Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy érted? Te nyitod ki kézzel 1 bowdennel?
Üdv.Én megcsináltam mechanikusosra a powert, es az óta nekem nem szakadt le a power szelep...városban úgysem nagyon kell, tehát akkor zárva hagyom, de amikor kell, akkor nagy fordulatnál kinyitom,és még húz a motor szépen...
Nekem dupla s nagyon könnyel mozog
Dellorto VHSB cuccokat keresek. Kinek mi van eladó a fuvókán kívül?
Sziasztok!
34-es karbihoz való szívócsonkot keresek.
Jobb lenne inkább egy dupla nyelves power, mint a 125-ös gp motorokba volt... :D
Egyszer eladtam egy power szettet egy fasznak előbb motor viszaküldte hogy szar aztan a veuerlot kuldtem nekinelmazt is tacsra verte a motorja aztan en meg benyelhettem a buktat
Meg en voltam a buzi hogy rossz alkatreszeket akartam rásozni
igazság szerint fel lehet rájuk szerelni...csak kell egy olyan szaki aki központosan tudja furni a furatot a blokkon s a hengeren..
Már csak azt kéne tudni a jó bevált Mechanikus Power miért nincs alkalmazva ezekbe
Igen valószínű szarrá kéne verni hogy legyen belőle valami bomlás de elvész minden amit szeretnék látni...

Az komoly lenne
Szétszedni nem fogod tudni valószínű az elektronikát, mert eléggé erős műanyaggal van beöntve, tehát látszani nem fog semmi sem szerintem.

Gondolkozom egy ideje, hogy készítek egy saját vezérlő elektronikát, amiben több funkció lenne mint a gyáriban, de nem volt nagyon rá kapacitásom, talán jövőre.
Legutóbb vettem egy jó elektronikát de 3 napot működött de azt szépen tette a dolgát, most azt kinyírta vagy nem tudom, lehet a Motor szarakodik az még nem volt cserélve kibontottam míg csak lehet de ránézésre hibátlan.
Onnan gondolom hogy kipurcant hogy Ohm mérővel kimértem a dugaszt és már nem mérhető valami kiment benne, majd valahogy szét szedem v szétverem ami be van öntve műanyaggal hátha látszik valami égés olvadás benne.

Szerintem 1 jó Motor és 1 jó Elektronika páros kis bowden beállítással egyből tenné a dolgát, de kérdés meddig fog menni, ezért is kérdeztem kinek meddig bírja mi ölheti meg el sem tudom képzelni.
Nincs elkokszosodva, el van mosva az egész nyelv mehanikája és vékony olajjal összerakva szépen pontosan, elég sok ilyet csináltam már, kis újjal működik még ha ráfúvok szinte akkor is annyira szuper és nem akad
Nézd meg bowdenek nélkül mit csinál, nem egyértelmű, hogy a nyelv van elkokszosodva.
Értem köszi! Hát Azt lehet mondani hogy nekem évek óta rossz, mindig is beteges volt nyit - nem nyit vagy csak le ellenőriz és 10ből nyit 1alkalommal talán! szóval mindig sz@r.
Ezért is kérdem mennyit bírnak ezek vagy nálam ilyen mindig.
Cseréltem már de nem oldotta meg hibát, hozzá teszem magamnak javítok miden motor kicsit nagyot mindegy milyen gép szerelő vagyok, de erre a szivatásos powerra nem nagyon sikerül rájönni mi csal. akkor veszek egy jól működő párost és meglássuk!
Ha megfelelően karban tartod a power fészket akkor nem lesz hiba...az a lényeg hogy akadálymentesen mozogjon a power nyelv.
Sziasztok! Érdekel vkit wössner dugattyú 25ezerért?
Hello. Érdekelne, hogy tud-e valaki 160-as vagy 180-as hengert eladót?
S.O.S . Sziasztok . Mikuni Tm 34-hez kéne nekem tömítés készlet. Esetleg honnan tudnák rendelni ? vagy valakinek esetleg elfekvőbe 1 úszóház tömítés ? köszi előre is .
Üdv.
91 es mito önindítóhoz keresek bendixet. sos
Üdv.
91 es mito önindítóhoz keresek bendixet, ha valakinek van megvenném!
Sziasztok!

Evo2 műszerfal felfogatás, a jobb oldalán ilyen kis gumi biszbasz kellene nekem, mert az enyém elengedte, és így "lebeg" a m-fal, mert csak 1 ponton tartja... Ha valakinek volna ilyen elfekvőben Pest megyében, szívesen elmotoroznék érte, viszek 1 sört is! Köszi!
Koszi, tegnap sikerult venni egyet remelem jo is kesz.
én tudok neked adni:
guba.zoltan91@gmail.com
keresek dellorto phbh 28 karburatort.