Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekünk van egy eladó Honda Shadow 600asunk
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Akit érdekel írjon vagy hívjon 06/30-572-592-7
hello
azt szeretném megkérdezni hogy nem írtok a fórumba szeptember óta? én csak szeptember 10.látom. kössz
fúrj ki a mid két kipura 8db 8-as lyukat, meglepően szép handot ad neki. én tudom de várj vele legalább 2-3000km-ig ha bejáratós
Megnéztem az adatlapodat, és már tudom, hogy ki írta az "öcsémnek volt egy..." kezdetű írást a totalbike népítéletében... (ha nem lett volna ismerős az ítélet végén lévő E-mail cím). Ahogy olvastam mindenki jókat írt róla. Bár típus szerint elég macerás keresni benne, a régi jobb volt. Szóval megszereztem a motorrevüt is amiben megvan a tesztje és ott ritkán írnak jókat a chopper/cruiserekről főleg ha ezresnél kissebbek, de ezt a gépet ott is dícsérték.
Szaporodnak az M800-ak!
Szisztok! M800 kipuffra van valami forrás? Nem 100 ezren felüli Vand H, Hw Hawk....?
Köszi, igazából gyárit szeretnék, ha nem túl drógi, de elmentem a számot.
Papp György, Debrecen. Háttámla, csomagtartó, táskatartó, stb.
30-9859-297
Üdv Schlange! Érdeklődnék, hogy a motorodon az gyári háttámla/csomagtartó-e? Az enyém még szalonban van, de szeretnék rárakni valamit.
sziasztok!
Érdeklődöm tudja valaki hol lehet szegecset vásárolni nem aranyárban? 2-300db kéne táskára.
Kösz
Hello most vettem egy kinroad csopert xt50q tipusu nem tudná valaki hogy hol van benne a fojtás?
Sziasztok!

Látom mostanában mindenki motorozik, mégis megkockáztatok egy kérdést:
- Conti Milestone-nal van valakinek tapasztalata?
Sziasztok!
Aprilia classic 50 hez kérnék segítséget (esetleg javítási kézikönyvet)
Olajat kéne cserélni rajta,de nem tudom hol a nívója,a leeresztő csavarja.A betöltő nyílás szerintem a fekete. Ja és mennyi olaj kell bele.Ha valaki tud segítsen.
Előre is köszönöm
a gépben olyan 98000 km van körülbelül, de már így vettük meg az előző tulaj pedig Mogyoródon lakott ( nem a tiéden )
mennyi km van a gépben? Hol generálozták?
Köszönöm a válaszokat! (egyébként énis Hello B-A-Z megye )

A motor a Fateromé, amikor megvette lecserélte az olajat és a miskolci wilkerben ezt az olajat ajánlották. A motor egyébként teljes generálon esett át dugó gyűrűk szimeringek és még rengeteg minden lett kicserélve nagyon jó állapotban van újak a kuplunglamellák is , mégis olajcsere óta 140-nél nem akar többet menni,(megcsúszik a kuplung) előtte viszont belecsipett a 200 ba. Erre nincsen esetleg valami ötletetek? ( a kuplung hidraulikus- lehetne azt valahogyan állitani? )

( Az újhelyi V2 motorosboltot ismeri valaki?)
Én egyszer használtam castrol act-evo-t a shadow-ba, de a honda olaj sokkal jobb és sokkal olcsóbb is. A honda olaj érezhetően jobb volt a váltónak. Tavaszi szervíz akcióban az 1 gallon, 5.000.- alatt megkapható, jobb honda márkakereskedésekben. Ha már esetleg csipkedi az olajat a motorod, akkor lehet vastagabbat(ásványit) kipróbáni.
Nagyon szép a vasad,ha ezt az olajat használták akkor ezt használd látom ez kimondott honda olaj ,ha már a kilométer indokolja rakhatsz bele vastagabb olajat ,15-40 vagy 15-50 ,de csak akkor ha már zajosnak itéled a blokkot .
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy milyen olajat ajánlotok egy 84es VT 750 C Shadow-ba

Eddig ilyen volt benne:
Azért szemet ne vess a fiad nőjére! Mert ahogy nézem, az még büntetendő is lenne.
Köszönöm, már el van mentve a jel. lap. De még várnom kell pár hónapot amíg kész lesz az új jogsim. Valamiért a motorhoz csináltattam, és a savage még pont belefér az A korl-ba. Most mehetek mégegyszer bólyázni. Bár kiváncsi vagyok, hogy most lesz-e valóságos oktatás. Az A korl gyakorlati oktatás a következőképpen nézett ki: "ültetek már kismotoron? Igen, akkor ott vannak a bólyák lehet kerülgetni. Lehet, hogy meg van tiltva a komoly képzés, hogy ne rontsák az utánképző iskolák bizniszét?
Rendes Apa
A Fiam és a Csaja van a fotón!
Rendes apuka lévén kölcsön adtam, hogy jól sikerüljön az első randi.
Banany,f..sza a vasad,dobhatnál még fel képet ide a fórumba
Felvettelek...