Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Műszakira hasznalohasználom a gyárit. Aztán megy vissza a LeoVinve
Eladóvá vált 2db gyári dob 650-eshez! Nyilván senki nem használ gyárit :D de ha valakinek mégis szüksége lenne rá írjon! ;)
totalbike.hu-n nem rég volt erről cikk, keresd meg.
Szerintem Prop-Tech Kft. foglalkozik ilyennel
Sziasztok!

Körülbelül 5 oldalt tudtam az elejétől elolvasni, mert már annyira fűt a kíváncsiság.

A kérdésem az lenne, hogy nem-e tudja valaki, hogy a fojtani lehet-e a motort? Gondolok itt a 35kw-os fojtásra, amit az SV-nél is lehet. Persze a 650-esről van szó! Jó lenne megtudni, mert hiába vennék egy ilyen vadállatot, ha nem tudnám vezetni csak 3 év múlva, amikor a nagy A kategóriát is megcsinálhatom. Egyébként örülök, hogy van egy aktív fórum, fogok tudni tanulni belőle... :)

Dániel.
Köszönöm Rocso!
Szia Csongor!

Itt van egy szerintem:
https://www.kepesmotor.hu/elek...
A jobb felső képen
Sziasztok!
Ma elütött egy autó és sajnos a Raptorom nem úszta meg egy zúzódással... eltört a mellékelt képen látható alkatrésze.
Valakinek van esetleg bontottan?
Nagyon köszönöm!
Üdvözlettel,
Erdős Csongor
Sza, sajnálom már nem maradt semmi alkatrészek hozzá
Szia! Van-e esetleg láncvezető a hátsó villáról? Érdekelne ha igen.
Üdv,
Krisztián
Szia! Van-e esetleg láncvezető a hátsó villáról? Érdekelne ha igen.
Üdv,
Krisztián
Szerintem az SV650 37400-26E11-000 cikkszámú kapcsolója kísértetiesen hasonlít rá...
Sziasztok!

650-es Raptorhoz keresek szivatókart (ha van bovdennel). Valakinek esetleg van bontott, vagy tud olyat ami más motorhoz van de jó lehet rá?
(elég sokat próbáltunk eddig de sajna nem volt jó egyik sem :(( )

Nagyon köszönöm!
A csendes jövő...:
https://totalbike.hu/hirek/2018/03/13/feltamasztjak_a_cagivat/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Még nem tudom milyen mert amikor megvettem már takony idő volt és most darabokban áll a garázsban. Kamaszkori álom volt ami felkerült a bakancslistára.
A korához képest jó állapotban, de azért kerültek elő huncutságok.
De jó kis járgány az
A raptor mélyen alszik, lényegében nem történik semmi. Most épp egy másik projektben vagyok amire itt lévők lehet nem kíváncsiak. GPZ600R gatyába rázása.
Fuuuu de nagy itt a csend... mindenki motorozik
Ha valakinek problémája lenne az üzemanyagpumpával:
https://fuelperformance.co.uk/...
Lett egy csomó Raptor motyóm ha valakinek kell valami.... a blokktól a futóműig minden van.
Az ilyen hazai gányolással küzdök most én is. A Raptor mellett van egy másik gépem is amit hirtelen felindulásból vettem, mert régi vágyam volt.. Külsőleg minden rendben volt, még a gyári szervizben is azt mondták frankó kis gép. Aztán szépen "lassan" jöttek elő a nem látható, fillérközösülő megoldások, amikkel csak az eladásra készítették fel. Persze az eladó lelkiismeretesnek vallja magát, mindent megadott a gépnek, de "ez egy 12-éves motor amivel bármi előfordulhat...". Nem keveset költöttem a gyári alkatrészekre, de talán mostanra már olyan amilyennek szeretném. A nem gyári, vagy nem minőségi alkatrész nekem mindig addig piszkálja a csőrömet amíg ki nem cserélem. Ez lehet akár egy rozsdás csavar is.
Ez konkrétan nem csongorerdos-nek szólt,
csak általános megjegyzés.
Köszönöm a segítőkészségeteket!
10.9-es csavarokat vettem, ideiglenesen jó lesz, amíg beszerzem a gyári csavarokat hozzá.
Amíg nem tudok méretet vagy legalább egy cikkszámot addig én is csak nézek mint hal a szatyorban. De gondolom mellette is van ilyesmi csavar, vegye ki mérje meg és megpróbálok segíteni.
Ha jól emlékszem korábban kistrojak nevű felhasználó hirdetett bontásra egy komplett Raptort lehet nála találsz csavart a motorhoz.