerintem! :) Nos ez a forgalmi szerint 11kw-os, amit gondolom a 125-ös jogsi kategória miatt folytottak le ennyire. De ha jól tudom ez a blok a régebbi típusokban, mint pl. Mito jóval erősebb! Ki tudja, hogy lehet felpiszkálni egy kicsit? :D
Előre is köszi a válaszokat...bízzom benne hogy kapok! :D
Csabi
Gyorstippként nézd meg a gyújtáskapcsoló hátulján a drótozást, nem tört-e le valamelyik kábel. Sajnos előfordul az ilyen, pláne, ha valaki forrasztotta már.
Hello! Eladó a képeken látható Cagiva henger, még nicasilos, 1-2 karc megtalálható rajta, de nem pattant meg a nicasil. Membrán és szívócsonk is jár hozzá, a membrán jó állapotú, a szívócsonk repedt. Dugattyú is van hozzá igény esetén, bár azzal én már nem raknám össze (gyűrű nincs), csapszeg és tűgörgő is jár hozzá. Árat nem tűztem ki, ajánlatokat várok rá, az adatlapomon találsz elérhetőséget!
igen testet kapott, úgy ellenőriztem. sajnos mindig olyankor jön valami gebasz, amikor a leg fontosabb lett volna. gyertya, kábel ellenőrizve, most a trafó jön és utána a cdi. remélem csak valami szál szakadás lesz, amit itthon orvosolni tudok, mert kicsit anyagilag lenulláztam magam
Hogyan nézed a szikrát?Testet is adni kell neki,nyomd neki a váznak vagy motorblokknak és úgy nézd.(De lehet ezt tudtad )
Ha nincs szikra akkor adott merre keresgélj tovább.Trafó kap áramot?
Sziasztok
Tegnap letettem a mocit, mert mentem vele pár karikát, ma pedig próbáltam elindítani, de nem sikerült. kivettem a gyertyát és látom hogy nincs szikra. gyertyát cseréltem, kábelt ellenőriztem, nem-e oxidálódott. De semmi. Valami ötlet hogy mitől lehet?
Sziasztok cagiva mito evo2-re keresek hengert! Vagy eladó Cagiva Mito evo II 2004-es szép állapotban van 1-2 karc van de nem vészes! minden tiptop működik csak henger kell rá ! IRÁNY ÁR 220 000 FT !
Sziasztok,eladóvá vált a kis frecciám,ha valakit érdekel

http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_freccia_c12_c12r-796
7858

100 000ft!
ezt elvileg Dolce. -nak írtam volna, de ezek szerint rosszhelyre sikerült.
no problem, ha valaki tud freccia főtengely szimering méretet akkor kérlek titeket írjátok le.
előre is köszi
üdv
heló, egy kis segítséget szeretnék kérni.. van egy 92-es évjáratu freccia c12r motorom és szimeringes lett valószínűleg, a lendkereket még nem sikerült leszednem így nemlátom a szimering méretét.
látom a képeken h van néhány blokkod szétkapva. tudnál nekem abban segíteni, h a gyújtás oldali főtengely szimering számát leírod nekem?
köszönöm előre is
üdv Viktor
Már rég elkeltek az alkatrészek.
Üdv. Feri
szia Érdekelne az önindító, mennyi az ára telszámot küldj légyszi egyszerübb.abart@citromail.hu
sziasztok. 50-es super cityhez vagy elephanthoz keresek önindítót,jobbos tükröt.vagy ha tudtok vkit,aki javítja ezeknek az önindítóját,az is jó! :)
Sziasztok.Cagiva sst125-höz keresek 2 kimenetes Motoplat trafot,nem aranyáron!Ha valakinek van kérem a pet80@citromail.hu jelezzen.Köszönöm
Sziasztok
160-as polini hengerhez elegendő a 28-as Dellorto karbi?
Esetleg meg tudnátok mondani milyen méretű fúvókákat használtok hozzá?
Előre is köszönöm