Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Szert tettem egy prima 75-re.Azt szeretném tudni, hogy a prima 75 szívócsonkja különbözik-e az 50-esétől ,illetve mekkora az átmérője.PHBG 19 karbi van a motoron és a szívócsonk pontosan rámegy.Ez így jó?
Azért kérdezem,mert képen csak az 50.es szívócsonkot láttam még,de az sokkal véknyabbnak tűnik.
sziasztok
planet-hez keresek elsö sárvédöt bilincsekkel !
"koso 01" jó megoldás lehet,ha nincs semmilyen műszered.Én is ilyet raktam a mocimra.
Sziasztok!Még mindig keresek Cagiva W8-hoz tankra való két oldalidomot,műszerfal tartó konzolt kijelzőkkel,és kilóméterórát.
Zsolti!
Sziasztok!

Esetleg valaki tudna ajánlani nekem egy jó, megbízható és nem utolsó sorban elfogadható áron dolgozó olasz motrokhoz jólértő szerelőt (Cagiva Roadster 125) Budapesten. Ha lehet a Budai részen, de ez már nem feltétel :)

Köszi, előre is!
elado egyben vagy alkatrészenként
Sziasztok.

Egy kis infoért fordulnék hozzátok.
Cagiva Canyon 600-érdekelne.( 97)
Alkatrészellátása mennyire problémás a belföldi piacon.
Szervízintervallum?
Szériahibák ha vannak?
Esetleg a Blokkja egyezik valamelyik másik típussal?
Ha valakinek van szívesen meghallgatnám a tapasztalatait.
Előre is köszönöm a segítséget srácok.

Széles utat és,
Sok Gumifát...
helló nekem is ilyen van és énse tudom bekötni neked összejött már?
Tekercseltesd meg,ha csak ez a hibája.
Hello !

Elvileg a tekercselés ment benne szét!
Vagy is alu
Hali! Jó a fèm is ha megfelelő mèretű
Idáig jutottam
Üdv!
Hogy a picsába lehet leszedni a lamellákat?
tekerném kifele az anyát de megsem mozdul.
Másik kérdésem mennyi hajtómű olaj kell bele? cagiva freccia c10

Most kb 2L engedtem le jó habos babos valahonnan víz kerül bele de hogy honnan pasz.
Sziasztok! Kérdésem lenne! Van egy Mito evo 1 a családban és az a baja, hogy valami kopog benne... A motor indul, megy! Egy kicsit füstöl... Hengert levettem,a hajtókar megrángattam fel-le...nem mozog! Jobbra-balra minimálisat! A hengerfalon nem látok sérülést sem a dugón! Polini 160as van rajta de már perselyes 64es dugóval! főtengely lehet a baj? Vagy a hengernek lenne szüksége egy kis újításra? Egyébként keresek 160 Polini hengert ha van valakinek eladó de nem új motor áron
Alu vagy a gumi kellene?

Talán van alum.
Sziasztok nekem egy cagiva canyon 600-as motorom van, amivel nemrég karamboloztam, szeretnélek megkérni benneteket hogy akinek van felesleges lámpafej idom azt megvenném. többi alkatrészem az van csak ez a lámpafej idom hiányzik.
Köszönöm a segítségeteket.
Hali! primához keresek szívócsonkot aki tud jelezzen!
Sziasztok!
Egy ilyen oldalidomot keresek, csak jobbost:
http://kepfeltoltes.hu/141007/elefant_125_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Elefant 125
Jelezzétek ha akad valakinek.
Köszi.
Mi ment tönkre az önindítóban?
Szevasztok 14/43 as áttételhez miylen lánc az ideális?
Tudok segiteni ! Írj mailt : pippo17@citromail.hu

Köszi !
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy van egy Cagiva River 600 om, és tönkre ment az önindító. Milyen önindító kell bele? Tehát hogy csak bontot river 600 as jó, vagy valami más cagivával is kompatibilis?

Esetleg ha valakinek van, vagy tud eladód hálás lennék!:)
eladó cagiva 125ccm-es blokk teljesen felújítva

http://www.kepesmotor.hu/motor...

Érdeklődni telefonon.
üdv
oks, köszönöm
üdv