Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahoz képest szebb mint a gyári!

Nem tudnál még egyet vágni? Hogyan hajlítottad meg? Plexit honnana szereztél?

Zsolt
Szia!Én ugy vágtam hozzá,mert elég ronda volt ami rajta volt!
petoarpi
pezoarpirol nem tudtok valamit?
Lehet az üzletben tudják, hogy milyen kell bele. :-)
Szia!

Plexit honnana lehetne szerválni a primához vagy a GPR-hez? A tieden valami másfajta van mint az enyémen vagy sok másikon.
Köszi ezt akartam elkerülni mert nem tudok semmilyen adatot a spirálról mert az nem volt benne...
Próbáld meg itt: http://www.bowdendoctor.hu/
vagy itt: http://bowdenszerviz.hu/

Árakat nem tudok
jah kilóméteróra spirál engem is érdekelne sc50-hez.
ha van valakinek írjon árat is..
Köszi a segítséget!
már túl vagyok a próbakörön....néztem egy nagyot amikor rájöttem hogy fordítva kell váltani a géppel...XD
Pontosan úgy itt egy kép hogy is kell lennie.
Sziasztok!Van valakinek eladó km óra+spirál prímához?Köszi elöre is!Végre olvad!lassan lehet elövenni a mocikat!:)))))
tehát ami a hengert fogja tőcsavar oda kell lemez és abba akasztok?
a baj hogy nem láttam ilyet mert kosaras motor lemez az meg nincs hozzá.... egy képet tudnál nekem adni? KÖszi a választ!
helló ami fogja a hengert alul két alsó csavar na oda kell két kis lemez abba kell bele akasztani a kipufogó rugót remélem tudtam segíteni.
nah rájöttem az önindító beszerelésre de újabb akadályba ütköztem. a kipufogó rögzítő rugóit hova kell akasztani?
én még ilyen motort nem láttam semmi egyértelmű dolog...
(super city 50 ) segítsen valaki...
Sziasztok blokkcsere kipipálva az sc-50-en
összeraktam de az indításra csak felpörög az önindító és nem hajtja a motort...nem tudom hogy működött e az önindító rajta mert kosárban volt...ötlet?
Jah és prima blokkot vettem bele a membránja a primának műanyag és 2lapkás az sc-n meg fém és 3 lapkás szóval ha beindul a motor teszt következik melyik a jobb..
Ha jól emlékszem 8*16*9 de nem szimeringnek hívják hanem valami más neve van .
Szia!
Nekem letört a fogaskerékből egy darab, de a többi része még rajta van, mivel nem tudom hogy kell leszedni. Utánanézek, hogy mekkora a szimering, van a motorhoz Service Manual-om.
A fogaskerekedet mondjuk 2000ért jó, ha megveszem?
Mennyit adnál érte? Lehet nekem is egy kérdésem? Ami a vízpumpa tengelyen található szimering, annak a méretét megtudnád nekem adni?
Igen, pontosan erre gondolok :)
Véletlen nem eladó ez a fogaskereked?
árat tudsz mondani?
Erre gondolsz?
Sziasztok!
Cagiva Prima-hoz keresek vízpumpameghajtó fogaskereket!
Sajnos eltört:/ 33mm átmérő, 4,5 mm vastagság, 24 fog, egy 9mm széles és 15mm hosszú téglalap alakú fémen keresztül lehet a tengelyre felrakni!
Ha vkinek van ilyen vagy tudja hol lehet szerezni az kérem jelezze! Köszönöm!
e-mail: baggio0513@gmail.com
Köszi szépen
Nagy nehezen felfogtam, mer máshol meg mást mondtak, azt nem tudtam ki mennyire biztos a dolgában. A kuplung nagy fogaskerekén lévő "gödröcske" volt kb fél fordulattal arrébb mint kellett volna, úgyhogy biztos az volt a baj. Köszönöm a segítséget
Szia. Hengert dugóval hengerfej nélkül mennyiért adnád?
e-mailem:borsikiki@freemail.hu
Válaszod előre is köszi.
Szia. A komplett hengerszettet mennyiért adnád?
e-mailem:borsikiki@freemail.hu
Válaszod előre is köszönöm.