Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki tudna abban segiteni hogy miert nincs zsikra? A kabelek amik a blokkbol jonnek hova kell kotni jah es a karbin az a sok cso hova kell o8tni? Soha nem volt meg ilyen motorom es darabokban kaptam ez egy cagiva c9 87es
Hello!
nincs valakinek 125-ös cagiva elephanthozcdije vagy milyen motoré lenne jó hozzá?
Helló!
Kaptam egy csere ajánlatot adjam a yamaha dt125r mocim egy
Cagiva ar 350-ért
Szerintetek megbízható motor?
Egy öreg faszié csak dolgozni jár vele és már neki túl nehéz a motor.
Még annyiban tudnál segíteni hogy mekkora akksit érdemes bele rakni? Mert azt olvastam valahol hogy a gyári adatos kicsit kevés hozzá
Hívd fel őket telefonon, fognak segíteni. Egyébként a Vertex árlistában van külön gyűrű is.
Meg nekem csak gyűrű kell de azbsehol nemntalalom
Ertem de hol kell az oldalon rendelni
Már válaszoltam neked, hogy van gyűrű a pinkmotors.hu-n. Mitoba való jó bele.
Esetleg valakinek nincs hozza hengerszettje megvennem
Hol tudok hozzá szerezni gyűrűt ac9hez
Pedig ez az a nézet, amiért jó lenne egy ilyen motort birtokolni!
http://www.flickr.com/photos/1...
Írj egy mailt az adatlapomon található címre és küldök neked egy szervízkönyvet!
Szia. Köszi a segítséget. Nem, nem dupla kipuffantós, de egye-fene eljárok ezzel is. Azt még megkérdezném hogy szerelési útmutatót merre lehet találni? Lehet hogy neki állok átnézni amit tudok, de jólenne valami amihez viszonyítani lehet :)
Szia! Gratula! Egy szép állapotú C9 elég szemrevaló gép. Duplakipufogós a lámpa két oldalán?
Tanácsként csak az általánosat tudom elmondani: jó olaj kell, figyelni kell a megfelelő karburátor beállításokra, elkerülendő a megszorulást. Ezeket a motorokat 5000enként kell szervizelni a gyári előírás szerint, amibe a dugó-hengerfej pucolása is beletartozik. Ilyenkor érdemes átnézni, hogy mennyi a lógása a hajtókarnak, mert ha valamit nagyon kell kerülni, az a tűgörgők szétrepülése.
Szervízkönyvet lehet találni a neten, érdemes is, mert ha minden rendben van a motorral, akkor is jól ve fogod gyakorolni a szétszedést-összerakást. :D
Sziasztok. A mai napon vásároltam egy Cagiva Freccia c9-t. Meg szeretném kérdezni tőletek hogy mikre kell odafigyelni ennél a típusnál és milyen véleményetek van erről a vasról. Válaszotokat előre is köszönöm, további szép napot. Sziasztok
Szia! Szerintem a Freccia C9be belemegy gond nélkül a mito dugó és gyűrű is. A pinkmotors.hu oldalon mindkettő rendelhető. Milyen henger kellene? 47702 mechanikus poweres? Nehéz lesz olyanból szépet találni. Nekem van egy nicasilos, ami kopott, de egy alapos hónolással menthető. Legalábbis azt hittem, erre kiderült, hogy teljesen ki van verődve a power nyílása, úgy lötyög a nyelv, hogy használhatatlan.
Freccia c9hez valaki nem tudja hol tudok rendelni gyűrűt sajnos sijerult eltornom! Esetleg valakinek nincs komplett hengerszetje?
sziasztok
todnátok nekem segíteni a visszajelzők bekötésében?
ami műkködik: helyzet,index,üzemanyag szint visszajelzők
köszönöm előre is
Üdv mindenki!
Érdeklődnék hogy Cagiva T4 350-hez 87-es évjáratú motorhoz van e esetleg valakinek alkatrésze?
Sziasztok srácok Egy kis segítségre lenne szükségem.
Felakarom rakni a lámpákat a mocira meg a müszereket de sajnos az össze kábel el van csipve és nem tudom mi micsoda esetleg tudnátok mondani konkrétumokat a bekötésel kapcsolatban, leginkább a Első és a hátsó lámpa érdekelne.
Továbbá Érdekel Első Fék És bal oldal idom kilométer spirál és meg hajtó, Elephant 125, 86-os
cagiva freccia c12 es alkatrészek eladok.-idomszett=15e (jobb oldalt sérült)
-2komplet felni 90% gumikkal=25e
-nikacilos henger új dugó=38e
-komplet blokk henger nélkül=30e
-karbi=8e
-müszerfal=6e
-elsőlámpa=8e
-hátsó lámpa repedt=3e
-hátsó teló=8e
-elsőfék=10e
-hátsófék=10e
zárszett=10e
powerelektro
nika=13e
powermotor=8e
polini kipufogó(alja horpadt kicsit)=13e
hütő=8e
érd:spmito@freemail.hu
köszi szépen most még a valami ledkerék lehuzót kell csinálnom mert nem jön le sehogy
Szia!
Cagiva 125 alaplapja oválfurattal van feltéve, és valahol egy jel is van rajta. Lehet állítani, gyakran gyárilag össze is van jelölve a blokk az alaplappal. Ha nincs jel, akkor felső holtpont elé 1,00 mm-rel kell tenni a gyújtást a szervízkönyv szerint. A gyújtásállításhoz a könyv egy spéci szerszámot ír elő, de a lendkeréken lévő jellel is el lehet végezni a műveletet. Sok sikert!
sziasztok cagiva supercity van nálam most javításon ennek a gyujtás alaplapot lehet állítani vagy fixen van ? nem csinál semmit csak durran kaja van szikra van
hali srácok vettem egy w12est az a gondom vele ad egy kerepelő hangot ha megfogom a bordákat akkor meg elcsendesedik normális ez a hang?vagy valami gáz van?nem füstöl!előre is kösz
Üdv!Van köztetek valakinek cagiva roadstere?Kellene pàr hasznos info!