Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cagiva prima blokk eladó 20 e ft
hello nekem egy primá-hoz kellene plexi vki tud ebben segíteni?
Szia.
Esetleg primához dugód van még?Ha igen mennyi lenne az ára.
Ha van hengered annak is érdekelne az ára.
Oké értem és köszönöm a segítséget.
Hali!Ha gyújtásra rakod,de a lámpakapcsolód nincs bekapcsolva,világítania kell mindkét hátsó lámpának,és a két helyzetjelzőnek elöl!Ha bekacsolod a kapcsolód,akkor világít a müszerfalod.A tompított csak az egyik világít,a refinél mindkettö!
üsv önindító mennyibe kerül?
Heló, az ősszel vettem egy cagiva primát és most újítom felfelé de a gyújtása össze van kókány kodva és az lenne a kérdésem hogy az első lámpának egyszerre kell e világítani vagy az egyik a tompított és a másik a refi és hogy a hátsó lámpának világítani kell e egyszerre mind a kettőnek vagy az egyik a féklámpa és a másik a lámpa előre is köszönöm.
Sziasztok Primához keresek jobb oldali oldalidomot! nagyon fontos!
érdeklődnék h a super city50 be belelehet rakni a 125ős telestkopját.
szia érdekelne a rugóstag ,a 2 hátsó idom az ülés, és a jobb első idom. köszi
udv te halott forum.... meg mindig idomokat es elso telokat keresek, vennek primahoz...
sziasztok akinek van cagiva supercity 50 hez blokkja akár(hengernélkül,karbinélkül) az lenne szives szolni hogy mennyiért adná el 92-96 os évjárat 6sebességes. az oldalt nem nézem ezért lécci irj az emailomra : horesnyibarna@hotmail.com
köszi mindenkinek
Szia. esetleg dugattyúd van?
Üdv Mindenki!
Egy 3 sebességes Prima-m van. Kérdésem az lenne, érdemes egy 6 sebességes blokkot rakni bele, hoz érdemleges változást? Gondolom a végsebesség nő kis mértékben, de igazából a gyorsulás érdekelne, javul? Vagy annyira nem számottevő, hogy súlyos tízezreket költsek rá? Egyébként a cirka 100kg/184cm alatt, pontos méréssel majdnem 85Km/h a végsebessége.
Gondolom a fokozatok is jobban el vannak osztva a 6-osban, nem kell annyira kipörgetni mint a 3-ast, h váltás után ne essen vissza 7000 alá a fordulat, mert ott gyenguszka a gép.
Sziasztok! Prima 50cc-hez keresek egy jó állapotú főtengelyt, esetleg dugattyút vagy henger szettet ha tud valaki kérem írjon a mopedes@citromail.hu -ra ! Köszönöm.
Én ha normálisan hajtom nem csonton de nem is tötyögve akkor 2 l eszik de nem muszáj elhinni ez van ezt kell szeretni.
Szia!
Ismerősömnek rs 125 je van, alig pár éves, és igen, ha húzza neki megeszi a 8 litert, akár hiszed akár nem, és nem a karbi beállításán múlik, hanem azon h 2T motor 10-13 ezres fordulaton huszon akárhányas karbiátmérővel nem fog 4 literrel elmenni. Az más kérdés, hogy lehet 6ezres fordulaton is menni vele, amivel kevesebbet eszik, de a 2T sportmotorok igenis sokat esznek. Gilera MX1 is megeszi a 7litert. A scwhalbe-m többet evett 2 liternél, nem fogsz engem meggyőzni arról, hogy egy Prima (vagy tök mindegy milyen 50es sportmotor) 2 literrel halad is valamerre.
Ui.: Nem kötözködni akarok(tam), mindössze a véleményemet írtam le. Nem fórumfight a cél!
Cagiva Freccia alkatrészek

Központi teleszkóp: 6500Ft
Akkumulátor gumi: 600Ft
Fordulatszám meghajtó: 1000Ft
Bowden: 500Ft
Relé: 500Ft
Jobb dekni: 2000Ft
Blokk+alkatrészek (Csak egybe) : 10000Ft
Lengővilla+tengely: 3000Ft
Váz: 5000Ft
Hátsó fékmunkahenger: 2500Ft
Hátsó fékolajtartály: 500Ft
Fékpedál: 1000Ft
Fém fékcső: 500Ft
Első fék (brembo): 5000Ft
Tartály+munkahenger(első): 2500Ft
Kuplungkar: 1500Ft/darab
Fékkal: 1500Ft/darab
Első féklámpakapcsoló: 500Ft
Légszűrőház: 2000Ft
Membrán+ szívócsonk: 2500Ft
Jobb kormánycsutka+gázkar: 1500Ft
Vízhőfokmérő(Nem próbáltam!): 1500Ft
Power motor (Nem próbáltam!): 3500Ft
Lámpabúra:1000Ft/darab
Első teleszkóp: 8000Ft/darab
Kormánykifli: 2000Ft
Első keréktengely: 1000Ft

Képeket kérésre küldök!
Lehet hogy a tied többet eszik mint 2l 100km-en de én azt mondtam el hogy az eném mennyit eszik százon nem általában mennyit eszik egy 50 es kis gyorsasági.
-Hat ne ess azert tulzasokba akkor az en 125 os mitom mennyit eszik? ha az 50-es 4.5litert eszik igaz hogy prima vazba van de akkor is mennyit eszik 10-et? akkor egy 250-es rs 20-at eszik? van egy mito blokkos primam amit en epitettem amit sajat tapasztalatom utan mondok hogy az eszik 4.5litert de a sajat vazaban sem evett 5 liternel tobbet akarhogy cibaltam neki pedig en igazan szeretem nyuzni es akkor jossz te es azt mondod h egy ge.i kis 50-es vagy 70-es megeszik majdnem 5 litert napersze ha a tied megeszik annyit akkor vidd el egy hozzaerto emberhez a primadat mert egy szikrat sem ertesz h allizsd be a karbid
Az hülyeség hogy 2 litert eszik meg. A simson is 2, 2,5et eszik ugy h 8ezer a max fordulat, ez a motor meg azon él. A sportmotorok megeszik már 50esbe is a minimum 3,5 L/100km de ha 75ös Prima-t veszel akkor számíts 4,5-5L/100km fogyasztásra!
Helló nekem is prímám van és hülyeség hogy mindegyik szét van hajtva nem mondom hogy nincs ami rossz szét gyilkolt de gazda függő én a prímát javasolnám jobban megy mint az aprilia rs, af1 és nem is eszik csak 2l 100km -en az alkatrészt is lehet hozzá kapni és nem sok különbség van a kettő közt de te tudod én csak leírtam a véleményemet.
udv mindenkinek toresmentes idomszettet keresek meg egy komplett elsovillat (elso telokat) primahoz szoval akinek van elado elfogadhato arban az szoljon elore is koszonom
Sziasztok!

Kezdő motort keresek, leginkább ez a típus érintette meg a szívem. Sok motoros ismerősöm esküszik arra,hogy az ilyen sportmotorok szét vannak pörgetve. (nyilván itt is van kivétel, de a legtöbb) Az alkatrész utánpótlásról már sokat hallottam és olvastam, az bevállalható talán. Kérdés az,hogy szerintetek is szét vannak pörgetve ezek a motorok, vagy ez csak egy szokásos - hozzá nem értő - okoskodás? Illetve még az a kérdésem, hogy megbízhatóságra jobb,mint egy Aprilia RS, AF1, vagy Honda ns(r)? Kezdő motort keresek és ezenkívül a fent említettek jöhetnek szóba, illetve még Suzuki Rg. Tippetek ezzel kapcsolatban?

Köszönöm!
Szia. A komplett kipufogót mennyiért adod ha meg van még.Valamint a km óra mennyibe fájna ha meg van még?
Vagy ha esetleg érdekelne vmi cserébe?
e.mailem:borsikiki@freemail.hu
Válaszod előre is köszi.