Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Olyat kérdeznék, hogy termosztátot Mitohoz honnan tudnék szerezni? (újat persze) Vagy esetleg másik motor típus termosztátját ami jó bele?
Szia,

Nekem van, hívj fel.
Sziasztok Keresek Kis motorszámtáblás Blokk közepet Adásvételivel Cagiva mito Evo 2000 Évj. hoz.. Köszi előre is .
Hátsó teleszkópot lehet javitani ? szimeringes .
Csak a 200H-hoz kell lapos dugó a közkézen forgó, elterjedt hengerfejek közül. A jelöletlenhez domború kell.
igen
Ismét 1 kép le maradt :)
Sziasztok ehez a hengerfejhez domboru dugó kell ugye ? se szám semi nincs rajta .
Cagiva mito 125 . mito 1 es .
Szia!
Tudom, hogy nem tőlem kérdeztél, de engedd meg hogy válaszoljak.
A 60433 és a 66650e nem teljesen csereszabatos egymással. Például az utóbbinak 2 mm-rel nagyobb a kipufogó nyílása ezért egy nagy lépcsőt csinálsz, ha a korábbi kicsi csonkkal rakod össze. A 66650E a Super Cityn és a sokkal ritkább Freccia C12 SP-n volt gyárilag. Hajlamos elrepedni a fő és a mellék kipufogók között.
Egyébként, ha nicasilos a 66650e hengered, megvenném.
Szia. Le tudnád írni, hogy mit tapasztaltál a két henger között ha még emlékszel rá? Én 60433-mat cseréltem 66650e-re de negatívak a tapasztalatok. Köszi
Szia! van rajta jelölés, hogy hova kell állítani, szóval elvileg pofonegyszerű lenne - de mégsem az. Szóval a tankba is érdemes egy kicsit csöppenteni sztem
Cagiva Mio Evo 1 Bontás!!!
Szinte minden alkatrésze megvan!
Elérhetőségeim: 06205725943 vagy Email adrevil5@gmail.com
Ha kell valami hívj vagy írj.
Heló, Van önindító relém és bendx-em is, hívj fel 06205725943
Szia! Igen hallottam már EVO1-ről, ami többször megragadt, mire kiderült, hogy szállít ugyan az olajpumpa, de csak töredékét a szükséges mennyiségnek. Elvileg az olajpumpát csak beállítani kell, karbantartást nem igényel. Valamelyik szervízkönyvben le volt írva a szállítandó mennyiség, csak most nem találom sajnos.
Sziasztok!

1996-os Cagiva Mito Evo1-hez keresek önindító relét, valamint önindító bendxet. Előre is köszönöm.
Sziasztok! Van valakinek 60433-mas nicasilos hengere eladó?
Nem tudom hányas, csak hogy nagyobb, mint a gyári - a karbi a gyári 28-as DellOrto.
sajnos ez még nyáron, 'tökéletes' időben történt - úgy, hogy a fúvókám nagyobb a gyárinál.. :(
Hasonlóan jártam én is 3szor. Neked mekkora a főfúvókád és milyen karburátorban?
Sziasztok!

A képen szereplő Motoplat elektronikát keresem egy Gilera RC 250 típusú motorhoz, ha esetleg van valakinek valami hasonló, valamilyen más motorból, kérem írjon nekem. Elvileg Elephanton is megtalálható.
Köszönöm!
én magamnak fogom keverni igy vettem 1:35 be akarom majd és 1:40 be minőségi olajal .
Szerintem nem az olajjal volt neked bajod, hanem kevés volt a benzin. Ilyenkor hűvösebb időben eleve dúsítani kéne. Amúgy nem ajánlott utcára a túl sok olaj, negatív hatásai vannak. Pl. kokszolni fog amitől elég rendesen megnő a kopás.
örtént velem, hogy bár az olaj normális mértékben fogyott a tartályból, mégis megszorultam, beálltam mint a szög - "krónikus olajhiány miatt"...
1.: Mi lehetett akkor az oka?
Az olajpumpa a gyári jelölésre, rovátkára volt állítva (ahogy az a videón is látható). Azért ha már felújítás következett, vettem bele másikat, a gyári beállítással alapjáraton és környékén az se nyomott semmit.
2.: Szokott baj lenni az olajpumpával (Ev2)? Vagy annak gyári beállításával? Ti rá szoktatok tekerni?
Na mindegy, lehet rajta állítani, rátekertünk, hadd nyomja, biztos ami zicher. Ennek ellenére én már - ezek után - nem merek úgy menni, hogy ne csöppentsek egy keveset a tankba. Ez most - járatásnál - nem is olyan kevés, 1:40 plusz a pumpa(?), amiben már nem bízhatok :D

3.: Mi az ideális keverési arány?
Köszi!!

Illusztráció:
http://youtu.be/WDC0PaI4HME
Hello porbáld melegiteni a lendkereket kocogtatni WD 40 ilyesmi szoci motornál be vált :D nehezen de le kell cupania :)
Sziasztok!
Segítségeteket kérném! Lendkereket szeretném levenni de semmit sem mozdul, csináltam hozzá lehúzót de nem bírom azzal sem leszedni inkább a kulcsok hajolnak el. Ha valaki járt már hasonlóképpen az tudna pár tippet adni hogy ha sikerült azt hogyan csinálta? Előre is köszi!