Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok keresek Cagiva Raptor hátsó fékmunka hengert, elméletleg megeggyezik Mito evo 2-es munka hengerével, akinek van azt megköszönném ha szólna.

kössziii
Bocsi, benéztem!
Sziasztok! Bontásra itélendő Cagiva Mitom minden egyes alkatrésze eladó! Az ÁRAT TE SZABOD MEG! :) tiborpapp900810@gmail.com-on érdeklődj!
Üdv.
Eladó cagiva alkatrészek:

http://www.kepesmotor.hu/motor...

Érdeklődni telefonon.

szép estét.
3500Ft a power elektronika? Nekem nem a motor kell , hanem a vezérlő egység , azért kérdeztem rá mert a képen és a hirdetésedben csak motor van
3500+posta, vagy személyes átvétel. De utánvétellel nem foglalkozom.
és mennyibe adod?
Akad a hirdetésemnél!
Üdv van valakinek eladó power elektronikája, de nem horror áron
Komplett blokk eladó!
-henger szám 73625 Gilardoni 1 Perselyes
-a hengert levettem megnéztem,nem törött a gyűrű,nincs megrepedve a henger és a dugó is ép.Nem 0km-es,de az enyémben ment faszán.

Ár: aki a legjobb ajánlatot teszi
(10-20ezres ajánlatokkal ne is zargassanak!)
érd.:mitozozi@citromail.hu
Power elektronikára,vagy a motorban lévő potméterre gyanakodnék....vagy biztosíték xd
Helo mindenki!

Olyan problémám lenne , hogy ha ráadom a gyújtást nem csinál semmit a power motorom . A motor jó , 12V-ra reagál . Ötlet mi lehet a baj , talán a cts?
Ven megneztem bár a gumi nincs rajta
Hivj fel árat priviben 30 5129874
mennyibe ?
Aszthiszem van :)
Hali sikerült múltkor taknyolnom egyet a motorral kb 30m-t csúsztam a jobb oldalán és letört a fékpedál rengeteg helyen kerestem de sehol sem találtam még az olx en se ha valaki tudna segíteni hogy hol lehet kapni vagy van esetleg valakinek és szólna azt megköszönném. evo2 ről van szó
Sebaj :)
Elnézést kérnék RG500 ! Most látom nem is nekem írtad ! Elnézést.
http://instagram.com/p/sWxbfPw...

Ez egy 160as perselyes henger, ezt tudom , enyém . De a tiédet ha hozzánézem, nem 1-2mm-el kisebb a furat, sőt a persely külső átmérője is sokkal beljebb van...
Dehát ami a képeken van ez gyári hengernek tűnik nekem. Milyen henger ez ? További képek kellenének, de nem tűnik 64mm átmérőjűnek.(Vagy efölötti)
Mito Henger eladó !
Szia nekem van perselyes 20 ert
Olcso dugoval elmegy furas nelkul is van egy karc benne
Ha valakinek van POLINI 160cc MITO hengere, ne tartsa magában
Képpel árral várom az ajánlatokat , jöhet perselyes, nicasilos, utolsó utáni dugós, karcos, rossz henger is , de POLINI legyen!
Mail : pippo17@citromail.hu