Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

b-ati !

MSN: cujethu@freemail.hu
Egyébként az első motor arra jó, hogy fel tudd mérni, hogy milyen motoros is leszel/vagy valójában. Legalább is nálam így működött. Több típust térképeztem fel:
Motoros talikra járó
Több napos túrákat kedvelő, túrázó
2 hónapban egyszer gurulunk vasárnap
Szerpentineken szédelgő
Terep kedvelő
Közlekedőeszközként használó
Garázsban felújító, polírozó
stb.
Nyíregyházán a Goldrexnél teszteltem a 883 R-t. Jó volt, tényleg más feeling mint a japán. 200 ezerért felfúrják 1200-asra, így már ár/érték arányban sem rossz üzlet. Már kezdi piszkálni az én fantáziámat is. Gondold át és próbáld ki itt.
Ő is befutó lehet a Suzuki és a Kawa mellett.
Köszi az infót! Már regisztráltam is
Most megy a Honda tesztkaraván! Iratkozz fel itt és próbáld ki a shadow-t!
Az új evolution blokkal gyártott gépek ötvözik a "korszerű technikát és a hagyományos megjelenést". (Idézet a gyártól). Mindenesetre előbb veszek Harleyt mint olasz motort.
A mostaniak már jobbak?
Azok az idők elmúltak. Ha meglesz a lehetőségem nem fogok habozni.
Én most is motoroznék, ha nem esne az eső!
A jövő hétvégére elvileg programom van, de lehet azt is elmossa az eső. :(
Tényleg jól néz ki............a gond inkább, hogy a szerelő a család barátja lesz......
Bár a saját üzletemet rontom azt kell mondjam, igazad van. Közel 40 évesen már nem rohan az ember a falnak. A 2.5M körüli motoroknál miért nem beszél senki a Harley 883-as sportserről? Az új black iron szerintem nagyon jól néz ki. El is fogyott az összes, már csak 2010-re vesznek föl rendelést. Igaz az valamivel drágább, mint egy "sima" spori. Most így néz ki az enyém:
Szia cujethu! Örömmel veszem, ha össze tudunk hozni egy találkozót. Már csak az a kérdés, hogy mikor jársz erre...
Én Hevesről írok, de szoktam Debrecenbe járni!
És ha már itt tartunk... Nincs köztetek Debrecen környékéről egy segítőkész motoros , aki közelebbről is megmutatná a gépét? És egy pár hasznos dologgal hozzájárulna tudásom gyarapításához, ami valljuk be, elég hiányos
Kösz, Kozol. Sajnos (még) nincs ilyen motorokkal rendelkező ismerősöm, de megpróbálok szert tenni rájuk. Igen, a Suzuki fékéről már olvastam. A vn900 elől-hátul tárcsafékes megoldását viszont nagyon dícsérik. Csak tényleg az a baj, hogy nehéz eligazodni. Természetes, hogy mindenki a saját motorját dícséri. Kipróbálni ki tudnám, de hosszú távon mégiscsak a saját tapasztalat marad. Persze a nagy számok törvénye - valószínű - itt is működik. Ennyi ember nem tévedhet . De azt is gondolom, hogy ezek a mai gépek már olyan technikai színvonalt, meglévő tapasztalot és minőséget képviselnek, hogy igazán különbség csak kisebb dolgokban van. Persze ilyenkor jön be az esetleges szervízigényesség, fenntartási költség, a már említett alkatrészellátás, stb. De előbb-utóbb dönteni KELL .
Amúgy már évek óta vannak álmatlan éjszakáim, hogy mik lehetnek azok a hatalmas tölcsérek a kukoricaföldeken .
De immáron ez is megoldódott. Köszönöm
Teljesen egyetértve az előttem szólókhoz, én is azt mondom nem kell megijedni a nagyköbcentis motoroktól, szóval nyugodtan belevághatsz és azt vedd meg ami tetszik és nem akarod majd lecserélni, mert bizony sokba kerül, tapasztalat. :) Az itt emlegetett M800 meg különösen barátságos még kezdő motorosnak is, ráadásul elég népszerű típus, és ennyi ember nem tévedhet, a féket leszámítva amit szerintem alultervezték a mérnökök remek vas.
Járd körül a témát kérdezgess, ha nincs motoros ismerősöd menj be a közeledben lévő szalonokba ott tudnak mondani náluk vásárolt emberkéket akiknél biztos megtudod ízlelni, szagolni a kiválasztott tipust, majd meglátod mennyire segítőkészek a motorosok :)
Józsáról jut eszembe ott támadtuk meg a kukorica földet katona koromban, még ma is röhögök ha belegondolok hogy földről felvett fadarabokat kellett dobálni mint kézi gránát :-D
Murphy,és nem eddy
Ilyeneket nem tudok, de ezért kérdezek, hogy ne utólag bánjam meg a döntésem. És ha nem is kell hozzá alkatrész, mert olyan jó?
Én 110kiló vagyok
Kép bal oldala,másik a Kis Bárdosi
A Kawának nagyon rossz az alkatrész beszállítása,ezt is mérlegeld
Na, igen. Ő is gyönyörű. Fájdítsd csak a szívem
Egy kis kedvcsináló
Nagy ember . Komoly 171 cm és 80 kg.
Eddig valóban Suzukiban gondolkodtam, de a múlt héten bementem a Kawasaki szalonba, ráültem a vn900 Classicra és azóta nem tudok másra gondolni... Valóban drágább, mint a Suzuki, de adnak hozzá pár gyári cuccot (bukócső, táskatartó, hátsó támla...). Így már nem olyan rossz. Vagy mégis? Olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?