Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a tartalmas traccsot a kúton. Íme az uj vasam. Lessz rajata mit csinálnom az idén.
Szia!

Én a szomszéd városban lakom, Hevesen.
Bár nem vagyok nagy motor szakértő, de amiben tudok szívesen segítek!

ui.: Kozol ismer és tudja számom is!
Csörögj meg lécci. 06 20 3262897
Építő jellegű hozzászólást nem tudok ehhez a tipushoz hozzátenni de egy kis motorozás belefér délután, Jászberény hozzám közel van.
Yamaha xv 750 se virago.
Milyen gép?
Keresek társat, egy gép átnézéséhez holnap délutánra! Indulás kb 13,30 - 14h kor Jászapáti, Jászberény, Hatvan, Bátonyterenye, Pétervására -- Sirok, Kompolt, Kál, Heves, Jászapáti útvonalra. Tud valaki jönni?
Hali !
Jász-Nagykun-Szolnok Megye, Jászapáti városából. remélem van, lessz hozzám közeli "kolléga" ha netán valami tanács kellene. Nekem még elég hiányos az ismereteim erről a típusról.
Na akkor tényleg jó helyen jársz,üdv mégegyszer,honnan való vagy?
Horvátország, Zadar után mentünk fel a hegyekbe és ott valahol, de arrafelé nem ritka az aknaveszély. Ezért nem lehet off-road túrákat szervezni pedig kérdeztük.
Oks, de melyik országban?
Majd utánanézek pontosan melyik szakasz volt.
Tsanyi merre volt ez az aknamezős túra?
igen, chopi. de mindjárt nyomok 1 képet, döntsd el magad.
Ha copi akkor jó helyen jársz,üdv itt!
Sziasztok !
Szertnék érdeklődni, hogy a Yamaha 750 Se leedő verdámhoz, fórumot, klubbot, vagy csak olyan embereket akiknek ez a típus van hol, merre lelem meg?
Minden apró dolog, mi kapcsolatos ezzel, jól jön. Köszönet.
Na akkor ide se megyek !
Én kamionnal jártam ki akkor még Jugoszlávia volt ,SFOR cuccot vittünk ki
Csak akkor megyünk így ha messzire megyünk és pályázunk, normál túra azért nem ilyen, a CC-ekkel is szoktunk menni Ők pedig többnyire lassab tempóval közlekednek mellékutakon.
Ja, igaz, végig ilyen táblák voltak az egyik szerpentin mellett elég hosszan:
Én olyan túrán megyek ami a te sebességednek a fele
Te Tsanyi a többi ember hova tünt a fórumról?
Ez az aknás sztori igaz?
érdekes darab! , majd egy túrán csak összefutunk!
Igazi olasz familia?
Egyszer már elmegyek hozzátok valamikor mert kiváncsi vagyok ,de nem hétvégén mert titeket otthon találni reménytelen
"Ecsém a lányodról beszélünk"

ha hallanád mi megy itthon a 4 nővel ez már fel sem tünne