Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagyok vevő, de ha már hírdetsz: márka, tipus, kor?
nem mindenki ismeri fel képről a motorokat.
Sziasztok!

Szeretném eladni a mocimat. Nyugodtan írok a fórumra, mert ismerősnek vagy barátnak is szívesen adom el (nagyon jó állapotvan). Bemásolom a hírdetési szöveget:

Kiváló műszaki állapotban van a motor. A felszereltséghez tartoznak első és hátsó egyedileg gyártott háttámlák (NAGYON kényelmesek, az első magassága állítható), nagyméretű plexi, kiegészítő fényszórók (3 lámpa elöl), oldaltáska tartó konzol, oldaltáskák. Másfél szezont és csak 5.000 kilométert futott gumik. Garázsban tartottam, és óvtam a motort (remélem az új tulaja is hasonló bánásmódba részesíti). Külön ki kell hangsúlyozni az alulról nyomatékos, de pörgős motort, ami mindig elég erőt ad a gyorsuláshoz egy előzés közben (még a nagyplexivel is 150-160 közötti végsebességre képes ké személlyel... szerintem egy 500 cm3-as choppertől nem rossz). 24.583 kilómétert futott.

Ár: 820.000 Ft
Telefonszámom: 30/221 04 03

Ha valakit zavart a levelem elnézést az offtopic témáért.
nem tud valaki Intruder M800-hoz sport kipufogót?
Hát sajnos ez már injektoros, de ha mégis érdekel, szólj!
Igen, karbis Volousia.
Nekem van K6-os kezelési útmutatóm! Nem tudom az sokban tére el
A 2004-es még karbis ?
Szevasztok! A sógorom vett 1 suzuki vl 800-ast 2004-es évjárat de kezelési útmutató hiányzik,kellene valami infó letöltés, stb.Köszi!
Köszi szépen az infót!
Szevasztok chopperesek!

Nem tud valaki yamaha dragstarhoz első felnit vagy bontót ami ilyennel foglalkozik?a drag 2001es és a costum kivitel( rövid sárhányós) előre is köszi. csáó
Sziasztok!

A 2008 Honda Shadow is injektoros vagy csak a Spirit?
A honlapok szerint csak a Spirit kerskedő szerint meg mindeggyik! Na akkor mi az igazság?

Előre is köszi.
Köszi az öcsi nevében !
szia!
Bár nekem nincs Dragstarom, de általánosságban sztem minden motor"kényelmesebb" egy szélvédővel.Bizonyos sebesség és megtett kilométer felett bizony fársztó lehet ha ellen kell állnod a szél cibálásának. Az más kérdés, hogy sokan "elvből" nem tesznek a csopperre szélvédőt, mondván azér motor , hogy érjen a szél
Sziasztok!

Yamaha Dragstar 650-es kiegészítő tapasztalatok érdkelnének, úgymint:
-plexi (tényleg kényelmesebb ettől?)
-kis fényszórók (igaz, hogy a gyári első világítás nem túl erős?)
-rádió (2 motor közötti kommunikáció)
-vezető háttámla (hol lehet beszerezni, eddig csak 1100-ason láttam)
-oldaltáska

Merci
na, ne tessen mááá mondani
úgy látom heves környékén sok híve van a C800-nak
Én is ismerek egy nagyon rendes srácot, aki ilyennel gurulgat
Én Pacsára megyek!
"Amúgy valóban az én motorom a legszebb a világon :))))"

Pedig nem is rózsaszinű a kipufogója!
Sziasztok.

Gyerekek ki jőn le Alsóőrsre. nagy hepaj lessz, csak az a curva eső nehogy essen mert akkor szívás.
Nem akartam senkit sem megbántani, elnézést kérek azoktól akikez ez érint.
Nagy igazságot írtál le . ! ! !


"Amúgy valóban az én motorom a legszebb a világon :))))"
Arra mondom, hogy nevetséges, hogy a saját izlését próbálja ráerőltetni másra.
Ha nekem a rózsaszín kipufogó tetszik attól még nem mondom másnak, hogy az az igazi és neki is azt kell venni mert csak az a jó.

Amúgy valóban az én motorom a legszebb a világon :))))
"Nézz meg használt motor hirdetéseket, miből van a legtöbb eladó, és vajon miért.?"

Abból, amit a legtöbben vesznek.
"Az én motorom szebb mint a tiéd játék is nevetséges."

Ez nem nevetséges, ez mindig igaz! (elvégre azért azt választottad)
Nem technika kérdése, hogy mi az igazi cruiser.
Nekem a chopperek tetszenek, ezért én az új Shadow Spirit-et ajánlanám, ha csoppert akar valaki.
Más új nem is nagyon van a piacon ebben a kategóriában. esetleg hárli, de annak csak a nimbusza van, technika nem nagyon.