Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Henger, ( nicasilos de hibás ,talán még lehet használni, ), valamint mebrán, karburátor ( mikuni 34 mm es ) Mitohoz eladó.

Henger: 12.000 HUf, membran+ torok:12.000, karburátor: 22.000 HUf.

Üdv mindenkinek: András

Telefon: 06303771181.
Van ülésem 06705438392 ezen hívj
Szevasztok!
Van egy körlámpás mitom a karbinak mi a pontos beállítása tű illetve levegőcsavar helyzete!? Fúvóka mind gyári méret.
Hello!
A041 a kódja, illetve már perselyes a henger..
Ha kell kép róla adsz egy e-mailt és küldök párat.
Engem inkább maga csak az ülés érdekelne ha zár nélkül van az sem baj
szia,milyen kodszamu a henger? 73037, A041 , 72625 stb?
nicasilos?
mi az Ára?
Utángyártottat zarat tudok ha csak az kell
De lehet hogy ulést is
Üdv! hátsó ülést keresek mito evohoz mail:lovasz22@gmail.com
Üdv mindenkinek! hátsó ülést keresek mito evohoz ha van valakinek eladó küldjön már 1 e-mailt. Köszi! lovasz22@gmail.com
Eladó Mito Evo 2 Henger + hengerfej !
Ha valakit érdekel írjon .
Sziasztok.Lenne egy problémám két hete vettem egy mitot és nemtudom mi lehet a baj hogy nincs töltés.A fesszabályzó jó néztük tovább és alig jön valamennyi áram a kábeleken egyik sincs megtörve egyik se húz át mind jó.Mi lehet a baj miért megy kevés áram a fesszabályzóhoz ?
30 512 9874 hivj
Lehet van adok fotot
Dell Orto vhsb34-rt keresek-
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Tegnap hoztam haza szerelőtől a motorom. Lábon jöttem vele vagy 30 km-t és az utcánk végén lefulladt a motor és azóta se kép se hang. Elfordítom a kulcsot és mintha rá sem adnám a gyújtást. Hazafelé a lámpa sem volt túl erős és az üres jelző is hol ment hol nem. Hol keressem a hibát? Volt már esetleg ilyem valakinek?
Sziasztok!Ismét segitséget kérnék,hozzáértöktől!
Cagiva Mito kipufogo csőnek milyennek kell lennie belül?Ugyértem törés,vagy valami akadály" (a kipufogo gáznak),kell lenni benne?Mert én ma leszedtem,hogy lemérjem a belső mérteket a gyapot tömités miatt.Belenéztem és a kipuf. gáz minden féle akadály nélkül átmegy rajta.
Helo , azért érdeklődnék hogy a gyári méret 150/60-as gumi helyett egy 150/70-es sportgumi mennyire lenne passzentos a mito evomra?
Hivj fel megoldjuk tudok ulés zárat is
3 után hivj
Ülés zár is van hozzá? az se baj ha annak más a kulcsa
Van tank zár és gyujtás kapcsolo egy kulcsal
30 512 9874
Hali!, van valakinek Evo-hoz zárszettje?
csoky0527@gmail.com ide jöhet. Köszönöm.
Hello gmailes cimed nincs? Citromra nem tidok fofot kuldeni vagy teszej fe ide