Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincsmit
Akkor talán a megfelelő topicba kellene felrakni...
SV650-hez keress, az jó rá mert a blokkhoz rögzítik.
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Hali!
650-esre szertnék egy hasidomot. Valaki ismer olyan szerelőt vagy embert aki tudna rá csinálni? Vagy valahol lehet venni esetleg (én még nem találtam ilyet)?
Köszi! :)
Jaja. Tél előtt próbáltam kivenni, és úgy tűnt, hogy szépen ki tud "csusszanni" de az istennek sem tudtam kiemelni. (csak télre ki akartam venn).
Visszaviszem a szervizbe, mert nincs 1 éve hogy beletették, hátha garanciában kicserélik mert sajnos hiába töltöm, nem jó. :S
Köszi a választ!
Kösssz!
Gregbase szerintem egy normálisabb motorosboltban kapsz akksit. Elég "nehéz" kivenni. Leveszed a rögzítő fület kitekerted a saru csavarjait majdnem telhesen és azoknál fogva ki tudod emelni. Ha nem, akkor belehajtasz egy hosszabb 5ös csavart és azzal emeled ki
Én itt vettem az akkumulátort még 2013-ban: http://akku-ada.hu/
Szerintem simán ki lehet venni, nem kell leszedni a tankot.
Hahó! Hol tudok ASAP akksit venni a 650 es Raptoromba? És be tudom tenni anélkül, hogy a tankot leszerelném? Múltkor próbáltam kibányászni de sikertelenül :S
Hahó....
Kit láttam tegnap este Soroksár szent László utca??? Szürke ezres Raptor...
És a piros szintén itt a lakótelep végén?? Szent Lőrinci környékén...
Hali mindenki!
Itt van egy két fotó mit bír a raptor..
No és persze a gazdája....
Az álruhás mester.... Na, most nem jött be az okoskodásom.
Hááát.... nem tudom.. próbálok minél jobban együtt "élni" a motorral h pontosabban érezzem a futómű visszajelzéseit. Ha próbálok "lelógni" róla többet kevesebbet akkor csak azt érem el (tapasztalat) h elveszítem a flashkontaktot a motor rezdüléseiről. De hát mindenki másképp csinálja..
Anno ezt nagyon megtanultam a terepen és a szupermoto versenyeken.
Jobban le kell lógni oldalra a gépről akkor nem kell annyira bedönteni. Egyszer voltam vele a Hungaroringen nekem is leért már minden, és olyan szép volt a gumi széle, mert tele volt gumi "granilátummal", de éreztem, hogy már nekem kellene oldalra jobban kiülnöm, de ahhoz még béna vagyok. Szerintem már ezt a stílust már nem feszegetem.
Hali mindenki,
Nos tegnap le teszteltem mit bír a pályán az ezresem... azt kell mondjam h egész jó bár a második etap alkalmával már elértem a futómű végére. Ezt a gumi széléről illetve a váltókarom majd teljes elkopásából gondolom. Viszont nagyon pontos jól kiszámítható volt a futómű. Lehetne még kicsit forszírozni másik jobb olaj és progresszív rugóval elől és egy külsőtartályos talán Honda hátsógátlóvalhátul. illetve elől hátul kiemeléssel mert ugye alacsonyan van minden. Azt hiszem ezekből párat az év folyamán meg valósitok mert nagyon jól szórakoztat rajta. Pár nap múlva lesznek fotók is majd párat megosztok veletek... ha nem gond.
Háló Warez.
600as ducatival nem de 620assal mentem. a suzuki blokk sokkal lágyabb. Futómű és kényelem szempontjából viszont nem tapasztaltam lényeges eltérést. Talán a raptor eleje masszívabb egy kicsit. Szerintem sem bánod meg ☺
Sajnos Monstert még nem vezettem, de a következő talán az lesz. Bár én a 696-ost néztem ki magamnak, mert a 620-as bár tetszik, de az üléspozíciója nem jött be annyira. De az is lehet, hogy egy kis állítgatással meggyőzne.
Ha egy jó állapotban lévő raptort találsz abban szerintem nem fogsz csalódni.
Halihó,

Erősen gondolkozom rajta, hogy vásárolok egy Cagiva Raptort. A stílus nem ismeretlen, jelenleg egy Ducati Monster 600-al szelem az utakat. Nem is kell nagyobb, nem vagyok száguldozós típus, ez a köbcenti nekem bőven megfelel, semmiképpen sem vennék nagyobbat. Egyszerűen csak egy fiatalításon, egy injektoros, modernebb, megbízható, kis szervizigényű motor vásárlásán gondolkozom a racionalitás talaján maradva pénztárcaügyileg...jah és persze muszáj, hogy valahogy egy apró olasz tricolor kikerülhessen rá, ami ugye egy japán motoron elég hülyén néz ki. :) Szóval igen, legyen olasz...vagy legalább legyen valami olasz kötődése. :) Hát így akadtam rá a 650-es Raptorra.Minél többet nézegetem, egyre jobban tetszik. :D Imádom a Ducatimat, egy igazi szörnyeteg, de számomra gyönyörű, roppant megbízható motor, semmi okom eladni, de Ő sem lesz már fiatalabb. Szerintetek nem bánnám meg a cserét? Vagy aki vezette már mind a kettőt, valami kis összehasonlítás? Kell még egy kis löket, mert bizonytalan vagyok...
Hali. Szfvár közelinek számít?
Sziasztok! Győr környékén ismer valaki olyan Szakit aki gyárt vagy átalakít sportdobhoz összekötőcsövet?
Küldtem üzenetet.
Szia!

Érdekel a dolog, küldj kérlek képet róla valamint egy árat.
Jöhet privátban is.