Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv nektek! Mito evo hátsó ülést keresek. Ha van valakinek kérem küldjön egy üzenetet. Előre is köszi!
Hali! Nekem van uj dugom 160 polini.hez. hivj 705322262
Hali! Engem érdekelne a henger!
Hali! Nekem van eladó 160 ccm polini hengerem új dugóval! 705322262
Továbbra is keresek
Mito Evo I hez ép plexit bal oldali műszerfalidomot és km óra kihajtást.
Ha valakinek lenne esetleg mind a 3 akkor szóljon.
anno8923kukacgmail.com
Sziasztok!
Cagiva Super city 125ös bontodott. akinek valami kell belőle elérhet a :06304791766os számon. minden eladó belőle.
Üdvözlök mindenkit.
Keresek Cagiva Mito Evo 2 höz Hengert lehetőleg olyat amivel semmi dolgom nincsen csak beszerelni ami hónólva, vagy felújítva van.
Amit még keresnék az a power elektronika bowdenjei lehetőleg nem kiszálasodott darab hanem normális használható állapotú kellene =)
Sport kipufogó rendszer is érdekelne rezó+ védob ha külön van úgy is jó lényeg hogy mitojé legyen 2004 es évjárathoz való.
https://www.facebook.com/Gondo...
itt jelöljetek és írjatok mert külömben nem látom
vagy e-mailben: g.david0324@freemail.hu
Munkám miatt nem tudok telefonálgatni és nem is szeretnék ha nem biztos és konkért a dolog, megértést köszönöm és előre is a segítséget, esetleges információkat.
30 5129874
1 elérhetőséget irj már nekem légyszives.
Van ami kölön valto abol szeerintem 1 kerék hianyzik 7sebesseges
Meg van komplett blokk a gyujtassal egyutt 20 az 6 os de a főtengely szar abban
és mi az ára? meg mien 1 képet küld már. 6 sebességes?
Van komplett
csao sziasztok,ha benyomom az oninditot hallani a bendix relejenek a csattogasat valamiert nem húz be lehet hogy zárlat van valahol,mióta ez van nem mozgatja a powert meg mikor ráadom a gyújtást,valakinek valami tippje ,hol lehet a gebasz?
köszi előre is!
komplett válto kell .
Mito valtom van az nemmugyen az fotozd le mi kell
Üdvőzlet. érdekelne cagiva super cityjez 1 válto mechanika. meg 1 tömittés szett ha lapul valakinél.
Jello van minden idomom komplett
30 512 9874 5 utan hivhatsz
Hali! Engem érdekelne a 160-as mito hengerszett! Kérlek adj egy telszámot. 705322262 köszi
Hali! Hol rendelted ezt a dugót? Nekem kellene egy 160-as polini hengerhez (cagiva mito)! Köszi! 705322262
Helló Mindenki! Mito Evora keresek idomokat, tankot, bukógombát és egyéb versenypályára való cuccokat... Pályázásra kell szóval nem baj ha nem szép, sőt!
szia nekem van önindítóm 30/2412720
HA érdekel hívj
Amikor megvettem a donormotoromat, annak is a gázkarra volt kötve a power. Ezzel csak az a baj, hogy a power nem gázállástól függően nyit, hanem a fordulattól függ. Ráadásként a folyamatosan mozgó nyelv úgy kikoptatta a hengerben a pályáját, hogy kuka lett a henger is. Szóval nem ajánlom ezt a kókányt.
Hehe De jó Father is ezt mondta tippnek próbáljam ki így bowdennel kézi poweresre amíg nem lesz hozzá és nemáll össze rendesen.
Rá kellene ezt kötni a gáz bowden elosztóra ami megy a olajpumpához valami jó kis megoldással, de ez már olyan kókányolásos az a baj, de lehet működne
Igen.Egy bowdennal,amit rákötöttem a biciklinek a váltójára...