Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdésem lenne felétek hogy Kinek hogy működik a Powerja ? Arra lenék kíváncsi hogy mindig jól nyit jól zár és le is ellenőriz ahogy kell? nem szokása betegeskedni? hosszútávon is jól bevált teknika? úgy értve hogy nem hibásodik meg éveken át sem?

Sziasztok! Először is üdvözölnék minden motorost :D

Nemrégiben vettem egy cagiva freccia c12r tipusú vasat!
Állapotát tekintve viszonylak árában volt bár a piacot nézve meg olcsó.
A fickó akitől vettem munkájáért kapta.
Elmentem s tüzetesen átnéztem a gépet mielőtt megvettem volna..ss a lényeg hogy elhoztam s szétkaptam darabokra...s akkor látom h a henger szét van repedve amit nem vettem észre mikor megnéztem...:S sajnos nem ismerhette valaki a fagyállót :`(...kérdésem a kövi.
Milyen tipusú hengereket tudok rátenni. az enyém 60433as G2.
illetve mig beinditanám mivel tölthetném ki a repedést.
Meg szeretném menteni valahogy a hengert mert anyira jó állaptú a nikasil a dugó (egy gyűrűs...((szerintem wertex )) ) meg a powerfészek is hogy nagyon csak sajnos szétrepedt.21000km van a mociban s ezt az alkatrsézek állapotán is valós km. Ha lesz rá valaki akkor meg fogom hegszetetni..ha lehet mert a henger felső sikja is meg van repedve.
Esetleg valakinek Mito EVO sérült kukára való idomdarabjai nincsenek Salgótarján-Vác útvonalon? Törött, öreg bármilyen szürke és piros?

Ugyanitt keresek továbbra is EVO I es bal műszerfalidomot.
Meg mindig keresek komplett kereklampas idomszettet, piros Lawson ,vagy feher piros lucky erdekel.ha kell tudok adni cserebe egy kisse faradt idomszettet meg penzt,ha valakinek ugy jobban adja.
Halee
wrs.sm vagy wsr.sm nem tudom melyik, de én innen rendeltem anno és minőségben mennyire jó-e? árokba estem a géppel egy jó 70-re fékezett 130-ról és az idomjaim végigtörtek, a 35 000-es plexi egyben xD.
Szevasz!Hs tuning megcsinálja!Olvastam roluk mitoba dugó 14ezer garáciát is adnak rá nicacilozást is csinálnak.Makó ahol vannak.
sziasztok. 1 kérdés 35 ös mikuni csonkot tudnák rendelni mert 34 es nem találok de a karbi mikuni tm34 es ? paszol a 35 ös is nem? nem hiszem hogy akkora különbség lenne méretbe . köszi előre is
Megragadt a dugó, belemart a hengerfalba is elég mélyen, hónolás már nem segít rajta!
A javítás elég borsos lenne mivel tudomásom szerint itthon ilyen hengereket nem javítanak, minden műhely külföldre postázza!
Ezért keresnék inkább jó állapotú bontottat...
Mit szeretnél egy ilyen hengeren felújítani? Ha hónoltatni szeretnél akkor legegyszerűbb megnézni hogy a lakhelyedhez hol van közel valami épkézláb gépműhely,de neten is találsz sok ilyen céget aki foglalkozik vele...
Sziasztok, keresek Cagiva Planet-hez dugót és hengert, jó állapotú érdekelne! Ha jól tudom a blokk megegyezik a Mito-val.
Vagy tudja valaki hogy hol foglalkoznak ilyen nicasil-os hengerek felújításával?
Valaki esetleg válaszolna a hekusok közűl?ű:)
Helo segítséget kérnék abban, hogy egy frissen szerelt cagiva mito blokkban egyfajta kotyogás mire utalhat? Új a főtengely, a dugó, váltó újra lett húzva es az összes csapágy cserés. Viszont mielött marciusban megszorult volna egyszer sem adott ilyen kotyogó hangot:/
mellesleg érdekelne bejáratáshoz milyen ötletetek van?
előre is köszi mindent!:)
NGK BR 10 EG gyertyám feleslegessé vált!
Bárdi Autónál vásároltam, csak a fotóig lett
kibontva használatlan!

Ngk Br 10eg
Üdv mk1 mitohoz keresek első féktárcsát , hol tudok esetleg venni ? Vagy valakinek bontottan jó állapotú ?
sziasztok. 1 kérdés 35 ös mikuni csonkot tudnák rendelni mert 34 es nem találok de a karbi mikuni tm34 es ? paszol a 35 ös is nem? nem hiszem hogy akkora különbség lenne méretbe . köszi előre is
Valakit mito henger érdekel?
Cagiva mito blokk közepet keresek kis motorszámtáblával + adásvételivel együtt .
Oks zsir köszi, és mennyi lesz az annyi? Valamint mennyiben tér ez el a gyáritól!? Minőségben, felszerelésben stb?
szia. itt a cím amit beszéltünk ocsike107@gmail.com
hellónálam lesz után gyártott 3 4 hét múlva
Sziasztok! evora uj plexit lehet szerezni ezen a foldkereksegen?
30 512 9874
Légyszives egy kontaktot dobj és lebeszéljük :)
Már felraktam egy 37-es Dellortot.
Mikuni tm 34 es karbim van miton volt fent !