Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani a cagiva supercity kormánytengejének átmérőjét?
Érdekelne egyébként alsó,felső villahíd, ami értelemszerűen tartalmazza a tengelyt is.
Sziasztok!

2006os évjáratú, tehát Evo II.-höz keresek lendkerek!
Ha minden igaz akkor csak a több mágnes darabból álló jó hozzá.

Előre is köszönöm!
Mito Evohoz keresek sürgősen gyújtás oldali deklit,és üres jeladó alá érintkezőt és rugót.Frecciaé is jó.Nagyon sürgős lenne.Még a héten kellene.Akinek van kérem írjon.E-mail címem:gonda93@freemail.hu
Szia,

azt hittem ott valami alumínium karika van, de tévedtem. Köszönöm a segítséget. más tömítésre nincs szükségem szerintem beszerzem külön ezeket az O-gyűrűket.

Köszi
Szia!
Gondolom a két O gyűrűre gondolsz, ami a csonk és a rezó között tömít.
Elvileg a szokásos 43x3 és 39,34x2,6 kell oda, de figyelni kell, hogy hőállót válassz, mert a hagyományos elég gyorsan eltűnik onnan. Az Athena felső tömítés szettben van ilyen, de ha más tömítésre nincs szükség, nem érdemes megvenni a szettet 5-6000ért.
Sziasztok,

keresek Freccia-hoz kipufogó tömítést. Ha van valakinek kérem jelezze ide a fórumba vagy a bigkenikol(kukac)gmail.com e-mailre.
Az is érdekelne ha valaki megtudná mondni a pontos méreteit a tömítésnek.

Köszönöm a segítséget
helló szelephimba érdekelne szelepfedélél együtt AR 350hez
Köszönöm szépen, próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval, de nem sikerült.
Ezért a kérdés továbbra is fennáll.
Valakinek van eladó cagiva w8 teleszkópja vagy más teleszkóp ami belemegy?
Kompletten, befogókkal együtt.
Sziasztok 125ös cagiva blokk a képen láthatóak szerint:

18 000 ft

06 20 351 2316 számon lehet érdeklődni.
Szia!
Itt egy másik CR250ből való. Jó villa, nem is drága, bár biztos, hogy át kell gondolnod a tengelyt, a megfelelő kormánycsapágyat, és a féket is. De valószínüleg ehhez is csak türelem kell nem pedig csoda.http://www.kepesmotor.hu/teles...
Köszönöm, találkoztam én is ezzela hirdetéssel, de én lehetőség szerint fordított telót keresnék.
Sziasztok!
Valakinek van W8-hoz első villája kompletten? Villaszárak + villahidak.
(Vagy ha másik moci villája kompatibilis a w8-as vázával akkor az is jó.
Supercitynek pl sztem ugyan az a váza, csak az ő villáján ellenkező oldalon van a féknyereg felfogatója, illetve a sárvédő felfogatás az ami szerintem különbözik. De ezt mondjátok meg ti... )
Szia!
Az egy nagyon öreg motor, ami normális esetben is gyakori karbantartást igényel, mint minden hasonló kétütemű. Sok ember kezén mehetett át, tehát csak az állapota számít, nem az, hogy milyen lehetett új korában. Csak akkor szabad ilyet venni, ha értesz a szereléshez. Az alkatrészekből, ami azonos a Mitoval, az lesz hozzá, ami nem azt nagyon kell majd vadászni. Új korában valószínűleg vitte a 160-at.
sziasztok most készülök hozzá jutni egy cagiva freccia c9 125 es hez. milyen teljesítményt várhatok tőle km/h ban? mennyit fogyaszt? sűrűn kel szereltetni ha rendesen karban van tartva? szerintetek jó motor? vásárlásánál mire figyeljek? a válaszokat előre is köszönöm :)
lehet de telefonon érdeklődj köszi vagy a hirdetésnél írj
Hello már beszéltünk erről a vázról, most már kezd reálisabb ára lenni na annyit hogy van neki törzskönyve is meg minden, meg rendszám ? Nekem csak átíratni kénne meg műszaki stb ha mi den igaz
Ki. 125ös kéne,és más kategoria.
Na kinőtted ?
Üdv!
Keresek Super City, vagy K7 szívócsonkot, ami passzol a VHSB 34 karbihoz. Bármilyen állapotú (repedt, lukas) is érdekel, mert mintaként szeretném használni egy újragyártotthoz. Ha van, akár egy gipszminta készítéséig kölcsön is kellene, de adok érte állapottól függő pénzt is.
Tel 06704270156 ára 130ezer. FIX!
Eladó cagiva super city50.,96os.Szép állapot mindene működik.
Szia!
A henger alá a szükséges vastagságú, papír talptömítés megy. Ha gondolod annak lehet adni egy egész kevés pasztát, de én szárazon szoktam összerakni, és nem volt még vele baj.
A pasztázással csak az a baj, ha valaki nem tudja a mértékét. Kívül csak ronda lesz tőle a blokk, de befelé dugulást okozhat a legrosszabb helyeken.
Úgy néz ki jó lett, csak a henger alá tettem pasztát a tömítéshez, gondolom oda már kell...
Szia! Nem kell oda semmi gyárilag, csak két sík felület és a két gumigyűrű. Ne tegyél bele semmi pasztát, mert betüremkedhet oda ahova nem szabad neki.