Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Két oldalal odébb írtam ,hogy nem én vettem rá,és ahol vettem leadtam,és írtam azt is ,hogy megkérdezem neked meg van e még!
Schlange
Mennyiért vetted a sport dobokat?
a vizsga biztos bent ül a jó meleg autoban
szia

10-fok alatt nem inditanak vezetésből vizsgát
ez van nem tudok ellene teni
Nem az iskolától függ hanem a vizsgabiztosokat nem engedik, legalábbis nekünk ezt mondták.
Ezek nem normálisak!
Azt megértem, hogy az ügyfél nem vállalja, de hogy az iskola nem vizsgáztat?
Röhej. A lóvét el tudják tenni!
És ha nyáron 10 C° van, és esik az eső, akkor sem?
Már ahol,ahol én vizsgáztam ha nem volt hó és jég ,akkor ment a móka ezerrel
Hmm...

Nem tudtam, hogy ez igy van !
Mert ilyenkor az idő miatt már nem vizsgáztatnak, nem úgy mint jó rég, 81'-ben télen vizsgáztam, de Anita 2 éve meg kellett várja a márc. 15.-ét hiába volt meg januárban a kresz.
Miért nem lehet vizsgázni vezetésből ?
sziasztok

Ma vizsgáztam kreszböl elsöre sikerült de ez evidens már igy 40 felett.Kár hogy nem lehet vizsgázni vezetésböl is akkor legális lenne a motorozás
Én is erre gondoltam!
De persze ez Cujethu felvetésével indult mondván, hogy a nagy gép nem biztos, hogy többet eszik. Mivel erős mint állat így ha nem húzom, normál túrán kevesebbet eszik mint egy kis gép.
Ma is gurultam 150km-t és igen jó idő volt, pont mikor hazaértem kezdett esni, megúsztam!
Nem annyira érthetetlen, 2kiló fölött 10 körül alakul
Én már elkezdtem szervezkedni a 7végére !
Srácok,ha ez a hőmérséklet maradna egész télen össze tenném a kezem,csak az a hurva eső nem kéne
Nézzenek oda, hát nem elszaladt....
Ne parázz, vagyok !
Mi van ,sehol senki?
Hogy a tökömben eszik ilyen rapszódikusan ,egyszerűen érthetetlen
Üdv
Szabóattila99,voltam ma a Shoxban,van olyan dísz a sárvédő elejére ami nekem is van,meg vettem nyereg táska tartót 10700pénz volt.Ja és ami a lényeg motoroztam ,igaz hazafelé esett annyi eső ami össze cseszte a mocit,de majd megkapja hétvégén a szuper viaszt .
Ja és ha arra jársz nézd meg légyszi ,hogy van e olyan táska mint a tied,vagy megveszem a tied
Ja ,és üdv mindenkinek Intruderes cimbik
Ez így van....nekem a Béka normál túrán 5.5-et eszik. A normálba 150-ig autópálya és laza kanyargás tartozik. Persze evett már 10-et is....
keresztezni kéne
Remélem nem gond,hogy a kedvenceimet felrakom,az a sok kicsi szeptemberben született