Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De neked van ,cruisered is?Vagy volt?
Az tény, hogy annyi az ára, de ki lehet fogni olcsóbban is mint pl az 1800-ból is tudok 3-at 2.6m-ért.
Ez egy mérges vas ,mi?És az árát is jól tippeltem az 1800as intru.szintje?
Nos ahogy most áll az idő nem igazán hiszem,hogy lehetne motorozni,és ha még az a k..a hó is leesik ,remélem rövid életű lesz,csak a gond ott van ,hogy utána meg kell várni egy esős napot is ,hogy a sót lemossa az útról amit a 2centi hó miatt leszórnak ,mert az út hiába száraz a só rajta marad a moci meg össze szedi ,utána beáll a garázsba a vas ahol egy picit nedves a levegő és a só máris dolgozik
Ja, az enyém:
Tsanyi,ez a te vasad?Mert nézegettem Suzuki kereskedésben és nagyon agresszíven néz ki,és asszem az ára is az .
Mondjuk a kempinghez Te közelebb laksz mint mi.
Majd figyelek !
Pont az 577-es 1 napos, illetve néha a kempingben végződik és alkoholmámorban zárul.
nappal:
Asszem ez kezd érdekelni!
Ezt értettem, hogy a szlovák utak több naposak.
Épp azt kérdeztem, hogy ezek mellett egynapos utak is szoktak-e lenni.
Ilyen a hely este:
Nemcsak....ahogy írtam egy kempingbe szoktunk menni Ózd mellé a szlovák határhoz közel és onnan mindenfelé szombaton. Persze van aki csak 1 napra jön, de többen inkább kihasználjuk a bogrács és éjszakai fürdő élményeit.
Egynapos utak ?
motorozz.hu-n és legutóbb itt is......
Hol szoktad kiírni ?
Általában kiírom mikor és hova megyünk és mire lehet számítani. Többnyire minden hétvégén megyünk valahova sokszor ottalvósra egy Ózd melletti kempingbe és onnan gurulunk valamerre.
Az idén nekem is volt szerencsém Szlovákiában motorozni, tetszett!
Ha lehet majd én is csatlakoznék!
Mondjuk a mátrába nem is nagyon megyünk, inkább Eger felé a bükk, arra néhány igen jó utat szoktunk bejárni, legutóbb októberben. Na meg persze szlovákia az 577-es és környéke, az a hely azért jó mert minden motorfajtával jó a túra mert odáig úgy megyünk, hogy mindenkinek jó és a szerpentinen pedig ki hogy akar vagy tud. Aki pedig nem akar kanyarogni megvárja a többieket a hegytetőn a parkolóban és beszélget. Remélem áprilisban lesz olyan jó idő, hogy elkezdjük a kijárást.
Természetesen mostanában már nem alkalmas az idő hosszú túrázásra.
A Mátra bevallom öszintén nem a szívem csücske, egyébként én is mehetek ám felétek!
Az elmúlt télen is szinte minden hétvégén tudtunk menni egy rövidet, jó idők voltak. Ahogy nézem viszont Veled nem egyszerü összefutnunk mert legalább a Mátráig elkéne mennünk ami pedig nekünk 300km oda-vissza. Én még csak-csak, jó a ruhám, de a többiek nem nagyon mennek ennyit télen.
Ha az idő engedi, majd én is csatlakoznék, de lehet hogy csak jövőre lesz már rá lehetőség!
Ma pedig egyedül:
Szoktunk menni csoppisokkal is túrákra, 3 hete épp velük voltunk.