Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Korában, hazaértetek mint én!
Lehet, hogy akkor honap ismét..........?
Lehet, hogy holnap Tihanyba megyünk mi is. Nem tudom van-e kedvem a BNV-n tolongani 15-én.
Megjöttünk, felteszem majd a képeket.
Off, de nagyon fontos: www.seresmaria.hu/kerdes.php
Na csá Sanyi többit majd holnap, mert holnap korán lesz reggel, főleg nektek!
Jó éjt!
Na az már széthullott egy picit, de nemsokára ha beindul a szezon és minden hétvégét Arlón töltünk majd visszatér az élet. Mondjuk az pont a másik típusu topic mint az itteniek többsége, ott télen nincs élet viszont szezonban minden nap a hétvégi gurulások megbeszélése zajlik.
Ráhibáztam?
Láttam a videóidat és többek közt be-be, nézek a Sanyi a lombhullató fórumba is!
Honnan ismersz!?
Hali!
Frankó, hogy meggyógyultál, de azért bátor vagy, hogy belevágsz, mert nem lesz valami gatyarohasztó meleg!
/ ha te nem beszélhetnél nagy büntetés lenne az neked…))))) /
Hello, ahogy néztem jössz holnap az osztrákokhoz? Már csak a torkom fáj és legfeljebb nem beszélek.
Atesz,írtad ,hogy akad a váltó karod,próbáld meg a csatlakozásnál befújni valami teflonos olajjal ,nekem is olyan dzsuva jött ki mint állat!
Csapágybolt vagy biciklis boltban lehet kapni száraz olajnak hívják mert nem rántja magára a port ,bicónál a láncra használom mert nem teszi tönkre a görgőket.
Próbáld meg azzal,ja én a kuplung bovdent is ezzel fújom !
No akkor leírom a legjobb krómtisztítót,folyékony CIF!
És ez nem vicc!
Győri csapattal gurulunk le.
Gondoltam, hogy csak vicc. Belföld, de nem terítés szerencsére. Holnap egyenlőre úgy néz ki megyünk. Nem jössz? És más?
tesco-ba vettem prevent márkájú
Merről mész le,,?
Igen megyek! / vagy inkább pontosabban fogalmazva szeretnék./
Tényleg ,Frici,Atesz ti jöttök Tihanyba,ha jó az idő?
Atesz,az a gond ,hogy a krómtisztító csak ideiglenes megoldás,nem akarlak elkeseríteni ,én már keresem ,hogy hol tudom újra krómoztatni a csövet meg a hűtő takarót
Attila!
Pontosan melyik pasztáról van szó?
Igaz nekem nincs ilyen gondom, de jó, ha tudja az ember?
Köszi Schlange, október óta van meg a vas + azóta rakattam rá csomagtartót meg háttámlát.
/úgy látom olyat, mint a tiedén van! /
a krómtisztító paszta csodákra képes. leszedte a rozsdát a bukócsövemről
kép most készült a garázsban.
Frici,dög a vasad nagyon,gratula
Beteg a fater?
Nem irigykedem,isten mencs csak vicceltem
Fuvarozással foglalkoztok?Milyen irányú a tevékenység?Én is fuvarozok csak én néger vagyok,régebben nemzetköziztem most már benn nyomom országon belül
Ne irigykedj, nála dolgozok és én intézem a pénzügyeket és látom, hogy alig jövünk ki a pénzekből. A sofőröknek sokszor jobb a dolguk mint neki. Én is remélem, hogy jó idő lesz és a fater tud jönni.